Warszawa jak Dachau! Szokujący spot z udziałem Seweryna i Materny [WIDEO]

spot Otwartej Rzeczpospolitej/ fot. screen
14

Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita opublikowało spot pt. „Bądźmy z tymi, których prześladują! Bądźmy solidarni!”. Występują w nim m.in. Andrzej Seweryn i Krzysztof Materna. W spocie wykorzystano wiersz niemieckiego pastora luterańskiego Martina Niemöllera napisany w obozie w Dachau w 1942 roku: Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem. Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą. Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.  Nie byłem przecież socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem. Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było”.

W spocie zestawiono niemiecki obóz Dachau oraz sceny z getta warszawskiego ze scenami ze współczesnej Warszawy: wynoszenie przez policję Obywateli RP blokujących marsz narodowców oraz deptanie flagi LGBT. Przekaz jest oczywisty: Warszawa w 2019 roku jest jak Dachau w 1942 roku, a Polska jest dziś niczym III Rzesza. Ten propagandowy spot, w którym wzięli udział „znani i lubiani”, to kolejny przykład prymitywnej i ohydnej propagandy, której celem jest uderzenie w Polaków sprzeciwiających się marksistowskiej ideologii rządzącej dziś w Unii Europejskiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O lewicowej propagandzie dążącej do przerobienia Polaków na bałwany bez tożsamości narodowej, które nawet nie wiedzą, czy są kobietami, czy mężczyznami, obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikluti, czyli oszustwo i szajba”. Opisuję w m.in. atak „Gazety Wyborczej” na sklep z odzieżą patriotyczną, który przedstawiono jako hołdujący nazizmowi i faszyzmowi. Książkę możecie zamówić w sklepie internetowym na wPrawo.pl TUTAJ. Spot „Otwartej Rzeczpospolitej” skrojono według wzorca paszkwili „Wyborczej”.

Zobacz też:

Katarzyna TS: Tęczowa zaraza tęskni do Rewolucji Październikowej

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  „Otwarta Rzeczpospolita”, czyli żydowska agencja wywrotowa. Zwrócę tylko uwagę, że wszędzie, gdzie górę bierze „otwartość”, władzę przechwytuje żydostwo. Rosja też swojego czasu miała swoje „Open Russia”, ale Putin ich pogonił. Wystarczy popatrzeć na mordy, które tam mieszały w kotle… Np. taki Bieriezowski…

  Może w związku z tym warto by otworzyć organizację „Otwarty Izrael” i ją wysłać nie tylko do Izraela, ale i do diaspory, która Z JAKIEGOŚ POWODU nie chce się „otworzyć” od 3 tysięcy lat…

  1. piotr mówi

   Po tragedii w Tatrach Jan Hartman w antykatolickim amoku. | wolna-polska.pl

 2. Patriota mówi

  To już jest choroba. Antypolonizm – dżuma XXI wieku. Najgorsze za zaraża coraz więcej ludzi 🙁

 3. Hammurabi mówi

  Kiedy tak patrzę na te gęby nachodzi mnie myśl taka, żeby to ich gadanie przestało być czcze.
  Żeby faktycznie mieli nad czym się użalać.
  Na początek faktycznie, kilka wyplutych zębów, kilkanaście siniaków, parę rozbitych łbów… Wówczas nawiedzeni lewacy mieliby nad kim płakać.
  Chciałbym, żeby porównanie wynoszonych na rękach zadymiarzy do ofiar obozu zagłady nie uszło Sewerynowi i spółce na sucho.

 4. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Głupota większa niż kosmos.Czy ci ludzie są aż takimi debilami,czy aż tyle im zapłacono za gadanie takich bzdur???

 5. Leszek mówi

  Cycero: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.
  Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.
  Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.
  Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.
  Denis Diderot:Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma… Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!
  Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.
  Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart… Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.
  Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia – problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
  Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców… tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
  Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.
  Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga… Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki.
  Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju.
  Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.
  George Sand:Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.
  Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływn na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.
  Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!
  Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.
  Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.
  Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.
  Roman Dmowski: Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.
  Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.
  Charles Lindberg: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.
  Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.

  Marcin Luter, The Jews and Their Lies, brw., s. 28. Cyt. za: G. W. Armstrong, The Zionists, br. i mw., s. 15. Armstrong podaje liczne cytaty ukazujące stosunek Lutra do Żydów: „Żydzi nie pracują, nie zarabiają uczciwie pieniędzy; nie pracują a my dajemy lub darujemy im je. I mają nasze dobra i pieniądze, stają się panami naszej ziemi, pomimo tego, że są na wygnaniu”; „Oni trzymają w niewoli chrześcijan w naszym kraju; (…) rozkoszują się pieniędzmi i dobrami, siedząc leniwie za piecem, żrąc i chlejąc, żyją sobie dobrze z naszej pracy, utrzymują nas i nasze gospodarstwa w niewoli przez ich przeklętą lichwę, kpią z nas i plują nam na głowy, ponieważ musimy pracować; pozwalamy im czuć się lepszymi od nas dzięki naszej pracy. Są naszymi panami i władcami, my zaś ich niewolnikami, służącymi im swoją własnością, potem i pracą! A oni zamiast dziękować nam, przeklinają naszego Pana!”. Ibidem, s. 15-16. (Czyżby za taką opinię obdarzyli go mianem heretyka? – T.K.)
  Napoleon Buonaparte: „Niedawno dopiero minął ten czas, w którym rząd widział się zmuszonym położyć tamę działalności czynnej tej nieużytecznej dla francuskiej społeczności kasty żydowskiej która byłaby doszła do zupełnego zawładnięcia majątkami i nieruchomościami całych departamentów przez wzrastającą co godzina potęgę swą pieniężną środkami lichwy i z niej wypływających zastawów hypotecznych. Celem więc naszym będzie zniszczyć skłonności żydowskiej ludności, a przynajmniej wykorzenić o ile się tylko da tę niepohamowaną chęć do zatrudnień, szkodliwych nie tylko dla Francyi, ale dla całego świata, dla wszystkich krajów, dla cywilizacyi i dla porządków społecznego życia”, za: Brafmann, Żydzi i kahały, Warszawa 1914, s. 153.
  M. Bakunin, Pisma wybrane, t. II, Warszawa 1965, s. 132-135: „Zauważ że wszyscy nasi wrogowie, wszyscy nasi prześladowcy są Żydami – Marks, Borkheim, Liebknecht, Jacoby, Weiss, Kuhn, Utin – należą wszyscy, z tradycji i instynktu, do tego ruchliwego i intryganckiego narodu wyzyskiwaczy i burżujów” – pisał Bakunin w liście do Richarda. Poglądy Bakunina w całej rozciągłości popierał Józef Proudhon. Zob. D. Grinberg, Ruch anarchistyczny w Europie Zachodniej1870-1914, Warszawa 1994, s. 329-330.
  Prace L.Gumplowicza: Rasse und Staat z 1875, Der Rassenkampf z 1883, Soziologie und Politik z 1892: Gumplowicz, wyznawca poligenizmu, przeszedł z judaizmu na protestantyzm dopiero w wieku 40 lat. Żydowski badacz M.Mieses streszcza poglądy Gumplowicza słowami: Żydzi powinni zniknąć doszczętnie, gruntownie, bez śladu w otaczających ich społeczeństwach. M.Mieses, Z rodu żydowskiego. Zasłużone rodziny polskie krwi niegdyś żydowskiej, Wa-wa 1991, s. 93-97.
  J. Trachtenberg, Diabeł i Żydzi. średniowieczna koncepcja Żyda a współczesny antysemityzm, Gdynia 1997. Praca rabina Trachtenberga, prezentująca dokładnie ten schemat myślenia, została napisana w latach 40 XX w. Trachtenberg pisze, kończąc swoją książkę: „Jakikolwiek jest ich [antysemitów przyp. H.H.] stosunek do nauk Jezusa i jego Kościoła, choćby ta jedna odrośl chrześcijańskiego, średniowiecznego fanatyzmu, jaką jest antysemityzm, decyduje o ich pokrewieństwie”; ibidem, s. 189. Z pracy Trachtenberga korzystał Goldhagen, Gorliwi kaci Hitlera. Zwyczajni Niemcy i Holocaust Wa-wa 1999. Kontynuacje opinii amerykańskiego rabina stanowi praca R. Modrasa, The Catholic Church and Antisemitism. Poland 1933-1939, SICSA 1994; Demonizing the Other: Antisemitism, Racism and Xenophobia red. R.S. Wistrich, SICSA 1999. Obie prace wydane zostały przez Vidal Sassoon International Center for the Study of Antisemitism. Studium rabina Trachtenberga jest podstawą prawie wszystkich holocaustycznych ataków na chrześcijaństwo.
  Mamy nadzieję, iż nasi czytelnicy zgodnie potępią powyższe wypowiedzi i zwrócą swe oczy w kierunku prawdziwych autorytetów moralnych, jako to Władysław Bartoszewski, Bronisław Geremek, Michael Schudrich, Adam Michnik, Dawid Warszawski, Marek Edelman.

  1. Krzysztof mówi

   Dobry komentarz skopiowałem i zapisałem będę udostępniał jeżeli można

  2. narodowiec mówi

   Leszek – (a jak twoje prawdziwe imię – Icek ?) – co ty tu robisz na tym forum parchaty Żydzie ?

  3. charry mówi

   Ktoś tu chyba nie zrozumiał ironii.

  4. dd. mówi

   cha cha cha cha cha cha cha ……………Władysław Bartoszewski, Bronisław Geremek, Michael Schudrich, Adam Michnik, Dawid Warszawski /z niego taki warszawski jak…/, Marek Edelman – czyje to autorytety? jedno jest absolutnie pewne, że nie polskie! wszak kazdy z ww. to zajadły polakożerca. to są autorytety…..żydokomunistów czyli totalnie antypolskie. Ty, drogi Leszku, dobrze o tym wiesz ale boisz się swoj zapis zostawić bez błazenady zawartej w ostatnim zdaniu.

 6. Otwarty Izrael mówi

  Seweryn i Materna bronią komunizmu? To jest złamanie konstytucji. Gdzie jest KOD?

 7. Zbigniew mówi

  W jednym maja racje.

  W Dachau nadal jest smrod spalenizny (naprawde) a podobienstwo jest takie, ze ci wlasnie tez „smierdza” – jak smierdza jest do wyboru.

  Materna smierdzi ubostwem i musi zebrac.

  To jest wina mysli PiS – o artystow trzeba dbac, takze jak juz nie moga zabawiac widzow – tak tak trzeba dbac o ich emerytury a nie tylko pluc na nich, bo szukaja jakis dochodow !!!! Nie widac tego? „Och trza oszczedzac” – tak ale nie na tworzeniu sobie wrogow z artystow.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.