Wariactwo lewicy! Latarki-czołówki jako symbol protestu przeciw reformie edukacji

protest lewicy z latarkami/ fot. Twitter
2

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego lewica ruszyła z kolejną kampanią protestu przeciw reformie edukacji. Tym razem nie podobają im się plany lekcji, które pojawiły się niektórych szkołach. W mediach i na portalach społecznościowych pojawiły się informacje, że w wyniku podwójnego rocznika (ostatni rocznik absolwentów gimnazjów i pierwszy rocznik absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej) w roku szkolnym 2019/2020, w klasach pierwszych szkół średnich uczniowie będą się uczyć w systemie dwuzmianowym.

– Na dzisiejszej konferencji młodzi ludzie występują w latarkach-czołówkach, żeby mogli bezpiecznie wrócić do domu po zmroku. Zachęcamy wszystkich uczniów zmuszonych do kończenia lekcji bardzo późno – wyrzucajcie swoje zdjęcia z latarkami, oznaczajcie @MEN_GOV_PL z #NocnaZmiana – napisała na Twitterze działaczka partii Razem Jaśmina Różańska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na załączony zdjęciu widać czwórkę młodych ludzi z latarkami-czołówkami. „Jakieś wyrośnięte te dzieci na zdjęciu. Ciekawe czy z wieczornych imprez wracają z latarkami – czołówkami na głowie” – pyta internautka podsumowując akcję lewicowych aktywistów. Wariactwo lewicy, która urządza cyrk z latarkami-czołówkami, wywołało wiele komentarzy. Oto kilka z nich.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Uwaga! Klimatyczne oszołomy chcą obowiązkowej indoktrynacji w polskich szkołach i przedszkolach

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jacek Wójcikiewicz mówi

    Nauka,a nie neomarksistowski bełgot,dyrdymały lewactwa i absurdalne ideologie LGBT,gender itp.”Latarników” i innych deprawatorów nie dopuszczać do dzieci!!!Kamień młyński na szyję i do morza,jak radził nasz Pan Jezus Chrystus.

  2. Krzysztof mówi

    Widać ,że tylko „lewicowcy są jaśnie oświeceni”. Oni „zawsze byli dumą narodu polskiego dopóki nie dostali solidnego kopniaka w doopsko. Ale jak widać już zapomnieli o tym , może potrzebny następny?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.