„Wam spod znaku tęczy już dziękujemy!” Młoda patriotka rozniosła spektakl lewackich hipokrytów [WIDEO]

Natalia Kukula / Fot. YouTube
21

Decyzją marszałka Marka Kuchcińskiego, 1 czerwca w polskim Sejmie nie odbyło się posiedzenie Sejmu Dzieci i Młodzieży. Wielu szczuło na Kuchcińskiego, że jego decyzja to próba odebrania młodzieży możliwości wyrażania swoich, tudzież swoich rodziców, poglądów i sugerowano że “PiS-władza boi się krytyki”. Kuchciński po prostu nie chciał, by polska młodzież wpadła na protestujących w Sejmie hucpiarzy i nie zniesmaczyła się widokiem żerującej na niepełnosprawnych Joannie Scheuring-Wielgus. Nic więcej. W odpowiedzi na to, totalna opozycja zorganizowała debatę, która oficjalnie miała być alternatywą dla SDiM. Co z tego wynikło? Misternie zaplanowany spektakl, w którym granice wolności słowa kończą się tam, gdzie rozpoczyna się zdrowy rozsądek. A to wszystko zdemaskowała młoda patriotka, Natalia Kukula.

Neobolszewia, przy dużym udziale niejakiego Błażeja Papiernika z Nowoczesnej i umoczonej po uszy w mafijne układy afery reprywatyzacyjnej Hanny Gronkiewicz-Waltz zorganizowała debatę dla młodzieży. Bufetowa nawet chciała udostępnić salę w warszawskim ratuszu, ale sami organizatorzy sami uznali, że to niedźwiedzia przysługa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Drodzy posłowie SDiM. Sejm cały czas czeka na Wasze obrady. To święto demokracji powinno odbywać się w sali plenarnej, która najlepiej oddaje ducha parlamentaryzmu. Nie dajcie się podzielić, wplątać w bieżącą politykę. Data obrad została przeniesiona, ale przygotowania trwają – apelował Marek Kuchciński.

Mimo apeli Kuchcińskiego zorganizowany przez totalną opozycję spektakl odbył się 1 czerwca w sali Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego. Zdaniem posła Marka Rząsy (PO) w obradach brało udział nawet 400 osób. Rzecz jasna, na obradach pojawiła się Joanna Scheuring-Wielgus w towarzystwie dwóch niepełnosprawnych chłopaków. Jak żerować na niepełnosprawnych, to przy każdej możliwej okazji, prawda?

Niemal przez całe obrady, zaproszona młodzież powtarzała kocopały pryncypałów z PO i Nowoczesnej i wiele wskazywało na to, że teatrzyk zakończą się w tak żałosnym klimacie. Aż wreszcie, do mównicy podeszła Natalia Kukula i rozniosła całą lewacką hucpę.

Drodzy obywatele! Na dzisiaj przygotowałam całkowicie apolityczną i bezstronną przemowę, której jednak tutaj nie wygłoszę. Patrząc na to, co się dzieje na dzisiejszych obradach, jestem zmuszona wyrazić swoje zdanie i swój sprzeciw. Chciałam tylko podziękować naszemu rządowi za to, że zapewnił mi poczucie bezpieczeństwa. Za to, że nie pozwolił wprowadzić uchodźców – rozpoczęła przemówienie młoda Polka.

Dzięki tej decyzji nie boję się chodzić po ulicy, nie boję się aktów terrorystycznych. Tą trudną decyzją broni naszego kraju, naszej kultury, dziedzictwa i nas obywateli polskich! – mówiła dalej. Część uczestników spotkania zaczęło głośno uderzać w ławki. Dalej było jeszcze dosadniej.

Moje koleżanki w Amsterdamie, Paryżu, boją się jeździć do centrum, boją się o to, jak się ubierają! – kontynuowała i na koniec dorzuciła do pieca: A Wam spod znaku tęczy już dziękujemy, bo zmieniliście to piękne zjawisko, zagarnęliście to, a teraz już nigdy tęcza nie będzie mi się kojarzyć z pięknym zjawiskiem! Zniszczyliście to – zakończyła i zeszła z mównicy.

Przez całe przemówienie Natalii Kukuli, która pokrzyżowała plany reżyserom spektaklu dla zmanipulowanej młodzieży, w tle pokrzykiwał prowadzący obrady chłoptaś: Proszę o wyłączenie mikrofonu posłance! Proszę się powstrzymać od takich przemów! – wydzierał się. Widok znamienny. Wolność słowa w marksistowskim wydaniu kończy się tam gdzie rozpoczyna się zdrowy rozsądek. Jestem przekonany, że wydzierający się nastolatek miał poczucie dobrze wypełnianego obowiązku. W końcu kneblował usta “pełnej nienawiści”, “prawicowej ekstremistce”, tak jak uczą tego lewackie pryncypały. Prawda jest jednak zgoła inna. Swoim idiotycznym zachowaniem, opinię publiczną utwierdził w przekonaniu, że alternatywne obrady totalnej opozycji miały być misternie zaplanowanym spektaklem, który w w mediach miał zostać przedstawiony jako debata wolności, a sama opozycja jako ojcowie i matki “wolności słowa” w Polsce.

Natalia Kukula nieźle pokrzyżowała plany, dlatego przez kilkadziesiąt godzin stała się wrogiem publicznym numer jeden. Trzeba było zatem się z nią rozprawić, a opinii publicznej wmówić, że jej słowa były “nawoływaniem do nienawiści i dyskryminacji” – jak nawet napisała Dorota “Superniania” Zawadzka. W podobnym tonie na temat młodej patriotki wypowiedzieli się posłowie opozycji i klakierzy demoliberalnych mediów.

Nie wiem kim dokładnie jest młoda Natalia Kukula. I prawdę mówiąc, nawet nie wiem czy ta wiedza jest mi do czegokolwiek potrzebna. Po prostu cieszę się, że podczas obrad, które miały przypominać zlot nastoletniej marksistowskiej wierchuszki, głos zabrała młoda patriotka, która dobitnie powiedziała opinii publicznej w Polsce: Polska ma dość marksistowskich ekstremistów! A ci co przede mną siedzą, nie są żadną reprezentacją polskiej młodzieży, ale jej żałosną karykaturą. Ręce precz od Polski!

Przeczytaj także:

Wnuk Wałęsy oskarżony o napaść na szwedzkich turystów. Grozi mu do 12 lat więzienia

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Karol mówi

  JAKBYM TAKĄ NIUNIĘ SPOTKAŁ NA SWOJEJ DRODZE TO KUPUJĘ NAJLEPSZY BUKIET KWIATÓW I OŚWIADCZAM SIĘ. WOW CO ZA KOBIETKA, IKRY CO NIEMIARA W TYM PIĘKNYM KOBIECYM CIAŁKU. 🙂

  1. Karol mówi

   Raczej pusta lala powtarzająca pewnie rodziców słowa. Przykro się patrzy na takie mało wiedzących gówniarzy .

 2. Dariusz mówi

  Dziewczyna w porównaniu do tych pseudo mężczyzn w ,,rurkach,, naprawdę ma ,,jaja,,!!! Brawo! Gdybym mógł cię spotkać obsypałbym kwiatami!

 3. Ayax mówi

  Spokojnie, Uzbecy już się pakują do Polski, a ile Czeczenów nasciagali tego nikomu rząd nie powie.

  1. Grzegorz mówi

   No, to łezka się zakręciła. Wielkie brawo!

  2. JerryURS mówi

   Tu byś się zdziwił. Naród ( Uzbekistan) dumny, pracowity i szanujący ludzi. Sam się zdziwiłem. Ostatnio sporo inwestują. Do tego mają bogatą kulturę. Warto ich poznać.

 4. Bolek mówi

  No ładnie się skompromitowała i naraziła na pośmiewisko powtarzając propagandowo-populistyczno-demagogiczne, politycznie poprawne bzdury. Prawaccy troglodyci oczywiście będą się spuszczać nad słowami tej biednej, nieświadomej, zmanipulowanej propagandą dziewczynki

  1. Hammurabi mówi

   To młode dziewczę ma więcej w głowie niż niejeden znany “polityk”. A co do troglodytów, to z niejaką satysfakcją muszę zauważyć, że również mają więcej w głowach od lewackich mędrców.

  2. Karol mówi

   Powtarzać po kimś to nie sztuka.

  3. Zdz mówi

   “Bolek mówi” – dobrze, że się przedstawiłeś bo myślałbym, że głupoty pisze ktoś normalny – ale BOLEK – musimy wybaczyć niepełnosprawnemu intelektualnie Bolkowi

  4. Anonim anonimowy mówi

   Bolek, spadaj lewacki cieciu na szczaw i… Nie masz odrobiny honoru ani szacunku dla patriotów ludzi którzy kochają swoją ojczyznę i są z tego dumni

  5. grzegorz mówi

   a ja mu po polsku napiszę.Stul pysk stalinowski kmiocie bo kijami obić każę

 5. Spostrzegawczy mówi

  Ja mam inne wrażenie. Niestety ale w Warszawie coraz więcej Żydów, Ukraińców i kolorowych, a coraz mniej Polaków. A PIS -PICowski rząd wprowadza dalsze ułatwienia dla obcokrajowców. Najpierw wrogowie, w tym żydokomuchy pozabijali najzagorzalszych patriotów, potem przyszła rujnująca naszą gospodarkę i rynek pracy żydowska transformacja, a teraz jest chyba już ostatni etap tej zaplanowanej zagłady narodu polskiego – końcowa faza przymusowej emigracji resztek Polaków i zasiedlanie Polski obcymi, z żydostwem oczywiście na czele.

  1. Ada mówi

   Oo, dobrze odegrana rola złotym kluczem do wszystkich projektów, misji itp. sponsoringu. Jak to się nazywa – dwupolonizm…?

 6. Alicja mówi

  Ta dziewczyna jest rewelacyjna. Jednak ja bym nie wygłosiła podziękowania dla rządu, ponieważ sprowadza on imigrantów. A to, że nie ma ich tylu, co w Niemczech, to akurat nie zasługa naszego rządu.

 7. Hammurabi mówi

  To młode dziewczę ma więcej w głowie niż niejeden znany “polityk”. A co do troglodytów, to z niejaką satysfakcją muszę zauważyć, że również mają więcej w głowach od lewackich mędrców.

 8. Błażej mówi

  Kolejna święta krowa co jeszcze dobrze po zaworach nie dostała A jak dostanie to nagle zapomni o swoich “wielkich” wartościach , i głupotach nawkladanych do głowy przez starszych kolegów ( nudzących się w domach po 8 godz pracy pseudo patriotów – nieudaczników życiowych chorych z zawiści i nienawiści ) i będzie chodziła na prawo i lewo haha niestety zacofancy , świat idzie do przodu i już go nie zatrzymacie !

  1. doradca mówi

   Zrob coś pozydecznego i zdejmij kamerki uliczne bo są niezgodne z RODO

 9. Zdzisław mówi

  “Bolek mówi” – dobrze, że się przedstawiłeś bo myślałbym, że głupoty pisze ktoś normalny – ale BOLEK – musimy wybaczyć niepełnosprawnemu intelektualnie Bolkowi

 10. nie leming mówi

  Już filmu nie ma, ale mamy demokrację

 11. Mohamed mówi

  Polacy to najbardziej rasistowski kraj na swiecie, jedyne co potraficie to „szczekac”, obrażać. Wiele razy spotkałem się z tym w necie, ale kiedy przychodzicie kupić kebab to jesteście mili i grzeczni. Pojęcie o Holandii macie zerowe, propagandowa tv powie, ze tak jest i wierzycie. Jakoby dziewczyna miała eutanazje….niestety eutanazji nie miala. Ale wy z foteli sterujących światem w swoich domach wiecie lepiej. „Miała łóżko szpitalne -umarła na nim” – w Holandii takie łóżka dostaje się do domu. Polacy obudźcie się bo plujecie jadem jak nigdy !!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.