Katarzyna TS: „Walka nie jest przez karabin”. Jak zmanipulowano nagranie Jacka Międlara o zamachu w Nowej Zelandii

Jacek Miedlar/ fot. twitter
13

Od poniedziałku trwa atak na Jacka Międlara za jego nagranie dotyczące manifestu zamachowca z Nowej Zelandii. O tym manifeście Jacek mówił przez ok. 30 minut. Na Twitterze pojawiła się krótka kompilacja kilku zdań, które padły w nagraniu, w tym słowa: „Brenton miał troszeczkę prawo i miał prawo do tego, żeby tak się zachować”. Na podstawie tej minutowej kompilacji Jacek został medialnie zlinczowany jako osoba, która pochwala zamach na modlących się w meczecie muzułmanów.

W nagonkę włączyła się oczywiście Gazeta Wyborcza, a Bartłomiej Ciążyński, doradca prezydenta Wrocławia ds. tolerancji i przeciwdziałania ksenofobii, oświadczył: „Międlar de facto usprawiedliwia zamach terrorystyczny. To nie mieści mi się w głowie. Jeżeli ktoś w jakikolwiek sposób usprawiedliwia czyn będący zamachem terrorystycznym, wielokrotnym zabójstwem, jest to po prostu kryminał”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jacka zaatakowali internauci, TV Republika i dziennikarz TVP Info Samuel Pereira. Pluciu i wyzwiskom nie było końca. Obrzucono Jacka najgorszym stekiem bluzgów i obelg. Jego nagranie zostało usunięte z YouTube, a potem skasowano mu cały kanał. Nagranie usunął również kanał CDA. Co ciekawe, z Twittera zniknęła kompilacja, która posłużyła do rozpoczęcia nagonki na Międlara. Ale możecie wysłuchać tego, co faktycznie powiedział Jacek we fragmencie nagrania zamieszczonego pod niniejszym felietonem. Dodatkowo przedstawię Wam to w formie zapisu, a potem podyskutujemy o manipulacji, którą niszczy się ludzi i zastrasza społeczeństwo. Ale najpierw cytat z nagrania Jacka. Pominęłam jego dywagacje, które nic nie wnoszą do sprawy. Uwaga! Oto co Jacek Międlar powiedział na temat zamachu w Nowej Zelandii:

Drodzy Państwo, czego zabrakło Brentonowi? Zabrakło mu Boga. Zabrakło mu chrześcijaństwa. Zabrakło mu zrozumienia, że (…) WALKA Z TYM PROBLEMEM NIE JEST PRZEZ KARABIN. (…) I teraz pytanie, czy Brenton miał prawo, żeby tak postąpić. (…) Brenton miał troszeczkę prawo i miał prawo do tego, żeby tak się zachować. Dlaczego? Bo spostrzegł, w jakim kierunki idzie ten rzekomo cywilizowany świat. Brentonowi zabrakło Boga, czyli kto w takim wypadku napuścił go do tego, co zrobił? Także lewactwo, które walczy z chrześcijaństwem. Jednak to, co on zrobił i jaki dał przekaz i jaki dał sygnał, jest bardzo istotne i należy to odczytywać w duchu pozytywizmu, tj. dał światu przekaz, że państwo i establishment obywateli świata, obywateli różnych państw zostawia bez pomocy. Jeżeli nie staną w naszej obronie, to my będziemy musieli walczyć. Dlaczego mówię, że tutaj zabrakło Boga? Bo BRENTON ZAMORDOWAŁ NIEWINNYCH LUDZI. Mordować w tego typu sytuacjach, gdy jesteśmy ofiarami, jeżeli miałby bronić białą rasę, cywilizację łacińska, to tych konkretnych najeźdźców, to tych konkretnych zbrodniarzy, to tych konkretnych, którzy nam zagrażają, a nie losowo wybranych modlących się muzułmanów w meczecie. (…) Podkreślę, NIE MOGĘ DRODZY PAŃSTWO POPIERAĆ MORDOWANIA NIEWINNYCH LUDZI.

Czy to jest pochwała zamachu terrorystycznego? Czy to jest usprawiedliwianie zamachowca? Czy to jest usprawiedliwianie wielokrotnego zabójstwa? NIE! To jest powiedzenie wprost wszystkim tym, którzy chcieliby – nie daj Bóg – powtórzyć wyczyn tego zamachowca, że TAK ROBIĆ NIE WOLNO nawet jeśli komuś wydaje się, że było to działanie w słusznej sprawie. Obrona przed narzucanym nam przez lewactwo multikulturalizmem jest słuszną sprawą, ale nie w taki sposób, jak zrobił to Brenton. I to właśnie mówi Jacek. Mówi jasno i wyraźnie: WALKA Z TYM PROBLEMEM NIE JEST PRZEZ KARABIN, BRENTON ZAMORDOWAŁ NIEWINNYCH LUDZI, NIE MOGĘ DRODZY PAŃSTWO POPIERAĆ MORDOWANIA NIEWINNYCH LUDZI.

Dlaczego zatem wykorzystano wyrwane z kontekstu zdanie, żeby zmanipulować opinię publiczną, wciągnąć ludzi do nagonki na Jacka i doprowadzić do skasowania jego kanału na YouTube? To bardzo proste. Odpowiedzią jest to, że Jacek bardzo precyzyjnie wskazał, że odrzucenie chrześcijaństwa, odrzucenie Boga, prowadzi do mordowania niewinnych ludzi. Wskazał, że lewica niszcząca chrześcijaństwo jest odpowiedzialna za to, że ludzie tracą rozeznanie, co jest dobre, a co złe. I dlatego właśnie Brenton Tarrant zrobił to, co zrobił. Bo zabrakło mu Boga i chociaż jego diagnoza zagrożenia była właściwa, to środki jakie zastosował, były złe. Bez Boga człowiek jest skazany na zło, nawet wtedy gdy wydaje mu się, że robi dobrze. Taki jest przekaz Jacka Międlara, ale to jest przekaz, który uderza w lewacką propagandę. Nie dziwne zatem, że ta propaganda postanowiła uderzyć w niego rozpętując nagonkę, do której jedni się przyłączyli, a drudzy przestraszyli się tak, że pochowali się po kątach. Tak działa metoda zastraszania społeczeństwa.

Jacek zapowiedział, że oddaje sprawę do prokuratury. I słusznie. Nie można pozwolić na to, żeby lewactwo zniszczyło człowieka podłą manipulacją. Jacek nie jest jedyną ofiarą takich praktyk. Teraz odbywa się linczowanie Jacka na Twitterze, ale w ten lincz angażują się również osoby, które były oburzone medialnym linczowaniem śp. Lecha Kaczyńskiego. Czyżby nie rozumieli, że takim postępowaniem wcielili się w rolę Palikota, który opowiadał, jakoby Kaczyński był alkoholikiem, bo w barku samolotu prezydenckiego znajdują się tzw. małpki, czyli małe buteleczki alkoholu? To jest dokładnie taki sam schemat działania, jaki zastosowano wobec Jacka. To jest schemat, który można zastosować wobec każdego, gdy stanie się zbyt groźny dla lewicy niszczącej rodzinę, tradycję, naród, Kościół. Jacek jest zagrożeniem dla lewicowej propagandy, ponieważ wyjaśnia ludziom, że odrzucenie chrześcijaństwa, odrzucenie Boga, zaprowadzi ich na manowce zła. To właśnie powiedział w swoim filmie o zamachu w Nowej Zelandii. I za to jest linczowany, a pożyteczni idioci biorą udział w tym linczu. Jak im nie wstyd?

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

J. Międlar: Oświadczenie ws. zmanipulowania mojej wypowiedzi na temat zamachu w Nowej Zelandii [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Dawid mówi

   Co za idioci.. ręce opadają wyrywają z kontekstu pewien fragment wypowiedzi i manipulują głupią gawiedzią

  2. Marek mówi

   Niestety ale to nie sa idioci… to sa wyrachowani komunisci, takie same metody jakie stosowano w przeszlosci. A czyz „wielki autorytet” Jacek Kuron i reszta nie walczyli z solidarnosciowa ekstrema? Czy nie pisal listow otwartych do parti aby zbrojnie rozprawila sie z biskupami. Czemu tu sie dziwic. Jak powiedzial G. Braun komuna sie nie reformuje komuna sie wylacznie transformuje…

 1. PiotrR mówi

  notabene polecam zapoznać się z komentarzami pod kłamliwym artykułem na TV Republika, większość komentujących tą nieprawdę i tak popiera Jacka że ma rację. Widać jedt uży opór przeciw mulom w naszym kraju jeszcze.

 2. Mieczyslaw mówi

  coraz bardziej pis mnie denerwuje jak mozna atakowac czlowieka za slowa ktore mowia o odejsciu od boga i konswekwecji tego

 3. Janusz I mówi

  Ta akcja przeciw Międlarowi mocno PiSowi zaszkodzi.

 4. ikss67 mówi

  Prawdziwa twarz PiSu to lustrzane odbicie w nieco krzywym zwierciadle PO-SLD-PSL. Inny szyld, wróg ten sam- polski patriotyzm.

  1. Markusl mówi

   Bo to banda z tej samej stajni… Lesia Kiszczaka…

  2. markusl mówi

   Przepraszam oczywiscie chodzilo o Czesia .. 🙂

 5. Konrad mówi

  Lubię Pana, ale uwazam, że mógł Pan użyć innych słów. Jezus mówił, że powinniśmy być roztropni jak lisy. Trzeba było poczekać aż emocje opadną.

 6. Lesław mówi

  Ja to już nie mogę patrzeć na te fałszywe, zaplute kłamstwami mordy polityków. Z jakiej są partii nie ma znaczenia bo jak wszy przełażą z jednej flagi na drugą w zależności od korzyści.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.