Wałęsa: „Kaczyński mnie pozwał”. Chodzi o wpisy na Facebooku

Lech Wałęsa / Fot. Youtube
5

Lech Wałęsa poinformował w mediach społecznościowych, że Jarosław Kaczyński pozwał go do sądu za wpisy na Facebooku.

„Kaczyński mnie pozwał. W pozwie, który do gdańskiego sądu wpłynął w czerwcu tego roku, Jarosław Kaczyński domaga się ode mnie przeprosin i wpłaty 30 tysięcy złotych na cele społeczne. Chodzi o internetowe wpisy, które opublikowałem na Facebooku” – pisze Wałęsa i wskazuje, że chodzi o posty, w których stwierdził, że Kaczyński nie jest zrównoważony psychicznie; że nakazując lądowanie doprowadził do katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem i wydał polecenie „wrobienia” Wałęsy we współpracę z SB.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„To wszystko podtrzymuję i na sprawie w sądzie udowodnię” – zapewnia Wałęsa.

Źródło informacji: facebook

Przeczytaj też:

Przypominamy! List Anny Walentynowicz miażdżący agenta „Bolka”. PRZECZYTAJ KONIECZNIE

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek NH mówi

  “Lech Wałęsa był agentem SB o numerze ewidencyjnym 12535 zarejestrowanym 29 XII 1970 jako tajny współpracownik “Bolek” i zwerbowanym 19 XII 1970 na zasadzie dobrowolności przez kpt. SB Edwarda Graczyka”

 2. Jacek NH mówi

  “Lech Wałęsa zawsze miał tylko jedną twarz. Jest to twarz drobnego ulicznego cwaniaczka o moralności typowego tchórzliwego żulika, gotowego zrobić każde świństwo bądź ze strachu, bądź to dla najmniejszego choćby zysku.” (Lech Zborowski, działacz antykomunistycznej opozycji w okresie PRL)

 3. tuszyn mówi

  Kto futrował Bolka po jego odejściu z SB? WSI? Mossad, CIA, BND, FSB czy ich solidarna zrzutka?

 4. Robert mówi

  Wygląda na to ,że geriawity mają pomysł znakomity na tchórz de pologne z metą przed obliczem sędziego sądu najwyższego,siedząc na kole lidera żydowskiego kombinują,kto komu pierwszy pompkę wsadzi w dupę i nadmucha ciśnienia powyżej poziomu ucha,aż wielkim uchem wypłynie jucha w kolorze judeopolonii,a jej zawodników nawet lance armstrong nie dogoni,bo każdy bierze.Wszystko zależy od tego,kto siedzi w komisji,a jej członkowie mają kilkutysięczną tradycję wyścigu

 5. Teresa mówi

  Bolek,przecież miałeś iść w zaświaty,sam pisałeś.Jak się powiedziało A,trzeba powiedzieć i B więc bierz swoją śmierdzącą dupę i zapychaj w te zaświaty,Polacy już mają cię dość

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.