Wałęsa: „Kaczyński mnie pozwał”. Chodzi o wpisy na Facebooku

Lech Wałęsa / Fot. Youtube
5

Lech Wałęsa poinformował w mediach społecznościowych, że Jarosław Kaczyński pozwał go do sądu za wpisy na Facebooku.

„Kaczyński mnie pozwał. W pozwie, który do gdańskiego sądu wpłynął w czerwcu tego roku, Jarosław Kaczyński domaga się ode mnie przeprosin i wpłaty 30 tysięcy złotych na cele społeczne. Chodzi o internetowe wpisy, które opublikowałem na Facebooku” – pisze Wałęsa i wskazuje, że chodzi o posty, w których stwierdził, że Kaczyński nie jest zrównoważony psychicznie; że nakazując lądowanie doprowadził do katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem i wydał polecenie „wrobienia” Wałęsy we współpracę z SB.

„To wszystko podtrzymuję i na sprawie w sądzie udowodnię” – zapewnia Wałęsa.

Źródło informacji: facebook

Przeczytaj też:

Przypominamy! List Anny Walentynowicz miażdżący agenta „Bolka”. PRZECZYTAJ KONIECZNIE

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek NH mówi

  “Lech Wałęsa był agentem SB o numerze ewidencyjnym 12535 zarejestrowanym 29 XII 1970 jako tajny współpracownik “Bolek” i zwerbowanym 19 XII 1970 na zasadzie dobrowolności przez kpt. SB Edwarda Graczyka”

 2. Jacek NH mówi

  “Lech Wałęsa zawsze miał tylko jedną twarz. Jest to twarz drobnego ulicznego cwaniaczka o moralności typowego tchórzliwego żulika, gotowego zrobić każde świństwo bądź ze strachu, bądź to dla najmniejszego choćby zysku.” (Lech Zborowski, działacz antykomunistycznej opozycji w okresie PRL)

 3. tuszyn mówi

  Kto futrował Bolka po jego odejściu z SB? WSI? Mossad, CIA, BND, FSB czy ich solidarna zrzutka?

 4. Robert mówi

  Wygląda na to ,że geriawity mają pomysł znakomity na tchórz de pologne z metą przed obliczem sędziego sądu najwyższego,siedząc na kole lidera żydowskiego kombinują,kto komu pierwszy pompkę wsadzi w dupę i nadmucha ciśnienia powyżej poziomu ucha,aż wielkim uchem wypłynie jucha w kolorze judeopolonii,a jej zawodników nawet lance armstrong nie dogoni,bo każdy bierze.Wszystko zależy od tego,kto siedzi w komisji,a jej członkowie mają kilkutysięczną tradycję wyścigu

 5. Teresa mówi

  Bolek,przecież miałeś iść w zaświaty,sam pisałeś.Jak się powiedziało A,trzeba powiedzieć i B więc bierz swoją śmierdzącą dupę i zapychaj w te zaświaty,Polacy już mają cię dość

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern