Lech Wałęsa do dziennikarza przed Sejmem: „Pan jest głupi” [WIDEO]

Wałęsa na proteście niepełnosprawnych/ fot. twitter
4
SKLEP-WPRAWO.PL

Lech Wałęsa spotkał się dziś z okupującymi Sejm niepełnosprawnych i ich opiekunami. – Ja chcę zwyciężać, chcę z wami zwyciężyć, ale na razie nie wiem jak – powiedział. Wałęsa oświadczył też, że nie chciałby, aby jego wizyta w Sejmie była „wykorzystywana politycznie”, a następnie „apolitycznie” skomentował rządy Prawa i Sprawiedliwości. – Wolałbym komunę niż tych ludzi, komuna zabijała ludzi, ale nie zabijała ducha – powiedział.

Dlaczego problemy niepełnosprawnych nie zostały rozwiązane, gdy Wałęsa był prezydentem? – Mówią, że należało załatwiać te sprawy wtedy, kiedy byłem prezydentem. Otóż oświadczam tym mądralom, że w tamtym czasie ja więcej nie mogłem zrobić – stwierdził Wałęsa.

Jedna z uczestniczek protestu zwróciła się do Wałęsy z prośbą, żeby został z protestującymi. – Mamy wolny materac przygotowany, będzie pan naszym mediatorem – dodała. – Ja chcę zwyciężać z wami, a nie siedzieć. (…) Ja za chwilę muszę, na 18, być w Puławach, tam mam wielkie spotkanie. Nie mogę – tak jak wam nie mogłem odmówić, tak nie mogę do Puław dzisiaj odmówić – odpowiedział Wałęsa. – Ja mam oprócz was jeszcze masę innych rzeczy – tłumaczył.

Podsumowaniem tej kuriozalnej wizyty była rozmowa Wałęsy z dziennikarzem, który przed Sejmem usiłował dopytać go, dlaczego kiedyś nawoływał do rozgonienia demonstracji antyrządowych, a dziś wspiera takie protesty. – Pan jest głupi – odpowiedział Wałęsa. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze „mądrości” byłego prezydenta.

Źródło: tvp.info, twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Pan Kracy mówi

  Bolek pojechał w końcu do niepełnosprawnych czy do Puław? Bo nie oglądałem telewizorni…

 3. mm mówi

  Oj Bolek, Bolek, miarkuj się zydku bo jestes juz stary a jak byłes ….. tak dalej jestes! gdyby nie słuzby PZPR-SBckie polakozercze, antypolskie byłbyś nikim! Bohaterem Polski był pułkownik Kukliński a ty gościu jestes zaledwie SBckim Bolkiem tak jak 95% twoich rodaków z plemienia żmijowego, komunistyczny motłoch.

 4. K7 mówi

  Dla takiego mędrca jak BOLEK to każdy jest głupi . Oj błaznie – co wyprawiasz nieszczęsny tworze?

 5. Piotr mówi

  pan jest głupi! mówił trener klasy drugiej Bolek, co się Wałęsa

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.