W tych krajach obowiązek szczepień dotyczy całej populacji

fot. pixabay.com
8

Wszystko wskazuje na to, że obowiązek szczepień na Covid-19 dla całej populacji to tylko kwestia czasu. W kolejnych krajach już wprowadzane są obowiązki szczepień dla przedstawicieli wybranych branżach, zaś w trzech państwach już obowiązuje obowiązek szczepień dla całej populacji.

12 lipca 2021 roku prezydent Francji Emmanuel Macron zapowiedział wprowadzenie obowiązkowych szczepień dla pracowników służby zdrowia w szpitalach i szeregu innych placówek. Taką decyzję podjął wraz z wprowadzeniem zakazu wstępu do wszystkich obiektów kulturowych, gastronomicznych, handlowych dla niezaszczepionych. Warto wiedzieć, że już są trzy państwa, w których wprowadzono obowiązek szczepień dla całej populacji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W Wielkiej Brytanii, Grecji i we Włoszech już obowiązują obowiązkowe szczepienia dla pracowników służby zdrowia lub niektórych zawodów wymagających wysokiego poziomu kontaktu z ludźmi. W Rosji szczepienie pracowników sektora usług jest obowiązkowe w niektórych miejscowościach, takich jak Moskwa i Sankt Petersburg. Podobnie jest w kilkunastu innych krajach.

Obowiązek szczepień dla całej populacji dotyczy na razie trzech krajów: Tadżykistanu, Turkmenistanu i Watykanu. Możemy się jednak spodziewać, że rozciągnie się on na kolejne kraje, które stopniowo wprowadzają kolejne nakazy.

Źródło informacji: Forsal.pl

Zobacz także:

Przeprowadzili ekshumację w lesie w Jedwabnem! Teraz podają szczegóły zbrodni. „To Niemcy mordowali Polaków w Jedwabnem” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Flex mówi

  Kto zagwarantuje, że wszczepiając sobie czy członkom mojej rodziny eksperymentalne MRNA nie ryzykuję, że niałko spike nie zacznie się generować niczym komórki nowotworowe, a cały układ immunologiczny „sklinczuje” się w walce z nim, nie reagując na inne infekcje czy zakażenia?! Takie skutki nie muszą się ujawnić jako NOPy. Organizm może przecież sfiksować po latach od szczepienia i nikt nikomu już wtedy nie udowodni, co było pierwotną przyczyną.

 2. Greg mówi

  ludzie wlasnego rozumu nie maja……

 3. Republikanin mówi

  Już widzę to całe wyszczepione społeczeństwo w tych krajach. Nawet w Watykanie!

 4. Zbigniew mówi

  Co innego szczepienie a co innego zaswiadczonko.

 5. W K mówi

  Dzień bez propagandy zachęcającej do przyjęcia preparatu dniem straconym.

 6. Jan mówi

  W Polsce byłoby to niezgodnie z Konstytucją

 7. Marian mówi

  W wielkiej brytani nie istnieje obowiązek szczepień pracowników służby zdrowia. W domach opieki tak, ale nie wiem jak to jest egzekwowane. Ludzie ściągnijcie maski, przestańcie się testować i szczepić !!! Skończmy z tą pandemią. A trzodę chlewną na pohybel.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.