„W trosce o ekologię przestańmy się rozmnażać! Niech zaleje nas islam”. Eugeniczny apel szwedzkich ekologów

4

Ekolodzy wpadli na kapitalny pomysł, aby wbić ostatni gwóźdź do trumny Szwecji. Szef organizacji Young Collective Erik Isberg na łamach dziennika „Dagens Nyheter”, opublikowała apel, w którym wzywa, by w „trosce o Matkę – Naturę” Szwedzi przestali się rozmnażać.

Dokonaj wyboru dla środowiska. Miej najwyżej jedno dziecko – apeluje Isberg. Szef ekologicznej organizacji twierdzi, że ograniczenie płodności u Szwedów „podniesie mentalność ekologiczną Szwedów na zupełnie nowy poziom”. Dalej tłumaczy – powołując się na badania szwedzkiego Uniwersytetu w Lundzie – że rezygnacja z jednego dziecka ogranicza emisję dwutlenku węgla aż o 58,6 tony rocznie, podczas gdy rezygnacja z samochodu tylko o 2,4 tony, a sortowanie śmieci jedynie o 0,2 tony. Podkreśla, że jego pomysł to wielka szansa dla środowiska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wnioski z wypowiedzi lewackiego ekologa są oczywiste: Szwedzi, nie rozmnażajcie się. Niech zrobią to za was „pokojowi” islamiści, a wy zamiast zaprzątania sobie głowy wychowywaniem dzieci, sortujcie śmieci i kolekcjonujcie samochody. Dzięki wam środowisko odetchnie z ulgą.

Daleki jestem od argumentów ad hitlerum, ale w tym przypadku taki argument wręcz się narzuca. Lewactwo kieruje się tymi samymi eugenicznymi postulatami, którymi kierował się zafascynowany publikacjami Francisa Galtona Adolf Hitler. Współczesne lewactwo to ideowi potomkowie Adolfa Hitlera i kropka.

Za: Dagens

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. test24 mówi

    A co z tymi, którzy mają już więcej dzieci? Można je będzie zlikwidować? Popieram szwedzkich ekologów, przydałoby się wprowadzić to jeszcze w Niemczech i Rosji 😀

  2. Ultima Thule mówi

    A może to była ironia ?

  3. robert mówi

    ten apel miałby sens gdyby go systosowano do krajów z największym zaludnieniem ale z obawy o rasizm nikt tego nie zrobi bo lewica jest wrogiem białej rasy i naszej cywilizacji,byle murzyn czy arab ma dla nich większą wartość

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.