W ten weekend spotkania autorskie Jacka Międlara w Węgrowie i Łodzi!

Jacek Międlar/fot. screen
2

23 czerwca 2023 r. w Węgrowie odbędzie się spotkanie autorskie z Jackiem Międlarem, podczas którego będzie on promował nową książkę pt. „Sąsiedzi. Ostatni Świadkowie ukraińskiego ludobójstwa na Polakach”. Następnego dnia odbędzie się spotkanie w Łodzi.

Przewidzieliśmy prezentację filmową i wystąpienie pana Międlara, zaś fragmenty książki przeczyta pan Tomasz Zawadzki obdarzony wspaniałym głosem, znany na YouTubie i Telegramie gdzie czyta powieści pana Henryka Pająka mówiące o trudnych sprawach z historii Polski. Patronat honorowy objął Patriotyczny Związek Organizacji Kresowych i Kombatanckich – informuje Janusz Bujnowski, organizator spotkania, które rozpocznie się o godzinie 17.00. Organizator prosi, by zainteresowani spotkaniem przybyli kwadrans wcześniej pod Dom Gdański w Węgrowie (Rynek Mariacki 11).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Następnego dnia, o godzinie 16, odbędzie się spotkanie autorskie Jacka Międlara w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 51. Wydarzenie na FB – TUTAJ.

 

Książka na https://sklep-wprawo.pl
Książka na https://sklep-wprawo.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Viktor mówi

    Wspaniały, wielkiego serca i umysłu , wielkiej wiedzy …… wielkie dzięki, bo historia winna być pisana prawdziwa w każdej sprawie , Winni powinni się bić w piersi i wynagradzać wyrządzone krzywdy.

  2. M.K. mówi

    A jak tam proces pani Sokołowskiej? Będzie musiała przeprosić na łamach Wyborczej aj waj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.