W Sejmie remont po Proteście RON. Scheuring-Wielgus powinna zostać obciążona kosztami! [WIDEO]

W Sejmie remont po proteście. „Scheuring-Wielgus powinna zostać obciążona kosztami!”
3

Kilka dni temu, po czterdziestu dniach okupacji sejmowych korytarzy, z polskiego parlamentu wynieśli się niepełnosprawni i ich rodzice. Jak hucznie zapowiedzieli, protest się nie zakończył, ale apolityczna manifa, której sekundowała od lat zajmująca się dziećmi niepełnosprawnymi posłanka Scheuring-Wielgus, została zawieszona.

Hucpiarze, którym jeszcze przez pierwsze dwa tygodnie kibicowało ponad pół Polski, a w ostatnich dniach ci sami Polacy, podjudzonych przez Scheuring-Wielgus protestujących byli gotowi wywieźć z Sejmu na taczkach, w budynku pozostawili po sobie trwałe ślady.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pozdzierane i obsmarowane ściany, na których Iwona Hartwich z koleżankami rozklejały pocztówki z wakacji, dziś były zamalowywane przez sejmowych pracowników.  A to wszystko na koszt polskich podatników.

W naszej ocenie, odpowiedzialność za straty powinna ponieść Joanna Scheuring-Wielgus, która z niepełnosprawnymi spędziła dziesiątki godzin. Nie, nie na intelektualnych dysputach, bo o te byłoby naprawdę ciężko, ale na kawkowaniu i knuciu przeciw PiS-władzy. Poza tym, w Polsce jest prosta zasada: Za gości odpowiada gospodarz. A gospodarzem hucparskiego zlotu nie był marszałek Kuchciński, ale posłanka, którą prof. Krystyna Pawłowicz porównała do Josepha Mengele.

W tym przypadku goście uczynili poważne szkody i nie godzi się, żeby za remont płacili polscy podatnicy. Za kompleksowe malowanie sejmowych ścian, dieta poselska Scheuring-Wielgus powinna zostać obciążona w trybie natychmiastowym. To chyba oczywiste, prawda?

Przeczytaj także:

Scheuring-Wielgus jak żydowski „król” getta Rumkowski: wydajcie swoje dzieci na śmierć

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Hammurabi mówi

    To przecież oczywiste. Pani poseł zaprosiła SWOICH GOŚCI, więc powinna po nich posprzątać, oraz pokryć wszelkie koszty wyżywienia i opieki. Zapewne ma z czego. Jeśli nie, to powinien jej nakazać pokrycie tych kosztów sąd a komornik wyegzekwować. Podobno wobec prawa wszyscy są równi?

  2. watpie ! mówi

    akurat ! ona zaplaci !! tak jak inni z tej bandy placą ! bufetowa, lejba , i inne wynalazki !!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.