W piątek ostatnia rozprawa J. Międlar kontra oskarżona M. Lempart. Czy awanturnica pójdzie do więzienia? [WIDEO]

Jacek Międlar/Marta Lempart
4

W piątek (30 sierpnia 2019) w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Śródmieścia w sali 243 o godzinie 11 odbędzie się ostatnia rozprawa Jacka Międlara z oskarżoną Martą Lempart. Wrocławska awanturnica została oskarżona o znieważenie i zniesławienie Jacka Międlar w słowach: nazista, faszysta, neonazista, neofaszysta, przywódca nazistowskich band... Grożą jej dwa lata więzienia.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: 1 września o 19.39 manifestacja patriotyczna pod niemieckim konsulatem we Wrocławiu [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proces toczy się od niemal roku. Sędzia Anna Statkiewicz bez jakichkolwiek podstaw zezwoliła na przesłuchanie świadków, w istocie kolegów i koleżanki Marty Lempart. Wśród nich byli: Marta Stożek z Razem, Patryk Iwanicki wspierający feministki, Ewa Trojanowska i Izabela Witowska z Obywateli RP, Krzysztof Niciejewski (KOD) i Joanna Scheuring-Wielgus. Żaden ze świadków nie zeznawał co do faktów. Odnieść można było wrażenie, że kłamliwymi zeznaniami Lempart chciała zmanipulować sędzię stosując metodę goebbelsowską: Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Czy jej się to udało? Okaże się niebawem.
WYSŁUCHAJ IRRACJONALNE ZEZNANIA ŚWIADKÓW – KLIK

Podczas ostatniej rozprawy, poprzedzonej odrzuconym wnioskiem o wyłączenie sędzi Anny Statkiewicz, która w faworyzowała oskarżoną, a mnie przez „omyłkę” nazywała „oskarżonym”, Marta Lempart przeszła samą siebie. Po rozegraniu na komórce „partyjek w pasjansa” i wdaniu się w pyskówkę z sędzią, oskarżona Lempart próbowała przekonać, że w Marszu Polski Niepodległej maszerują sami „kryminaliści i neofaszyści”. Jutro (30 sierpnia 2019) sędzia zaplanowała wysłuchanie mów końcowych i prawdopodobnie zapadnie wyrok w sprawie. Na przykładzie tego procesu zobaczymy czy można liczyć na sprawiedliwość w polskich sądach. Jeśli tak, to Marta Lempart trafi za kraty, albo przez następne 24 miesiące będzie zamiatać ulice. Darmowa kuracja.
RELACJA Z OSTATNIEJ ROZPRAWY – KLIK

Przeczytaj i obejrzyj:

„Znieważyła każdego z Was”. Jacek Międlar o wyczynach Marty Lempart podczas rozprawy sądowej [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  W obecnym układzie sprawiedliwość jest ułudą, czego rozliczne przykłady mógł Pan i Panu podobni poczuć na własnej „skórze”.
  Za oskarżoną stoją protekcyjne siły które już przed pierwszą rozprawą wydały wyrok. To nie miejsce, by sugerować jak dojść sprawiedliwości, nawet jeśli owo „królestwo” faktycznie jest nierządne i zginienia bliskie. Mam nadzieję, że domyśli się Pan co mam na myśli!
  Trzymam za Pana kciuki Panie Jacku!!!

 2. Dorota mówi

  Panie Jacku wspieram modlitwą….oby się udało…

 3. alojz mówi

  Z twarzy do Blumsztajna podobna

 4. Władysław mówi

  mogę tylko współczuć,, z własnego doświadczenia że Sąd ma pióro w rękach od samego początku. sam chodziłem do sądu przez 18lat aż mnie wykończyli.oddałem już ostatni płaszcz. dziś jak widzę Policjanta przechodzę na drugą stronę ulicy to Mafia nie sądy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.