W Izraelu nie wolno publicznie mówić o Jezusie. Interwencja policji wobec ulicznego kaznodziei [WIDEO]

amerykański kaznodzieja w Izraelu/ fot. screen
10

Dwaj Amerykanie przyjechali do Izraela i próbowali ewangelizować Żydów. „Chcę wam opowiedzieć o Mesjaszu, o Jezusie Chrystusie, który umarł na krzyżu i zmartwychwstał” – takie słowa rozległy się na ulicy Jerozolimy. I okazało się, że jest problem. Interweniujące policjantki powiedziały mężczyźnie, że takich rzeczy nie można mówić, że to nielegalne i że ma natychmiast przestać, albo trafi na posterunek.

Amerykanin tłumaczył, że w Stanach Zjednoczonych każdy może mówić, co chce, ponieważ jest wolność słowa. Policjantka z uporem powtarzała, że to jest nielegalne. W dyskusję włączył się Żyd w jarmułce, który agresywnie wyjaśnił, że w Izraelu nie można mówić wszystkiego, co się chce, bo to niezgodne z prawem. Następnie stwierdził, że chrześcijanie to czciciele bożków i w myśl nakazów Tory należy ich zabijać. Agresywny chłopak usiłował wyrwać telefon nagrywającemu zajście Amerykaninowi. Jeden z przechodniów stwierdził, że Jezus to sukinsyn. Krzyki, wrzaski, agresja. Obrazek jak sprzed 2 tysięcy lat z tą różnica, że Amerykanów nie zabrano przed Sanhedryn i uszli z życiem.

Wsparcie - darowizny

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Taniec na trupach w Auschwitz-Birkenau

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ikks67 mówi

  MNie to nie dziwi. Młodzi żydzi mają prane mózgi w szkołach. Dowodem jest to, że pani policjantka nie jest w stanie nic więcej powiedzieć nad to, że “to nie jest legalne” Bladego pojęcia nie miała co mówi, żadnej wiedzy, jaki przepis prawa, itp. Mniejsza o to. Jakkolwiek wiemy, Izrael to obecnie ścisła czołówka światowa jeśli chodzi o łamanie praw człowieka i mniejszości etnicznych. Przykładem imigranci z Afryki. Izrael to poprzez ostatnie ustawy w ichniejszym Klopsecie, najbardziej rasistowskie Państwo na świecie, gdzie doktryną jest oficjalnie ustawowo wpisany rasizm. Izrael to w końcu państwo, gdzie snajperzy strzelają do cywilów, bo wyprano im mózgi w wojsku. To jest dramat to co się tam dzieje. Jednocześnie żydowska banksterka rękami brukselskich gojów i swoich komisarzy wprowadza przepisy w EU rujnujące jednolite etnicznie społeczeństwa. O Polskę jestem spokojny, jednak żal mi Niemców i Francuzów, Belgów, Angoli. Dlaczego? Bo w większości emigrowali do do nich do Europy z Afica Corps ludzie bez kwalifikacji zawodowych, zwykłe nieroby i dziecioroby, plus bandziorstwo i wyprani z mózgów religijni terroryści. A więc to w większości ludzie liczący na zasiłki i głupotę białych. A więc nic nie wniosą poza sianiem zamętu. Z pewnością ludziom pragnącym NWO o to chodzi, aby ograniczyć wolność cywilizowanych obywateli aby “chronić” ich przed bandytami, których sami zaprosili i sponsorują, bezczelnie. Myślę, że u nas to nie przejdzie, żadna strefa no go, itp. Natychmiast zostałaby spacyfikowana przez zorganizowane grupy kibiców. Mówcie co chcecie, ale nic tak nie jednoczy jak współny wróg. A my Polacy potrafimy się zorganizować i olać poprawny politycznie bełkot.

 2. Zbulwersowany mówi

  W Izraelu jak w Izraelu, ale co haniebne także niektórzy księża katoliccy, biskupi przy Żydach w Polsce też nie mówią o Panu Bogu w Trójcy Przenajswietszej Jedynym, a zwłaszcza o Panu Jezusie Chrystusie, chowają święte krzyże, nie wspominając konieczności nawracania ich itd itp.

 3. everwet mówi

  A gdyby tak na ulicy polskiego miasta o godzinie 22 muzułmanie megafonem głosiliby chwałę Allaha, to policja by nie interweniowała?

  1. ada mówi

   napewno nie! poniewaz obowiazuje wolność wyznania. Gdyby policja przystapila do interwencji na 100% cały swiat potepilby Polske i zarzucił brak tolerancji, i inne fobie

 4. ada mówi

  Zydzi zamordowali Jezusa dlatego sa przeklęci po wszystkie czasy. To przekleństwo objawia sie tym ze nie moga zaznac spokoju. Wokół swoich granic mają samych wrogów. Cały czas zyją w strachu , niepewności a w przeszłości byli gazowani i mordowani w obozach. Nikt ich nigdy nie szanował i nie szanuje , byli i są takim gorszym sortem człowieka ale wszystkiemu są sobie sami winni. Tak są traktowani jak sami traktują innych. Dziwny kraj

  1. Ada I. mówi

   Mam nadzieję, Ado, że nie jestem utożsamiana z Twoimi wypowiedziami, bez względu na to, czy się z nimi zgadzam, czy nie. Moja reakcja wynika stąd, iż pisałam tu często nieco wcześniej właśnie jako Ada. Ponieważ lubię i szanuję ten Portal, pozwolę sobie ewentualnie na przyszłość dla odróżnienia dostawić na końcu rzymską jedynkę.
   Pozdrawiam wszystkich sympatycznych znajomych zza “szkiełka”.
   Ada, tzn. z konieczności – Ada I.

  2. Ada mówi

   Pozdrawiam wszystkich.
   Poprzednia, inna Ada.

 5. Pw mówi

  Zydzi wszystkich wyzywają od faszystów a sami nimi sa. Trzeba przestać sie z tym faszystowskim bydłem cackac.

 6. Stanislaw mówi

  Ponad 2000lat zamordowali Pana Jezusa i do czasow wspolczesnych morduja i zniewalaja swiat itd

  1. Andrzej Józef mówi

   Paniee Stanisławie życie jest krótkie, zamiast martwić się co oni tamći ect trzeba zrobić własny rachunek sumienia I poprośic o wybaczenie.
   Ewangielia Według Św. Mateusza
   Powściogliwość w sodzeniu. Obłuda*
   Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze SWOJEGO OKA, a wtedy PRZEJRZYSZ, ażeby usunoć drzazgę z oka twojego brata.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.