Uwaga! Żydzi próbują przejmować nieruchomości metodą „na grób rabina”

Żydzi na boisku szkolnym przy rzekomym grobie rabina/ fot. Facebook Meir Bulka
20

Izraelski dziennik „Haaretz” opublikował entuzjastyczny artykuł o „żydowskim Jamesie Bondzie”, który walczy o odzyskanie żydowskiej własności w Polsce. Tym „Bondem” jest Meir Bulka poszukujący w Polsce nieruchomości, na których miały znajdować się nieistniejące już żydowskie cmentarze. Bulka twierdzi, że takie nieruchomości to własność żydowska i należy odebrać je obecnym właścicielom, żeby oddać Żydom.

Bulka założył organizację J-nerations, która zajmującej się ochroną żydowskich miejsc pochówku w Europie. W Polsce Bulka pojawił się w 2015 roku. – Szukam cmentarzy, które zostały przekształcone w boiska sportowe, parkingi, parki i baseny. Miejsc, w których zostało zrobione wszystko, by wyeliminować pamięć o cmentarzach – mówi Bulka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pierwszym osiągnięciem Bulki było postawienie grobowca rabina Meira Jechiela w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nagrobek został otoczony płotem i służy jako miejsce pielgrzymek. Bulka pojawił się też w Kazimierzu Dolnym, gdzie – jak twierdzi – odnalazł grób zmarłego w połowie XIX wieku rabina Rebe Jechekelka. Obecnie znajduje się tam boisko szkolne, ale Bulka domaga się oddania tej nieruchomości.

– To jest nasza ziemia i chcemy ją odzyskać, żeby wybudować tutaj dom modlitwy. Teren boiska był cmentarzem żydowskim. Znajdowało się tutaj ponad 200 pochówków. Dla nas to jest święta ziemia i nie zgadzamy się, żeby bawiły się na niej dzieci. W ten sposób nie nauczymy ich tolerancji i szacunku – tłumaczył Bulka. Sprawa trafiła do sądu i niedługo odbędzie się pierwsza rozprawa.

Obecnie Bulka usiłuje doprowadzić do wywłaszczenia właściciela posesji w Końskowoli koło Lublina. „Żydowski James Bond” twierdzi, ze znajduje się tam grób zmarłego w 1831 roku rabina Itamara Wohlgelerntera. Miejsce pochowku określił na podstawie analizy starych map, archiwalnych zdjęć satelitarnych, rozmów z miejscowymi oraz sprawdzenia terenu przy pomocy dronów. Bulka chciał też użyć radaru penetrującego grunty, aby dokładnie zlokalizować stare groby, ale właściciel posesji nie zgodził się, więc prawdopodobnie sprawa trafi do sądu.

 Są ludzie, którzy zajmują się wybielaniem przeszłości i nigdy nie przyszło im do głowy, że pewnego dnia Żydzi wrócą tutaj, by szukać swoich nagrobków – mówi Bulka i deklaruje, że nadal będzie przebywał w Polsce i szukał kolejnych cmentarzy, po których nie ma śladu. Po ich odnalezieniu będzie domagał się oddania tych nieruchomości Żydom.

Mój komentarz: Po Polsce krąży Żyd, który próbuje przejmować nieruchomości metodą „na grób rabina”. Jest na tyle bezczelny, że pokazuje palcem, gdzie według niego taki grób był i mówi, że Polacy mają natychmiast oddać daną nieruchomość Żydom. Oczywiście o żadnej rzetelnej weryfikacji mowy nie ma. Przecież nie chodzi o to, żeby ekshumować szczątki i godnie pochować je na istniejącym cmentarzu lub w Izraelu. Chodzi o to, żeby przejąć daną nieruchomość pod pretekstem „świętości miejsca”.

W 1997 roku weszła w życie ustawa o stosunku Państwa do gmin wyznaniowych żydowskich. Na mocy jej przepisów gminy mają prawo wystąpić o przekazanie im żydowskich cmentarzy, w całości lub w części. Jeśli jest to niemożliwe sprawa ulega umorzeniu. Meir Bulka ma to w nosie. On po prostu żąda przekazania nieruchomości, co do których twierdzi, że był tam cmentarz żydowski. Nie interesuje go, że na wskazanym przez niego terenie cmentarza już nie ma (o ile w ogóle był). Nie interesuje go, że polskie prawo nie przewiduje wywłaszczania właścicieli nieruchomości na podstawie twierdzenia, że kiedyś był tam grób. Bulka jest ponad to.

A co będzie, jeśli w ramach „walki z antysemityzmem” polskie sądy klepną odbieranie nieruchomości metodą „na grób rabina”? Założę się, że Bulka znajdzie setki takich grobów i zażąda wydania nieruchomości Żydom. „To jest nasza ziemia” – powie Bulka pokazując palcem na czyjąś działkę. I nie ma żadnego znaczenia, czy na tej działce kiedykolwiek był grób rabina. Bulka mówi, że tak było i tak ma być. A spróbujcie powiedzieć mu, że jest inaczej, to zaraz będzie wrzask o polskim antysemityzmie tak, jak miało to miejsce podczas żydowskiej nagonki na Polaków po nowelizacji ustawy o IPN. O tej antypolskiej nagonce piszę obszernie w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie zamówić w internetowym sklepie wPrawo.pl TUTAJ.

Źródło informacji: haaretz.com

Zobacz też:

Koniec sporu o lokalizację parkingu w Poznaniu. Żydzi wygrali!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jan mówi

  Na mój rozum to gdyby Polska była Polską z całym sądownictwem, rządem i instytucjami zarządzającymi, to poproszono by żyda o wykazanie uprawnień do roszczenia (powinowactwo, czy inne zobowiązujące nie tylko do dziedziczenia ale i do płacenia długów za swoich poprzedników) a następnie w pokazowym i publicznym procesie wydać wyrok że żadnych uprawnień do ziemi nie ma natomiast ma natychmiast zabrać swoje szczątki rabina czy innego żyda i zapłacić za ich przechowywanie w grobie przykładowo 2 tysiące dolarów za rok i jeden grób od daty pochowania pod groźbą natychmiastowego aresztu.

  1. piotr mówi

   ,,Żydowski James Bond” na misji w Polsce. ,,To jest nasza ziemia i chcemy ją odzyskać!” wolna-polska.pl

  2. robert mówi

   PILNE! PiS działa na szkodę Polski – Kaczyński, Błaszczak i Macierewicz głosowali za 447!

 2. zuzia mówi

  W „Ziarnie” żydzi już „udowadniali”, że założyli Państwo Polskie i że ta CAŁA ZIEMIA JEST ICH! Chcą nam zgotować los Palestyńczyków!
  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

  1. Robert B. mówi

   A mnie od jakiegoś czasu intryguje kwestia żydowskiej „nadreprezentacji” i „wpływowości”. Skąd się one wzięły? I jeszcze bardziej ciekawe pytanie: Jaki mają związek z holokaustem? Bo mi jakiś związek przyczynowo-skutkowy zaczyna majaczyć na horyzoncie…

 3. d. mówi

  dlatego NIE zagłosuję już NIGDY na PiS! O prezydencie kornhauserze nawet nie wspominam! NIGDY na niego nie zagłosuję!

 4. marju73 mówi

  Kanał CEPowiśle:Tadeusz Matuszyk: Basta! Musimy powiedzieć dość! Pora mówić o oszustwach Grossa i mu podobnych.
  Kanał Wideoprezentacje:Izraelczycy Zabrali Podstępnie Hotel + Jak w Polsce Kradnie się Dom Mieszkanie – Analiza Komentator.

 5. Zbulwersowany mówi

  W Polsce jest jeszcze jeden sposób na kradzież w imię prawa cudzych nieruchomości. Zwołuje się kilku złodziei, składa do sądu wniosek o zasiedzenie. To nic, że jest właściciel, to nic, że jego prawa właścicielskie są ujawnione w księdze wieczystej, to nic, że płaci na bieżąco podatki i nie ma zaległości, to nic, że złodzieje wiedzą świetnie, kto jest właścicielem tej działki, a nawet chcą od niego kupić tę działkę itd itp. Idą do sądu i kłamią, że uprawiali tę działkę przez 30 lat oni i ich poprzednicy i sąd postkomunistyczny… przyznaje im prawa do tej nieruchomości, a właściciel traci swoje prawa właścicielskie i zostaje z niczym. Czy to nie zachęca złodziei do skoków na cudze własności ?!

 6. Robert B. mówi

  No tak… W końcu uda im się połknąć cały świat i cały świat będzie ich za to tylko kochał…

  1. MarekStan mówi

   Jeżeli pasożyt zacznie eksploatować organizm żywiciela nadmiernie, to doprowadzi do jego śmierci i sam zginie.

 7. czarny mówi

  A ja uważam, że mają, to dobrze zweryfikowane przecież wnioskowali o jakieś dokumenty z IPNu, podobno parę lat temu na wniosek tej Gawin dawali im jakieś dane dotyczące dawnych cmentarzy żydowskich.
  Tak pewnie będzie następowało odbieranie Polakom ziemi w ramach ustawy 447, rozgrzane sądy przyklepią przekazanie majątków, na których na pewno nie powstaną żadne miejsca pamięci, tylko albo domy dla żydostwa albo ich biznesy.

 8. ikss67 mówi

  Klasyczny przykład tego jak żydzi wybiórczo traktuja pamiec o swoich przodkach. Nie potrafią zadbać o istniejące cmentarze, a szukają tylko mozliwości szabru.

 9. pytanie mówi

  Dlaczego Żydzi nie chcą przenieść tych zmarłych Żydów z Europy na cmentarze żydowskie w Izraelu? Chyba rabini chcieliby być pochowani w Izraelu. Poza tym izraelscy pielgrzymi zaoszczędziliby dużo pieniędzy na kosztach dojazdu do grobów rabinów.

 10. pytanie mówi

  Dlaczego Żydzi nie chcą przenieść zmarłych rabinów z Europy do Izraela? Chyba rabini chcieliby być pochowani w Ziemi Świętej. Poza tym izraelscy pielgrzymi zaoszczędziliby dużo pieniędzy na kosztach dojazdu do grobów rabinów.

 11. Janusz I mówi

  Czy sama modlitwa o polski rząd Polaków wystarczy?

 12. OBSERWATOR mówi

  Uważajcie kogo będziecie wybierać jesienią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może da się jeszcze Polskę uratować przed nawałnicą.

  1. Barbara mówi

   Nie da się Polski uratować, bo nieroby sprzedają ją co miesiąc za 500zł. I sprzedadzą Polskę także jesienią. Ciemnota myśli tak; nieważne, za co i skąd jest kasa, ważne, żeby się nie narobić i mieć pełne kichy. A Ojczyzna? ch… z nią.

 13. wsfwegf mówi

  żydowskie pijawki i głupi Polacy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.