UWAGA! Kongres USA wprowadzi program nauczania historii według wytycznych organizacji żydowskich

fot. youtube
8

Kongres USA pracuje nad ustawą 943 nazwaną Never Again Education Act (Ustawa edukacyjna „Nigdy więcej”). Ma ona wprowadzić program nauczania o Holokauście według wytycznych organizacji żydowskich, w tym polakożerczej Ligi Antydefamacyjnej (Anti-Defamation League). Wytyczne mają obowiązywać we wszystkich stanach.

Ma to być nowy program dotyczący kwestii nauczania o II wojnie światowej na poziomie federalnym. Do tej pory w Stanach Zjednoczonych wszystkie systemy szkolne ograniczają się do poziomu stanowego, albo nawet lokalnego. Ten program ma stworzyć coś, co obowiązywałoby w całych Stanach – wyjaśnia w rozmowie z Radiem Wnet Wojciech Jeśman, działacz Kongresu Polonii Amerykańskiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mamy cztery organizacje żydowskie, które mają ten program napisać. Jedna z nich to Anti-Defamation League zajmująca się obroną przed antysemityzmem. Jest to organizacja, która często wypowiada się w sposób antypolski, wręcz polakożerczy. Jeżeli ta organizacja ma pisać ten program, czy też nadzorować napisanie tego programu, można się domyślać, że nic dobrego z tego dla nas nie wyjdzie – dodaje.

Ten program ograniczy nauczanie historii II wojny światowej do tematów związanych tylko i wyłącznie z kwestiami ludobójstwa i eliminacji Żydów europejskich – mówi Jeśman. – Wszystkie inne wątki mają być wyeliminowane – alarmuje.

Jeśman zwraca uwagę, że ustawa 943 jest nawet gorsza niż ustawa 447, ponieważ może zacementować zły obraz Polaków na pokolenia. Wskazuje, że polskie ofiary II wojny światowej są w tej narracji daleko za homoseksualistami, osobami chorymi psychicznie i Cyganami.  – Można domyślać się, że będziemy wtłaczani w takie narracje typu polskie obozy śmierci, polskie obozy koncentracyjne. Te sformułowania cały czas pojawiają się w prasie i mediach amerykańskich – wskazuje Jeśman.

Projekt ustawy TUTAJ. Oprócz Anti-Defamation League, w pisanie programu edukacyjnego o Holokauście mają być zaangażowane również: amerykańskie Muzeum Holokaustu, Centrum Szymona Wiesenthala i Fundacja Shoah założona przez Stevena Spielberga. W ustawie Polacy wskazani są jako jedna z grup „niektórych Słowian” mordowanych z przyczyn rasowych podczas „ery Holokaustu”.

Źródło informacji: Radio Wnet, congress.gov

Zobacz też:

Konferencja „Do Rzeczy” o polonofobii. „Wyborcza” wściekła za panel o gettach i Judenratach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Budowa Elizjum z elfami ponad nami postępuje

  1. Katarzyna Treter-Sierpińska mówi

   Posty z linkami są blokowane przez system antyspamowy. Proszę pisać komentarze bez linków. Wtedy będą pojawiać się od razu bez konieczności czekania na akceptację.

 2. Jaca mówi

  Już mam dosyć tego zakłamanego żydostwa i całego tego plemienia.

 3. Rochel57 mówi

  No nie ma wyjścia. Kryształowa Noc przed Nami. Jedyna wojna jaką musimy stoczyć to wojna z żydami. I teraz widać jak ta hameryka jest skorumpowana, szantażowana, otumaniona i zidiociała przez żydowskie pranie mózgów. Czy nikt we Świecie z decydentów nie widzi, że to są najwięksi światowi zbrodniarze ? Przecież to koniec Cywilizacji. Dodzie do tego, że będziemy /się/ wyżynać jak popadnie. Wrócimy do partyzantki. A przecież Polak, taj, czy siak, nie odpuści. Nas Prawda wyzwala, a tych parchatych Prawda zabija.

 4. JANUSZ mówi

  FAKTYU SĄ ŚWIĘTE -INTERPRETACJA ICH BYŁA RÓŻNA- W. CHURCUILL
  -SĄ GRANICE,, KTÓRYCH NIE WOLNO PRZEKROCZYĆ , TUTAJ PRZEKROCZONO!
  • Chyba największa ZARAZA I ZAKAŁA świata?
  • 1012 rok – Cesarz Niemiecki Henryk II wypędza Żydów z Moguncji
  1288 rok – Regent Królestwa Neapolu Robert d’Artois nakazuje wypędzenie Żydów z całych południowych Włoch
  1290 rok – Król Anglii Edward I wydaje edykt o wygnaniu Żydów (wszystkich Żydów, w liczbie ok. 16 tys., załadowano na statki i odesłano na kontynent, dotarli tylko nieliczni, bo większość Anglicy najpierw obrabowali, a potem potopili)
  1346 rok – wygnano Żydów z Bazylei w Szwajcarii
  1360 rok – wygnano ich z Węgier
  1394 rok – z Francji
  1421 rok – z Austrii
  1491 rok – wygnanie Żydów z Rawenny
  1492 rok – Królowie Hiszpanii Izabela I Kastylijska i Ferdynand II Aragoński wydali edykt nakazujący wypędzenie Żydów z Królestwa Hiszpanii i wszystkich jej posiadłości
  1493 rok – Król Sycylii Ferdynand II Aragoński wyrzuca Żydów ze swojego królestwa
  1495-1503 Żydzi zostali wygnani z Litwy
  1496 rok – Żydów wypędzono z Portugalii (edykt Króla Manuela I Szczęśliwego), również w tym samym roku Cesarz Rzymski Maksymilian I Habsburg wypędził Żydów ze wszystkich swoich dziedzicznych ziem
  1510 rok – Żydzi zostają wygnani z Brandenburgii
  1547 rok – Car „Wszech Rusi” Iwan Grozny odmawia Żydom prawa zamieszkania w Rosji, a nawet przejazdu przez swoje państwo!
  1550 rok – Żydzi zostają wygnani z Genui
  1571 rok – Republika Wenecka podejmuje decyzje o wygnaniu wszystkich Żydów z Wenecji i z wysp adriatyckich
  Kiedy w 1528 roku Niderlandy dostają się pod władzę Cesarza Rzymskiego Karola V Habsburga wszyscy Żydzi zostają wypędzeni
  1590 rok – Król Hiszpanii Filip II nakazuje wyrzucenie Żydów z Lombardii…
  …wszystkim wygnaniom Żydów towarzyszyły krwawe pogromy i powszechne prześladowanie… uciekali głównie do Polski, która sami nazwali „Paradisus Ludaeorum” (Żydowski Raj). W XVI wieku 3/4 wszystkich Żydów żyjących na świecie mieszkało w Polsce! Teraz doszło do tego, ze ich premier, Benjamin Netanjahu w przemówieniu wygłoszonym w dniu 14.02.br., na terenie Polski, w gmachu Muzeum Historii Żydów Polskich (wybudowanym przez Polaków kosztem 300 mln zł i utrzymywanym przez Polaków kosztem ponad 10 mln zł rocznie!), oskarża nas, czyli cały Naród Polski, o to ze współpracowaliśmy z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu!• I TO NIEMAL ZE WSZYSTKICH EUROPEJSKICH KRAJÓW- POZBAWIAJĄC ICH MAJĄTKÓW! SPEKULUJĘ, ŻE MUSIELI BYĆ JAK JAKAŚ NAJGORSZA ZARAZA! POLSKA IC H PRZYJĘLA I JAK SIĘ ZA TO ODWDZIĘCZAJĄ! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=653858901707731… DEDYKUJĘ DLA ZYDOWKIEJ NOBLISTKI SZKALUJĄCEJ POLAKÓW

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.