Ustawa anty-447 zdjęta z porządku obrad Sejmu! Winnicki: „Boją się debaty” [WIDEO]

Sejm RP/ fot. screen
9

W środę (15.05.2019) Sejm miał debatować nad projektem tzw. ustawy anty-447 autorstwa Kukiz’15 zakazującej prowadzenia negocjacji ws. roszczeń żydowskich. Do debaty jednak nie doszło, ponieważ projekt został zdjęty z porządku obrad Sejmu.

– Ze względu na to, że marszałek Sejmu nie otrzymał wystarczających dokumentów czy opinii do ustawy Kukiz‘15 w związku ze sprawą roszczeń bezspadkowych, czyli słynnej sprawy związanej z ustawą 447, ten projekt został zdjęty z obecnych obrad Sejmu poinformowała rzecznik PiS Beata Mazurek.

Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk podkreślił, że prace nad projektem zostały odroczone, a nie porzucone.

– Po zakończeniu kampanii wyborczej, w spokojnej atmosferze, możemy dyskutować o wszystkich projektach, ale nie pozwolimy, aby ta problematyka była wykorzystywana w czasie kampanii wyborczej – powiedział Dworczyk.

– Skandal! Gdy rośnie nacisk środowisk żydowskich a ambasador RP jest atakowany w Izraelu PiS dziś rano chyłkiem zdejmuje projekt ustawy o mieniu bezdziedzicznym z porządku dziennego! Ustawa nie rozwiązuje problemu ale oni boją się nawet debaty! – napisał na Twitterze poseł Robert Winnicki. Gdy Winnicki złożył wniosek o przerwę i wyjaśnienie, dlaczego projekt ustawy został zdjęty z porządku obrad, marszałek Kuchciński odebrał mu głos, wyłączył mikrofon i nakazał opuszczenie mównicy.

Źródło informacji: pap, Twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Jadą Żydzi po majątek

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ANDRZEJ mówi

  ZYDOWSKI……ANTYPOLONIZAM WYSSANY…Z MLEKIEM RACHELI,NAJPIERW NAS ZLUPIA Z PIENIEDZY–ROSTOWSKI, POTEM WPISZA DO KONSTYTUCJI POLSKA 2–NARODOW CZYLI ..POLIN…A NASTEPNIE ZROBIA NAM ..HHOLOKAUST POLAKOW NA ZIEMIACH POLSKICH……ZAMYKAJAC NAS W GETTACH POLSKICH TAK JAK PALESTYNCZYKOW I BEDZIE …GITARA

 2. Robert mówi

  To robota dla polskich służb specjalnych na usługach imperialnych(zbadanie składu chemicznego substancji)oraz zawartości mleka matki wyssanego z mlekiem matki w kubkach smakowych ludzi wyjątkowych

 3. Robert mówi

  Ludzi wyjątkowych,dzielących się w czasach suszy wszystkim czym posiadają i opluwają

 4. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Boją się prawdy! Judasze! Nasza nadzieja w KONFEDERACJI!Popierajmy i głosujmy na Polaków,a nie na agentury żydowskie,amerykańskie,niemieckie,banderowskie i masońskie!!!

  1. Rodak 69 mówi

   Popieram tę opinię

 5. zuzia mówi

  “Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‘współ-‘, dominium = ‘panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 6. Spostrzegawczy mówi

  Polska jest nieprzerwanie od 1939 roku pod okupacją internacjonalistycznych Żydów. Czas zerwać kajdany niewoli ! Jest tylko jeden wybór dla Polaków : Konfederacja.

 7. jacek mówi

  tak podejrzewałem, PIS to zwykli, zakamuflowani żydzi, oni nie reprezentują naszego kraju…

 8. gość mówi

  Ustawa 447 – właściwie to nawet nie wiadomo o czym myślały polskie matoły w okresie historycznym – średniowiecza i późniejszym. Czy np. Aszkenazyjczycy zawsze mogli liczyć na głupotę polskiego narodu-“bo Jezus był Żydem” ? :

  Żydzi aszkenazyjscy, również Aszkenazyjczycy lub Aszkenazim. Żydzi zamieszkujący Europę Środkową, Wschodnią i częściowo Zachodnią, a od XVII wieku również Amerykę. W literaturze rabinicznej królestwo Aszkanaza pierwotnie związane było z ziemiami zamieszkałymi przez Scytów. Scytowie – koczownicze ludy irańskie wywodzące się z obszarów pomiędzy Ałtajem a dolną Wołgą, tj. z obszaru kultury andronowskiej. Zamieszkujące od schyłku VIII lub od VII wieku p.n.e. północne okolice Morza Czarnego. Byli spokrewnieni z Sakami i Sarmatami (źródło: Wikipedia)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.