Uratowali chrześcijan kilka sekund przed egzekucją! Niesamowita operacja brytyjskich sił specjalnych

1

Komandosi brytyjskich sił specjalnych w spektakularny sposób uratowali chrześcijańską rodzinę, którą chcieli wymordować bojownicy ISIS. Kurdyjscy chrześcijanie byli więzieni przez bojowników Państwa Islamskiego, którzy wydali na nich wyrok śmierci tylko dlatego, że nie wyrzekli się wiary w Chrystusa. Gdy islamiści szykowali się do podcięcia gardeł, padły strzały. Brytyjscy snajperzy uratowali chrześcijan. Strzałami z odległości około kilometra oddali celne trafienia w głowy zabijając dżihadystów. Pozostali terroryści prędko się rozpierzchli. Snajperzy oddali kolejny strzał. Tym razem w głowę islamskiego kierowcy i do ataku weszli komandosi zabijając w sumie piętnastu islamistów.

Mordercy chodzili po wsi i dokonywali egzekucji cywili. Rodziny muzułmańskie oskarżali o szpiegostwo, a chrześcijanom kazali przejście na islam pod groźbą ścięcia głów – pisze brytyjski „Daily Star”. Akcja miała miejsce w lipcu bieżącego roku, jednak do dnia dzisiejszego była trzymana w tajemnicy.

Źródło: Daily Star, wmeritum

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Robert mówi

    Z tego gościa na zdjęciu taki Kurd jak ze mnie Saladyn.To nie był incydent,a daily star miała kilkumiesieczne zacmienie,jak w starozytnym Egipcie.Wszystko we własciwej chwili,porcja bzdur od generałów debili dla mas,bez szans…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.