Ukraiński radny wysadził granaty na posiedzeniu rady na Zakarpaciu [WIDEO]

10

Ukraiński radny odpalił granaty w siedzibie rady wiejskiej w Kereckach w obwodzie zakarpackim na Ukrainie. Sam zginął, a 26 osób zostało rannych. Taką informację podaje ukraińska policja.

Według informacji przekazanych przez stronę ukraińską, do wybuchów miało dość w piątek (15.12.2023 r.). Radny, który zdetonował granaty miał zginąć na miejscu, zaś spośród 26 rannych osób, 6 jest w ciężkim stanie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po ukraińskich profilach serwisu Telegram krąży film, na którym widać, że podczas dyskusji do lokalu wchodzi mężczyzna, radny, i następnie stara się zabrać głos: „A mogę teraz ja? Mogę ja?”. Następnie wyciągnął z kieszeni jakiś przedmiot i rzucił go na podłogę. Kolejne dwa takie przedmioty wylądowały między stołem prezydialnym a miejscami dla pozostałych uczestników posiedzenia. Następnie doszło do trzech głośnych eksplozji.

@jacekmiedlar

Ukraiński radny na Zakarpaciu odpalił granaty podczas sesji rady wiejskiej. Zginął. 26 osób rannych, w tym 6 ciężko. Boże, chroń Polskę! 😞

♬ dźwięk oryginalny – Jacek Międlar

Przeczytaj także:

K. Baliński: Ukropolin, czyli V rozbiór Polski

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Stefan mówi

  Za jakis czas czeka to nas rowniez , tak oni beda z nami ,,rozmawiac ,,

 2. Roni mówi

  Ciekawe czy Polskie władze badają wjezdzajacych z PTSD no nie

 3. Rafał mówi

  No to już wiecie co czeka polskie rady miast, dzielnic, gmin oraz sejmiki jeśli banderopitek okupujacy stanowisko ministra sprawiedliwosci da prawa wyborcze upadlńskim przybłędom, bandytom, dziczy!!!!

 4. Marain mówi

  To czaka Polakow za glupote i niewiedze ze uwierzylismy zyd- bandderowskiemu rzadom w Pplsce! Brawo Pan Posel Grzeegorz BRAUN– Caly swiat poddziwia Posla BRAUN i cala POLSKA

 5. z-k mówi

  Ukraińscy ministrowie w rządzie Tuska i cała czereda banderofilów postarają się by i w Polin rezuny mieli takie możliwości.

 6. niech to licho mówi

  Eeee! W Polin zrobili to nawet komendzie głównej policji

 7. xander mówi

  Po mojemu to chahł wyrizał chachły i tyle w temacie – Bodnar chce im przyznać prawa wyborcze… Dzicz kulturowa z Azji i tej jej części która nigdy w życiu nie słyszała o Konfucjuszu.

 8. Dumny Polak mówi

  Tak rozumieja ich PREZENTY, we wdziecznosci dla nas!

  Nie ma o czym rozmawiac i miec nadzieje na cos lepszego, gdy ” ONI JUZ TAK MAJA „!

  Po prostu NIE UNIESIEMY ich poziomu zla, bo nawet nie jestesmy sobie wyobrazic, ze mozna byc az tak zwyrodnialy, bo to sa demony, a nie ludzie

  A ze, nie pozwolimy na przyjecie takich ” metod porozumiewania”, pozbadzmy sie jak najszybciej tej przekletej swoloczy z ” obcej cywilizacji „, a wnet stworzy sie swietna sposobnosc do tego, jak trafia znowu pod opieke Pana Putina!
  On byl jedyny, ktory sobie z taka ich mentalnoscia, swietnie sobie radzil i wszyscy byli zadowoleni…

 9. Hammurabi mówi

  A mnie coś tu się nie zgadza.
  Cytuję: „wyciągnął z kieszeni jakiś przedmiot i rzucił go na podłogę. Kolejne dwa takie przedmioty wylądowały między stołem prezydialnym a miejscami dla pozostałych uczestników posiedzenia”. Mowa też o trzech wybuchach.
  Zakładając, że użył zwykłych obronnych granatów F-1 które rzucił na podłogę to osoby siedzące przed i za owym stołem prezydialnym były narażone w takim samym a nawet większym stopniu od rzucającego, który jako jedyny poniósł śmierć.
  Chyba, że ci wiejscy radni wykazali się refleksem i wyszkoleniem godnym komandosów. Sami oceńcie co mogli zdziałać kompletnie zaskoczeni, w ciągu trzech do czterech sekund opóźnienia i jakie mieli szanse przy promieniu rażenia sięgającym dwustu metrów.

 10. Nietytus mówi

  No właśnie.
  A co do Brauna, na Boga, to prowokacja. A ludziki myślą, że to krzyżówka Chrystusa i ostatniego Mohikanina.
  Braun miał gwarancje, więc sobie mógł pozwolić na taki performerce (chyba tak to się pisze). Loża B nai Brith została pierwszy raz zalegalizowana w Polsce w 1922 roku, roku, w którym zawarto Traktat Waszyngtoński i w roku, w którym załatwiono w Polsce Kościół i Ziemiaństwo, jednym zabójstwem Narutowicza. Potem cztery lata rozmiękczania i zamach majowy i kraj w istocie został unicestwiony.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.