Ukrainiec zrobił test genetyczny. Otrzymał wyniki i podpalił laboratorium

Fot. quimono, pixabay.com
4

Do zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych. Ukrainiec Aleksiej Shinkarenko podpalił laboratorium, w którym zrobił sobie test DNA, który miał potwierdzić, że jest stuprocentowym Ukraińcem. Shinkarenko otrzymał wyniki znacznie odbiegające od jego oczekiwań. O sprawie poinformowała międzynarodowa agencja Al Jazeera.

Shinkarenko udał się do jednej z placówek sieci laboratoriów 23AndMe, by poddać się testowi DNA. Liczył na wykazanie, że jest 100% Ukraińcem. Wyniki mocno go zszokowały. Badanie wykazało, że 7,9% jest Ukraińcem, w 42,4% jest Polakiem, w 6,6% Rosjaninem, a w 43,1% posiada inną narodowością europejską.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po otrzymaniu wyników Shinkarenko uznał domagał się zwrotu pieniędzy od laboratorium. Twierdził, że 23AndMe popełniło błąd i wyniki są fałszywe. Rzecz jasna spotkał się z odmową realizacji roszczenia i w odwecie podpalił laboratorium.

Przeczytaj także:

Ukraińska cenzura w Polsce

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Śledczy mówi

  Po jego uszach widać, że to żoj z Polski…

 2. Krzysztof7 mówi

  Ha,ha,ha , a o żydowskim pochodzeniu zapomniel głośno powiedziec . przyjżyjcie sie mu .46% to ma on aj waj.

 3. zagłoba sum mówi

  UPAdlińcy to dzicz. Podobnie, jak ortodoksyjni zydzi. Zerknijcie na dzisiejszy (13 września 23) odcinek bacologia.wordpress.com. Jest filn, jak zydowska,ortodoksyjna dzicz zachowuje sięwobec turystów… Te dzikusy to zydowskie gnojki, na oko kilka, kilkanaście lat…

 4. Tadeusz mówi

  Dr Jerzy Jaśkowski z UJ w Krakowie dowodzi ,że nie ma czegoś takiego jak naród ukraiński. Tereny ukrainne zamieszkiwali zbiegli chłopi pańszczyźniani, przestępcy i zbiegowie. Dodatkowo tereny te były okresowo najeżdżane przez Tatarów. Trwały tez walki pograniczne Polski, Rosji, Turcji. Schemat był mniej więcej taki. Przyszli Tatarzy chłopów wybili ,baby zgwałcili. Przyszły wojska rosyjskie, chłopów wybili ,baby zgwałcili. Przyszli Turcy chłopów wybili ,baby zgwałcili. nadeszli Polacy chłopów wybili ,baby zgwałcili. No i macie naród ukraiński w pełnej krasie. Dołóżcie jeszcze Madziarów, Słowaków i Żydów do tej mieszanki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.