Ukrainiec zgwałcił Polkę w polu kukurydzy! Rusza proces

Za: policja.pl
14

W Sądzie Okręgowym w Słupsku rusza proces, w którym na ławie oskarżonych zasiądzie 55-letni Ukrainiec, który zgwałcił 14-letnią Polkę. Grozi mu 15 i nie mniej niż 5 lat więzienia.

W maju 2023 roku Ukrainiec zgwałcił 14-latkę w polu kukurydzy. Oleksandr M. miał szukac ofiary, jeżdżąc autem w miejscowości Brusy. Mężczyzna zwrócił uwagę na 14-latkę wracającą ze szkolnych praktyk. Ukrainiec złapał Polkę w polu kukurydzy, obezwładnił i zgwałcił. Po wszystkim uciekł.
Wysiadła z autobusu. W tym czasie sąsiedzi zauważyli w pobliżu jeżdżący w kółko samochód. Gdy dziewczynka długo się nie pojawiała, rodzina i sąsiedzi zaczęli jej szukać – relacjonował prokurator Mirosław Orłowski, prezes Prokuratury Rejonowej w Chojnicach. Na początku listopada do SO w Słupsku wpłynął akt oskarżenia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sierpniu do 18 listopada przedłużono Ukraińcowi tymczasowe aresztowanie. Grozi mu 15 lat więzienia. Według nowych przepisów kodeksu karnego jest to nie mniej niż 5 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Źródło informacji: GP24.pl, Fakt.pl

Zobacz także:

Czasowi sojusznicy czy odwieczni wrogowie? Jacek Międlar o ukrainizacji Polski dla kanału eMisjaTv [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Skoro znanych jest ponad 330 ukraińskich metod karania, należy wylosować 1 z nich i go ukarać. Chodzi o to, żeby ukarany Ukrainiec nie miał zastrzeżeń, że ktoś go karze po polsku.

 2. Demokryta mówi

  Do WK; świetne i jeszcze raz świetne!

 3. zagłoba sum mówi

  G… zrobią gnojowi zydowskie, antypolskie sądy! Zaraz wydumają jakieśtraumy spowodowane przez Putina i dostanie”wyrok”typu „a ti ti niedobly”. Podobnie jest na tzw. zachodzie, gdzie byle szumowina z Afryki czy Afganistanu moze czuć się bezkarny…

 4. Bronka mówi

  #Zagłoba Sum
  Tak, to jest smutna prawda, ostatnio, 9-ciu „inżynierów i lekarzy”, dobrze pigmentowanych zgwałciło grupowo 15-sto letnią dziewczynę (w Hamburgu) w parku, gwałcili ją 2,5h, tylko jeden gwałciciel dostał 2,5 roku, reszta „kary” w zawieszeniu. ☹️

 5. AntyPO✡PiS mówi

  Za to wszystko możemy podziękować lewackiemu PiSraelowi, który wpuścił tą banderowską dzicz do Polski (bez żadnej kontroli) i nadal ją utrzymuje na koszt polskiego podatnika. Polska już wydała na UPAdlińców ponad 130 mld złotych!!!

  Polska powinna jeszcze więcej przeznaczać socjalu dla banderowskich pomiotów z Ukrainy, bo Polacy wciąż się nie obudzili!

 6. Marcin Malik mówi

  Tego typu sprawa na zachodzie Europy to jak kolejna filiżanka herbaty. Po ostatnich wyborach mam wrażenie że Polacy są jeszcze głupsi niż byli.
  Polecam mój obszerny artykuł: „Simon Mol – czarny dostawca HIV”.

 7. z-k mówi

  Probanderowskie lokajstwo załatwi „herojowi” wyrok niewielki ale wystarczy go w więzieniu nie chronić zostawiając sprawę współwięźniom

 8. Hammurabi mówi

  Sam czyn bez względu na narodowość sprawcy jest na tyle ohydny, niosący dla ofiar dożywotnią traumę, że kara powinna być surowa i bezwarunkowa a w przypadkach recydywy, bądź szczególnego, nie podlegającego wątpliwościom okrucieństwa albo gwałtu zbiorowego, dodatkiem do tej kary winna być dopuszczona prawem chirurgiczna kastracja.
  Rodzimym zwyrodnialcom, przyjezdnym a zwłaszcza tym „nadpobudliwym szczerym muzułmanom” wiele by takie zagrożenie dało do myślenia.
  Oczywiście w przypadkach pomówień, fałszywych oskarżeń z zemsty czy chęci zysku, albo oskarżeń wnoszonych po wielu latach należałoby wprowadzić bezwzględną karę (tylu lat co za gwałt) więzienia za takie bezpodstawne oskarżenie bo zdarza się przecież, że „ofiara” przypomina sobie o „gwałcie” po latach, zwłaszcza w trudniejszej sytuacji finansowej, bądź potrzeby poprawy własnej stopy życiowej a nawet z pobudek politycznych i z czystej zazdrości.
  Oskarżeń po kilku, kilkunastu latach o gwałt jedynie na podstawie słowa być nie powinno, z uwagi na niemożliwość udowodnienia czynu i wysokie prawdopodobieństwo fałszu.
  Człowiek oskarżony bezpodstawnie w taki sposób nie ma praktycznie żadnych szans na wybronienie się, zwłaszcza jeśli naraził się komuś wpływowemu bądź prawnicze hieny poczują u niego kasę.

 9. AntyPO✡PiS mówi

  @ Hammurabi

  Chemiczna kastracja nie na wiele się zda, bo gwałciciel wciąż pozostanie tym samym psycholem. A zgwałcić będzie mógł dalej tylko nie za pomocą swojego przyrodzenia. 😉 Rozwiązaniem jest tylko i wyłącznie KARA ŚMIERCI dla gwałcicieli i pedofili.

 10. Hammurabi mówi

  @AntyPO✡PiS
  Kastracja chirurgiczna trwale pozbawia delikwenta możliwości płodzenia i zmienia gospodarkę hormonalną, co znacząco może zmienić podejście do „tych spraw”. Prawo zaś nie przewiduje niestety najwyższego wymiaru sprawiedliwości a za „pozbawianie zdolności płodzenia grozi karą pozbawienia wolności od 3 lat”… Prawo trzeba zmienić by było skuteczne.

 11. Dumny Polak mówi

  W tej sytuacji zagrozenia Polski i pamietajac ich bestialskie okrucienstwo, osadzony wyrok winnien byc szczegolnie wysoki, gdyz zadzialanie efektu odstraszania kolejnych wykolejencow tego demonicznego narodu, winna osiagnac swoj szczyt!
  A najlepiej od razu upier..c jego kaumucki leb, wtedy moze sie i inne smierdzace cepy, opamietaja!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.