Ukrainiec zaatakował policjantów nożem! Funkcjonariusz musiał użyć broni palnej

Fot. lubelska.policja.gov.pl
12

Wczoraj policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zostali zaatakowani przez mężczyznę, wobec którego podejmowali interwencję. Napastnik wyjął nóż i ranił dotkliwie funkcjonariuszy. W celu oparcia ataku napastnika, policjant użył broni palnej i ranił mężczyznę. Został obezwładniony i zatrzymany. Napastnik oraz dwóch policjantów z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawcą okazał się 24-letni ob. Ukrainy. Motywy jego działania nie są znane.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:30 przy ulicy Kościuszki w Tomaszowie Lubelskim. Policjanci pojawili się na miejscu w związku ze zgłoszeniem dotyczącym leżącego przy chodniku mężczyzny. Podczas przeprowadzonej interwencji mającej na celu udzielenie leżącemu pomocy oraz ustaleniu jego danych osobowych, ten stał się bardzo agresywny. W pewnej chwili wyjął nóż i zaatakował policjantów raniąc ich dotkliwie.

Jeden z funkcjonariuszy w celu odparcia ataku napastnika  użył broni służbowej raniąc agresora w nogę. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany.

Napastnik trafił do szpitala, gdzie przebywa w asyście policjantów. Do szpitala trafili również obaj funkcjonariusze z obrażeniami rak i nóg.  Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jeden z mundurowych wczoraj po opatrzeniu ran został wypisany ze szpitala. Drugi z policjantów został przetransportowany do lubelskiego szpitala ze względu na poważną ranę ręki.

Na miejscu grupa dochodzeniowo – śledcza wykonywała czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. W dalszym ciągu trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Napastnikiem okazał się 24-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna odpowie za czynną napaść na funkcjonariuszy Policji z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Przeczytaj także:

We wrocławskich szkołach będą uczyć Ukraińcy. “Wystarczy elementarna znajomość języka polskiego”

Strażniczka miejska usadziła bezczelnego Ukraińca! “To jest nasze państwo, a wy jesteście gośćmi!” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tey mówi

  Prędzej wsadzą policjantów niż Ukraińca, z tej MIŁOŚCI Ukropolińskich władz.

 2. AntyPOPiS mówi

  A co robi w Polsce 24-letni Ukrainiec? Przecież NA Ukrainie jest podobno wojna. Dlaczego ten Ukrainiec nie walczy na froncie o swój kraj?

  A lewacki, durny PiS takich właśnie ukraińskich “uchodźców” utrzymuje z podatków polskich obywateli!

  Brawo PiSrael!

 3. Adrian mówi

  To dopiero początek, jeszcze dadzą nam popalić.

 4. NNnJ mówi

  Powinni zastrzelić to bydle na miejscu,

 5. Krzysztof mówi

  Powinien dostać porządny łomot i co najmniej 15 kryminału za czynną napaść na Policjantów będących na służbie. Można było podnieść kary , do absurdalnych granic dla kierowców , to i dla banderowców też powinny być surowe kary . TU JEST POLSKA , NASZ KRAJ I MY MUSIMY SIĘ BRONIĆ PRZED BANDZIORAMI ! Wy ciule pisiory – do roboty.

 6. alojz mówi

  Skoda że w nogę. Teraz polski podatnik będzie musiał płacić za leczenie tego s-syna. A może jeszcze jakąś rentę sobie załatwi. Skoro taki waleczny czemu on nie na froncie?

 7. Sabinka mówi

  Czyżby Ukry nienawidziły Polaków ?

 8. W K mówi

  Taki waleczny Ukrainiec nie powinien przebywać w polskim szpitalu, lecz gdzieś w szpitalu na froncie wschodnim. Dzisiaj należy go tam odesłać.

 9. Pewex mówi

  jakie były motywy….? a no rezaty

 10. wit mówi

  Eksmitować tych już… a później wszystkich

 11. BP mówi

  Polacy pomogli żmiji, która pewnego dnia obnaży swą naturę …

 12. aktor mówi

  trzeba było tych wszystkich ukraińskich rzeźników wystrzelac.Po co macie pistolety,właśnie po to.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.