Udało się! Grzegorz Braun zarejestrowany jako kandydat w wyborach na prezydenta Gdańska [WIDEO]

Grzegorz Braun/ fot. screen
8

Pomimo obstrukcji ze strony miejskiej komisji wyborczej w Gdańsku, Grzegorz Braun został oficjalnie zarejestrowany jako kandydat w wyborach uzupełniających na prezydenta Gdańska. Oprócz Brauna o tę funkcję ubiegają się: p.o. prezydenta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz i przedsiębiorca Marek Skiba. Wybory na prezydenta Gdańska odbędą się w niedzielę 3 marca 2019 roku.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Grzegorz Braun opowiedział o dziwnych manewrach komisji wyborczej, która najpierw opóźniła rejestrację jego komitetu, żeby ograniczyć mu czas na zbieranie podpisów, a potem opóźniła rejestrację jego kandydatury. Braun oświadczył, że w obu przypadkach było to działanie bezprawne. „Moim celem jest rozmontowanie układu gdańskiego” – zadeklarował Grzegorz Braun.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj też:

Wybory w Gdańsku: Dulkiewicz wystartuje po zmianie nazwy komitetu wyborczego

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Szkoda pana Brauna dla Gdańska. Gdańsk głosami swoich mieszkańców oddawanymi do tej pory, nie zasługuje na takiego Człowieka. Rataj pozostanie ratajem nawet jeśli pański strój przywdzieje.

  1. WMGdańsk mówi

   Bo ma powiązania z PiSowską sprawiedliwością?

 2. ludzie kim wy jestescie ?! mówi

  Będzie POdobnie jak w Warszawie …ludzie nie rozumieja co robią ! robia zle ! POpieraja uklady , mafie , zlodziejstwo ! a ilu w Gdansku jest folksdeutchów , bolszewii i innych parchów ?! Szkoda tej Polski z takimi ludzmi co POpieraja zlo ! wystarczy popatrzec co w tej chwili wyprawia Trzaskowski w Warszawie , ale czy ci ludzie maja rozum ?..wątpię .
  Przyklad , z Warszawy ..kobieta ktora miala juz eksmisje , przychodzi do radnego Śpiewaka , ten pomaga i mogaca nastapic tragedia tej kobiety zostaje zażegnana .Po czasie spotyka radny tą kobiete i pyta czy wszystko w porzadku u niej , odpowiada tak .Glosowała Pni ? tak , a na kogo …na PO
  To sa własnie ćwierć mózgi ! chamidła okropne !!!

 3. WMGdańsk mówi

  Czy Braun to bolszewicka zakamuflowana PiSowska wersja?

 4. WMGdańsk mówi

  Czy pan Braun jest w stanie udowodnić swoją prznależność albo jej zaprzeczyć do rasy semickiej?

 5. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Życzę Grzegorzowi Braunowi zwycięstwa w wyborach,Szczęść Boże!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.