Uczennice walczą o prawo do noszenia spódnic. Każą im nosić ubrania „neutralne płciowo” [WIDEO]

fot. pixabay.com
1

Uczennice liceum w Sussex (Anglia) zorganizowały protest, w którym sprzeciwiają się nakazowi noszenia tzw. „ubrań neutralnych płciowo”. Dziewczęta chcą normalności i zdrowego rozsądku oraz prawa do… noszenia spódnic.

Czapki z głów przed dziewczętami z liceum w Sussex, które odmawiają przestrzegania nowych zasad, które wymagają od nich noszenia mundurów „neutralnych pod względem płci”. Szkolne bramy były na nich zamknięte, ponieważ (szok, przerażenie) nadal chcą nosić spódnice! – napisał Paul Embary, strażak wyrzucony ze służby za przemówienie, w którym poparł Brexit.


Na rozpoczęcie roku szkolnego dyrekcja liceum w Sussex podjęła decyzję o wprowadzeniu zakazu noszenia spódnic. Miało to być spowodowane zażaleniami ze strony kilku uczennic, które uznały, że spódnica zbytnio definiuje ich płciowość. Pod wpływem tych wniosków oraz lewackiej propagandy, dyrekcja podjęła idiotyczną decyzję w wprowadzanie zakazu noszenia „ubrań neutralnych płciowo”.

Dziewczyny, które przyszły do szkoły w spódnicach nie zostały wpuszczone do placówki, a wejścia do budynku strzegli policjanci. Przed placówką zorganizowały protest. To nie jest Prima Aprilis, to rzeczywistość w Wielkiej Brytanii.

Źródło informacji: spiked-online.com

Przeczytaj i obejrzyj:

LGBT kpi z Drogi Krzyżowej! Obrzydliwe sceny na tzw. paradzie równości [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Rochel57 mówi

    Na szczęście ten stan cywilizacji świadczy o jego rychłym końcu, bo nie ma to już najmniejszego sensu. Narasta w galopującym tempie absolutne ogłupienie świata. Inteligencja, rozum i logika stały się wrogiem obecnie panujących. Swołocz lewacka w asyście powszechnej demoralizacji, a będące dziełem żydowskiego lobby zawłaszczają wszelkimi dziedzinami życia i „nauk”. Nauka i medycyna to już jest jakiś pic. Tylko i jedynie ogólnoświatowa rewolucja może położyć temu kres, tym bardziej, że tych zwyrodnialców w stosunku do populacji jest jedynie garstka. Tylko odwagi Uciskany Ludu, trzeba od razu skoczyć im do gardeł. I broń Boże nie zamykać, bo trzeba by ich jeszcze żywić. Najwyżej na części i „rytuały”, tak jak porywają dzieci po świecie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.