Uchodźcy zostaną kierowcami berlińskich autobusów. Trwa szkolenie kandydatów

fot. youtube
7

W niemieckich miastach brak chętnych do pracy jako kierowcy autobusów. Dlatego Berlińskie zakłady komunikacji miejskiej (BVG) szukają kandydatów wśród tzw. uchodźców. Zgłosiło się aż… 16 zainteresowanych ofertą. W ramach projektu „Uchodźcy do przewozu osób” uczą się języka niemieckiego, aby móc zdać teoretyczny egzamin na prawo jazdy.

Krytycy tego pomysłu wskazują, że szukanie kierowców autobusów wśród tzw. uchodźców może być ryzykowne. Według nich mając do dyspozycji autobusy terroryści nie będą musieli już porywać ciężarówek. BVG zapewnia, że każdy uchodźca został starannie sprawdzony pod kątem przestępstw i ewentualnej radykalizacji. Nie wyjaśnia jednak, w jaki sposób dokonano takiej weryfikacji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: ndie.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  no to gratuluję rodakom hitlera geringa himlera i spółce pomysłowości – biorą typów zawodowo ujeżdżających osiołki i wielbłądy na kierowców autobusów w jednym z największych miast kontynentu – nie trzeba bomb i terrorystów by powstał drogowy terror a szczególnie w godzinach modłów muzułmanów – 5 razy dziennie.

 2. test24 mówi

  No proszę, jacy ci uchodźcy są mądrzy – wystarczy im jedynie zdanie egzaminu teoretycznego, by prowadzić autobus… w Berlinie 😀 A co musi zrobić biały hetero, żeby uzyskać takie uprawnienia?

 3. mariusz mówi

  az 16 osob sposrod 3 milionow czarnych naukowcow,inzynierow,lekarzy i programistow it przybylych do niemiec zgodzilo sie pracowac ponizej swoich kwalifikacji.

 4. Robert mówi

  W USA,gdzie bywałem…w takim Chicago,moze p.Cejrowski potwierdzi,czarny obywatel,jesli nie miał ambicji i nie chciał do sportu lub na kierowce autobusu,nie musiał nic,bo miał talon od władzy na wszystko,szamanie,ubranie,szkołe….Co ciekawe,odważni biali(znam gościa z rodziny co tak śmiga po systemie),wchodzili na south,na ich dzielnie,kupowali czynszówki za grosze,brali do łapy kielnie i po remoncie,kasa od miasta na koncie od kazdej czarnej rodziny,co sie łaskawie zgodziła na rent.Pozostali bez ambicji życiowych ponad barbecue na decku przy muzie W.Houston nie musieli nic.Jakie było moje zdziwienie,jak jakis czarny majster woził dzieciaki żółtym autobusem do szkół,gdzie sterowany zoombi od czasu do czasu strzela ,bo przeciez z tych dzieci wyrasta najwieksza,uzbrojona,cywilna(milicja jak w patryjocie z M.Gibsonem),armia świata

 5. Pawel mówi

  To juz krasc Nie beda musieli tylko odrazu Na tacy bron podana .

 6. Krzysztof mówi

  Ściągnęli ponad milion sztuk bydła, 16 zgłosiło się do pracy… co za sukces! 🙂 Sami coraz bardziej ściągają niebezpieczeństwo na swoich obywateli

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.