TYLKO U NAS: Prokurator nie zmienił zdania! Za antybanderowskie wlepki polski patriota stanie przed sądem

Antybanderowskie wlepki. Robert z Olsztyna skazany / Fot. wPrawo.pl
11

O sprawie informowaliśmy kilka tygodni temu. Robert z Olsztyna został oskarżony o „mowę nienawiści” za przyklejanie antybanderowskich wlepek. Rozprawa odbędzie się 31 stycznia. Absurdalne jest również to, że oskarżycielem jest ten sam prokurator, który usprawiedliwił promocję banderyzmu w dwóch polskich szkołach podstawowych.

Robert z Olsztyna rozlepił kilka antybanderowskich wlepek w miejscach publicznych. Jedna przedstawiała przekreślony wizerunek ukraińskiego zbrodniarza Stepana Banderę, a druga zawierała napis „UPA – ukraińscy mordercy”. Nic nadzwyczajnego. Wiele osób przykleja przeróżne wlepki, czy to o tematyce kibicowskiej, patriotycznej czy lewicowej. Można jeszcze zrozumieć, że osoba rozlepiająca wlepki na przystankach, słupach czy w autobusach dostaje mandat za zaśmiecanie czy nawet niszczenie mienia. Ale za “mowę nienawiści”? Zwłaszcza, że treść wlepek nie jest promocją jakiekolwiek nienawiści czy ustroju totalitarnego, ale potępieniem zbrodni na Polakach. Co zatem z innym wlepkami, promującymi aborcję na życzenie, nienawiść wobec polskich patriotów czy dewiacje środowisk LGBT? Czy policja i prokuratura będzie ścigać tych, którzy takie wlepki rozlepiają czy uzna, że ich treści mieszczą się w granicach “wolności wypowiedzi”?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sprawa Roberta z Olsztyna ma jeszcze drugie dno. Mimo złożonego wniosku o umorzenie postępowania, prokurator Adam Jaroczyński z Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Północ z absurdalnego aktu oskarżenia się nie wycofał, natomiast nie uwzględnił zawiadomienia w sprawie upowszechniania ideologii banderowskiej w szkołach podstawowych w Bartoszycach i Górowie Iławeckim.

PRZECZYTAJ: UJAWNIAMY! Prokuratura usprawiedliwia promocję banderyzmu w szkołach, a oskarża Polaka-przeciwnika szowinizmu

Globkurier [CPS] PL

Rozumiem, że prokurator Jaroczyński może darzyć wyjątkową sympatią środowiska banderowskie. Zrozumiem, że może być z nimi spokrewniony. Rozumiem, że może czuć słabość do wicemarszałka  województwa warmińsko-mazurskiego, który w 2013 roku na sali sejmowej wyznał, że „wychował się w nienawiści do Polaków”. Jednak kryteriami, którymi powinien kierować się prokurator nie mogą być subiektywne odczucia, ale prawda i dobro ojczyzny, której z pewnością nie służy usprawiedliwianie zbrodniczego, ukraińskiego szowinizmu i potępianie patriotyzmu.

Sprawą Roberta z Olsztyna i usprawiedliwianiem banderyzmu przez prokuraturę w Olsztynie jak najszybciej powinno zająć się Ministerstwo Sprawiedliwości. O nowych faktach w sprawie będziemy informować na naszym portalu.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Pamiętajmy o tym, że obecni prokuratorzy to już wybrańcy Zbigniewa Ziobry.

  1. Nomi mówi

   cymbale gdzie Ty zyjesz?Poznaj prawde idioto jak wielgus itd

 2. Matka polka mówi

  Ten prokurator to chyba jakiś probanderowski ukrainiec, który szerzy nienawiść do Polaków. Dlaczego takie osoby sprawują jakiekolwiek stanowiska w polskich sądach? Chyba żeby gnębić i zniszczyć Polaków.

 3. Test24 mówi

  Taka w końcu polityka PiS. Nie dziwi mnie to już. Zaraz kurdupel, albo Maliniak polecą do UPAiny błagać ich o wybaczenie za te wlepki.

 4. Robert mówi

  Dzisiejsza Ukraina to poligon doswiadczalny USA,motywów moze byc wiele dlaczego oni…?Kraj we współczesnej Europie o najsłabszych fundamentach,strukturze politycznej,gospodarczej,mentalnej,bogaty oj bogaty dla technologów łakomy kąsek,nie mały,oj nie mały terytorialnie i pobliski Rosji,struktura etniczna tez ciekawa,reasumujac aneksja Krymu przez Putina jest konsekwencja starcia tytanów,bez wzgledu na reakcje swiata,kiedy CIAmajdan to przeciez swiat.Z perspektywy Rosji albo stajesz do walki,albo podwijasz kite i juz zawsze uciekasz.Robert trafił na najgorszy grunt,grunt pod specjalnym nadzorem sluzb amerykanskich,dlatego tak trudno sie przebic przez ten parasol ochronny,nawet w sprawch oczywistych jak ludobójstwo czy współpraca z SS

 5. Robert mówi

  Beda blokowali Roberta,Piotra,Jacka,G.Brauna,Michalkiewicza,Kowalskiego,Rzad Polski,Naród,poza nim Wegry,Watykan,Kościół Katolicki,to wszystko obce i wrogie dla planów swiatowego kołchozu dolarowego.Elektromagnetyczne pole siłowe imperium finansowego powoduje,ze nawet kiedys wielkiej rosji trudno sie przez nie przebic,zeby nie natrafic na skuteczny kontratak,sa pod butem,celowo marginalizowani,pietnowani,oskarzani….a statki z gazem płyna dalej,z Rosji do Europy,za dolary jedynego imperium co sie boi Chin

 6. Teresa mówi

  Właśnie usłyszałam w programie Studio Polska że w Polsce jest APOGEUM NAZIZMU !!!!! SKANDAL!!!! Jakiś młody lewak tak nas obraził!!!!

 7. rozum mówi

  Żydzi zajmują się sianiem terroru wśród Polaków, tak jest od 1945 roku zamordowali Pileckiego i Fildorfa dzisiaj hańbią i eksterminują Piotra Rybaka i Robert z Olsztyna – jak długo jeszcze pozwolimy tej szajce zaprzysięgłych wrogów Polski i Polaków wyniszczać polski naród !
  Warto przypomnieć w tym kontekście fragment rozmowy Sławomira Bilaka z Marią Fieldorf-Czarską, córką zamordowanego generała.
  Powiedziała ona m.in.: „Pytam się dlaczego nikt nie mówi, że w sprawie mojego ojca występowali wyłącznie sami Żydzi? Nie wiem, dlaczego w Polsce wobec obywatela polskiego oskarżali i sądzili Żydzi” (cyt. za: Temida oczy ma zamknięte. Nikt nie odpowie za śmierć mojego ojca, „Nasza Polska”, 24 lutego 1999 r.).
  Eskalacja nienawiści żydowskiej w tym nie pierwszy raz chamskie wypowiedzi z Izraela z szałem całego hejtu medialnego zwłaszcza podżegaczy z GW żyda Michnika po marszu niepodległości pokazuje, że ukryci Żydzi pod polskimi nazwiskami to patologiczni ziejący wrogością do Polaków rasiści = to wreszcie pokłosie tych bandytów z żydowskiego UB odpowiedzialnych za miliony Polskich ofiar.
  W 1949 roku ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew pisał że „w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami. W Departamencie Wywiadu pracują wyłącznie Żydzi”.
  Rzecz znamienna – złowieszcza rola żydowskich funkcjonariuszy jest widoczna w każdej bardziej znaczącej zbrodni UB, od ludobójczych mordów w obozie w Świętochłowicach począwszy, poprzez sądowe mordy na generale Fieldorfie „Nilu” i rotmistrzu Pileckim po proces gen. Tatara i współoskarżonych wyższych wojskowych.
  jak pisał na temat sprawy rotmistrza Pileckiego i współoskarżonych z nim w procesie Tadeusz M. Płużański:
  „Wyroki zapadły już wcześniej – wydał je dyrektor departamentu śledczego MBP Żyd Józef Goldberg Różański. Podczas jednego z przesłuchań powiedział Płużańskiemu: „Ciebie nic nie uratuje. Masz u mnie dwa wyroki śmierci. Przyjdą, wyprowadzą, pieprzną ci w łeb, i to będzie taka zwykła ludzka śmierć” (por. T.M. Płużański, Prokurator zadań specjalnych, „Najwyższy Czas”, 5 października 2002 r.).
  Skład personalny rządzącej krajem Żydo-bolszewickiej mafii opisał H. Pająk (op. cit. w rozdziale „Prawo rasy wyższej”). Ta mafia, nazywana też Biurem Politycznym i Komitetem Centralnym PZPR wsławiła się w pierwszych latach powojennych zbrodniami i terrorem, częściowo opisanym w cytowanym dziele. Aleksander Graf Pruszyński w swej pracy (op. cit) podaje, że pod ich władza, w latach 1944 – 1954 zginęło 70 tyś. Polaków, a milion, w tym większość chłopów przeszło przez więzienia. O zbrodniczych metodach śledczych jakie wobec więźniów stosowano można dowiedzieć się z cytowanej już książki H. Pająka i A Żochowskiego op. cit. s.167 – 178.

 8. Adamc mówi

  Zawiadomienie na prokuratora o działanie ……. Pismo do ministerstwa sprawiedliwości i ostatecznie obić ryja 3 wyjścia. Czas skończyć tolerować takie zachowania

 9. gojek mówi

  W tym rejonie mieszka bardzo dużo dziadostwa przesiedlonego po operacji “Wisła”. Ten pacan, jak i mnóstwo oficerów policji (Szczytno), są upaińcami – szowinistami, więc nic dziwnego w jego zachowaniu nie ma…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.