U Budki rozum krótki, czyli Borys „walczy o wolne media” obrażając dziennikarza

fot. youtube
2

Hipokryzja Platformy Obywatelskiej przerasta Himalaje. W grudniu 2016 roku posłowie tej partii wraz z posłami Nowoczesnej okupowali salę plenarną w Sejmie twierdząc, że walczą o wolne media. Prawo i Sprawiedliwość miało rzekomo wprowadzać dyktaturę poprzez ograniczenie dostępu dziennikarzy do parlamentarzystów. Posłowie PO i Nowoczesnej krzyczeli „wolne media!” domagając się, aby dziennikarze mieli prawo do wywiadów z nimi nawet w drodze do toalety.

A oto „walka o wolne media” w wykonaniu posła Budki kilka dni temu. Dziennikarz Zenon Nowak z SDP podchodzi do Budki przed Sejmem i prosi o „dwa słowa”. Odpowiedź brzmi: „Nie będę z panem rozmawiał. Odejdź panie”. Dziennikarz tłumaczy Budce, że ten – jako poseł – jest zobowiązany do udzielania wyjaśnień dziennikarzom w każdym miejscu i czasie, na co Budka obraża dziennikarza słowami: „Jak pan będzie wiarygodny, to będę z panem rozmawiał.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oj, zdaje się, że u Budki rozum krótki. Nie rozumie, biedaczek, że tym występem podważa całą narrację opozycji totalnej o ich rzekomej walce o wolne media. A może poseł Budka uważa, że wolne media to takie, które zadają pytania pod dyktando PO i Nowoczesnej? Inne media, które nie włażą PO i Nowoczesnej w wiadome miejsce, nie są wolne, bo jedyna słuszna wolność to klaka dla Budki i jemu podobnych. I w ogóle proszę odczepić się od posła Budki przed Sejmem, bo on jest osobą prywatną, a dziennikarz jest niewiarygodny.

Wolne media! Wolne media! Wolne media!

Źródło: youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Wnuk towarzysza Władysława Gomulłki towarzysz Budka walczy o wolne media – NIESAMOWITE.
  A jak dziadek żył wtedy był tylko jeden program TV i wszędzie dziadka było pełno, przemówienia trwały bardzo długo, a co drugie słowo to towarzysze, obywatele. Plenum PZPR, zjazdy PZPR i tak bez przerwy i to były wolne media. PZPR non stop.

 2. blumenalle mówi

  Wspieramy polski rząd PiSu w walce z korupcją w Polsce !
  „Sytuacja dla beneficjentów, patologii III RP staje się coraz bardziej rozpaczliwa”, a to znak, że nie cofną się przed niczym.
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  „PO było grupą przestępczą!”
  Polska Rzeczpospolita Korupcyjna: postępowanie karne obrzędowe?
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1621166570/Polska-Rzeczpospolita-Korupcyjna-postepowanie-karne-obrzedowe.html

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.