Tym razem salezjanie nie życzą sobie dr Ewy Kurek we Wrocławiu. Sobotnia konferencja odbędzie się we Wrocławskim Kompleksie Szkoleniowym

Konferencja z dr Ewą Kurek we Wrocławiu
9

Wczoraj zapowiadaliśmy, że w najbliższą sobotę (24 lutego) we Wrocławiu odbędzie się konferencja z historykiem dr Ewą Kurek pt. „Udział Żydów w zagładzie Żydów”. Pod wpływem ataków Gazety Wyborczej i Gazety Wrocławskiej, najpierw zrezygnował z wynajęcia sali przy Placu Solidarności 1 dolnośląski oddział „Solidarności”, a teraz zdezerterowali wrocławscy salezjanie. To w ich salce parafialnej przy ulicy Młodych Techników 17 miała odbyć się konferencją z wybitnym historykiem dr Ewą Kurek.

Właściciele i wynajmujący salę boją się, by pod ich dachem został podjęty poważny i zakłamywany przez lata temat zorganizowanej kolaboracji Żydów z Niemcami w czasach II wojny światowej. To główny powód dla którego pod wpływem ataku lewicowych mediów odmawia się wynajęcia sali.

Ostatecznie spotkanie odbędzie się 24 lutego (sobota), o godz. 15.00 we Wrocławiu we Wrocławskim Kompleksie Szkoleniowym przy ulicy Sztabowej 100. Pół godziny przed spotkaniem (14.30) organizatorzy będą wyświetlać nieznane wcześniej filmy z getta warszawskiego.

Gdyby i tam w ostatniej chwili odmówiono wynajmu sali, organizatorzy zapewniają, że konferencję przeprowadzą 

Poniżej prezentujemy plakat promujący wydarzenie. Prosimy o udostępnianie go i zaproszenie jak największej liczby znajomych na konferencję we Wrocławiu.

Wejście na konferencję jest darmowe.

Spotkanie organizowane jest przez Stowarzyszenie Wielka Polska Niepodległa, które 11 listopada 2017 roku we Wrocławiu, przeprowadziło kilkutysięczny marsz, o którym było głośno w całym kraju.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  A szkoda. Myślałem, że Salezjanie są od kształtowanie młodych ludzi.

  1. Agnieszka mówi

   wlasnie dlatego odmowili!

 2. Grzes mówi

  Salezjanie ale jestescie falszywi wredni.To takie jest Wasze POwolanie?/do czego-cykory/kariery i tak nie zrobicie do kasaty takich cymbalow itd

 3. K mówi

  Dobrze, że w kościele nie odbędzie się wykład. Skoro w tym przypadku komentuje się decyzję salezjanów w taki sposób, to tym bardziej będzie się ją krytykować w przeciwnym wypadku.
  Niech odbędzie się w miejscu neutralnym.

 4. Mirka mówi

  Pani dr Ewie Kurek życzę wytrwałości i siły w dążeniu do prawdy.Zdrowia i jeszcze raz zdrowia pani Ewo bo wszystkie ,,gwiazdy” na niebie pokazują , że walka będzie długa i bezlitosna.

  1. Andrzej Józef mówi

   Modrościowe stare Polskie przysłowia .
   1)Z kim się przystajesz takim się stajesz.
   2) W każdej babie diabeł siedzi.

 5. Agnieszka mówi

  I bardzo dobrze!!! Po co maja byc z Miedlarem kojarzeni… brawo Salezjanie!

 6. aalfa.oomega mówi

  Dr Ewie życzymy dużo zdrowia! Podobne perypetie z wynajęciem sali we Wrocku, stolicy tzw. gangstersko-liberalno-lewackiego ‘układu dolnośląskiego’ pod nadzorem STASI/BND – miał profesor ekonomii i europoseł AfD Jörg Meuthen! Wielki to wstyd dla Wrocławia!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.