TYLKO U NAS: Podczas rozprawy wspierał Joannę Scheuring-Wielgus, teraz został skazany na 6,5 roku więzienia za handel kobietami

Kim jest alfons z KOD-kapeli?

Fot. Twitter
5

Kapelmistrz Komitetu Obrony Demokracji i cichy wielbiciel Joanny Scheuring-Wielgus został skazany na 6,5 roku pozbawienia wolności za handel kobietami. O takiej karze zdecydował dzisiaj Sąd Okręgowy w Krakowie. Wyrok nie jest prawomocny.

W latach 2004-2006 Konrad M. werbował Polki do pracy, a później zmuszał je do świadczenia usług seksualnych. Podobnie jak liderował na scenie Komitetu Obrony Demokracji, dziesięć lat temu dowodził 15-osobową zorganizowaną grupą przestępczą. Kobiety, którym Konrad M. obiecywał dobrze płatną pracę w luksusowych restauracjach, były więzione we Włoszech i Grecji i wykorzystywane seksualnie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Alfons, który w świecie przestępczym czuł się jak ryba w wodzie, równie doskonale odnalazł się w Komitecie Obrony Demokracji. Czyżby środowisko było podobne? Zespół muzyczny Konrada M. przygrywał podczas imprez i marszów organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji. KOD-Kapela liczyła ok. 40 członków – miłośników śpiewania antyrządowych piosenek na wiecach. Na manifestacjach z małym helikopterem na głowie, wiernie stawał u boku Joanny Scheuring-Wielgus, Ryszarda Petru i Mateusza Kijowskiego, KOD-entuzjaści bawili się przy jego muzyce, robili sobie zdjęcia, zbierali autografy, a Mateusz Kijowski patrzył na niego z podziwem.

Twierdził, że jest ofiarą „ziobrowych służb”, które utrudniają mu pracę. Teraz już wiemy jaką pracę miał na myśli. Domyślać się również można, że walka opozycji z reformami Zbigniewa Ziobry jest podyktowana tymi samymi pryncypiami, którymi kierował się KOD-wokalista.

Podczas kwietniowej rozprawy w Sądzie Rejonowym Warszawa-Śródmieście, na której z powodu choroby nie mogłem się stawić, Konrad M. wspierał Joannę Scheuring-Wielgus. Śmiało można powiedzieć, że to jej cichy wielbiciel. Po kwietniowej rozprawie Konrad M. napisał: „Silna ekipa Joannę wspiera. A ksiądz zachorzał, jasna cholera…” Najwyraźniej Asia nie boi się, że stanie się ofiarą KOD-alfonsa. Zatem, pani Joanno, tylko pogratulować!

Źródło: PAP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. M. mówi

  Nie sądzę, by się zresocjalizował, raczej rozwinie się moralnie (i praktycznie) w drugą stronę, a że wyjdzie jeszcze jako młody człowiek to wnioski i obawy nasuwają się same. A jaki ma tupet, żeby jeszcze się pchać do sądu jako obrońca demokracji! Degenerat.

 2. Waldemar mówi

  Waldemar mówi:

  Żal mi takich ludzi. Może koledzy z celi pokażą jemu gdzie jest jego miejsce w szeregu pod warunkiem, że wyrok się uprawomocni. Taka więzienna fala.

  1. M. mówi

   Ludzie jego pokroju zwykle doskonale radzą sobie za kratami.

 3. ziut mówi

  Szkoda,że nie wywiózł tej laski nowoczesnej do burdlu, szkoda,

 4. robert mówi

  Gangus szukał parasola ochronnego,to dostał po berecie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.