TYLKO U NAS! „Kwitnie biznes holokaustu, pie..zyć prawdę, chcemy hajsu!” Utwór, za który polski raper może pójść siedzieć!

Raper Stopa / Fot. Rap Biznes
25

Kwitnie biznes holokaustu, pieprzyć prawdę, chcemy hajsu. Nie mów „nie mam”, dawaj wszystko, albo nazwę cię faszystą! Powiedzcie czy też czujecie się jak Arab w Knesecie? Czy to tylko moja jazda, że najmojsza jest ich racja? (…) Nie mów, że „naziści w marszu” i historii też nie fałszuj, Polska zna to wojny piętno, a ty nie znasz co to wdzięczność. Rok ’39 Judenraty (…) nie chcą przyznać się do zdrady pchali swoich do zagładyto jedne z wielu słów, które padają w utworze polskiego rapera Stopy, pt. „Gdybym był bogaty”.

PŁYTY STOPY NA SKLEP-WPRAWO.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Za ów utwór, Stopa został oskarżony przez prokuratora Prokuratury Rejonowej w Częstochowie Andrzeja Kuśmirka, o czym więcej informowaliśmy wczoraj (PRZECZYTAJ I WYSŁUCHAJ WYWIAD). Co istotne, treść aktu oskarżenia wcale nie koreluje z art. 256 k.k., na który powołuje się Kuśmirek, a zwłaszcza stoi w sprzeczności wobec art. 73 konstytucji RP, który artystom zapewnia wolność twórczości.

Prosiliście Państwo o opublikowanie infernalnego aktu oskarżenia, który otrzymał Stopa, a który rzuca kolejny cień na pracę częstochowskiej prokuratury oraz byśmy udostępnili zakazany utwór, który został ocenzurowany przez zagraniczne serwisu internetowe, na wzór najczarniejszych czasów stalinowskiej propagandy.

Poniżej zamieszczamy zdjęcie fragmentu aktu oskarżenia oraz zakazany utwór. Niech Polacy dowiedzą się, za co dziś próbuje się posadzić polskich muzyków. Nie za zniszczenie Biblii czy profanację świętości podczas spektaklu „Klątwa” czy „Golgota Piknik”, ale za prawdę o żydowskim antypolonizmie.

Wywiad ze Stopą po kilku godzinach został skasowany przez administrację YouTube, ale jest dostępny na CDA.pl/Jacek_Miedlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rychu mówi

  A Polacy czekaja jak go zamkna bedzie tak jak z Rybakiem .Polacy obudzcie sie!!!

 2. Ania mówi

  Ten prokurator to zachowuje się jak antypolski dywersant.

  1. Anonim mówi

   Nie widzisz ze ten tzw. ” procurator ” to stalinowsko-zydoska kanalia ?

 3. Zbulwersowany mówi

  Trzeba jak najszybciej oczyścić wymiar sprawiedliwości jak i władzy od antypolskiego elementu.

 4. Spostrzegawczy mówi

  Pan prokurator chyba zapomniał o tym, że stalinizm się skończył… Chociaż ostatnie wybryki całego wymiaru sprawiedliwości potwierdzają pewną ciągłość ideologiczną.

 5. Normalny mówi

  Program dla Polski na dziś do natychmiastowego wdrożenia celem zapobieżenia kolejnych antypolskich i antykatolickich hucp i aberracji i przywrócenia normalności !

  1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm oraz likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki przeciw mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów byłych i obecnych, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami pod nimi a także obcych ośrodków dywersyjno-medialnych, 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie najwyższych kar , bez przedawnień, dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i „Polonusami”, 8 Efektywne zagospodarowanie polskich bogactw naturalnych, 9 Znaczące obniżenie podatków, 10 Władza, gospodarka, finanse i handel w Polsce dla Polaków

  1. Mira mówi

   Hehe Jezus krulem Polski?Dziękuję ?za posadzenie Jezusa Zyda z dnia kiedy sie urodzil az do jego smierci w Izraelu, czy to wam nic nie mowi?medler powinien siedziec za beszczenie ziemi Polskiej dajac Polakom złą opinię na calym swiecie buraki!!

  2. ALLL mówi

   KRÓLEM, Mira KRÓLEM, naucz się POLSKIEGO.

  3. ALLL mówi

   BEZCZEŚCISZ Mira, bezczeszczenie.

  4. k mówi

   pejsaty burku naucz się języka polskiego i ta nienawiść do Jezusa Chrystusa .Wy się nigdy nie zmienicie ,a szkoda

  5. Zdzislaw mówi

   Pamiętaj Pajacu, modlimy się za twoje nawrócenie.
   Weź pod uwagę ze człowiek niczego nie stworzył, wszystko co widzisz i co masz już było stworzone, a naukowcy niczego nie tworzą, a odkrywając potwierdzając istnienie czegoś już stworzonego.
   Żaden człowiek niczego nie stworzył, tylko odkrył już istniejące rzeczy do zbudowania czegoś.
   Weź naukowca i każ mu stworzyć życie od zera, niech złapie garść powietrza i stworzy coś w końcu a nie tylko mozgi pierze. A żydzi to wykorzystują.
   Zrozum w końcu ze pranie mózgu może się źle skończyć, włącz mozg i myśl!

  6. Krzysztof mówi

   Oby to się spełniło. Nie wiem czy tego doczekam , ale bardzo pragnę. Tak winno być jak piszesz . Pozdrawiam.

  7. Marian mówi

   Żydokomuna

 6. renifer Rudolf mówi

  ten prokurator to albo nadgorliwy pajac, albo miał rozkaz z góry.

  jak przypatrzeć się działalności pisu to można odnieść wrażenie ze wszystko co robią jest pod dyktando pustynnego narodu „wybranego”: lech sprowadził jakąś żydowską sektę, którą wcześniej Mościcki wyrzucił za działalność antypolska, obiecywał realizacje roszczeń żydowskich amerykańskim żydkom (po co z nimi w ogóle nasi politycy się spotykają?), teraz jego braciszek i jego klakierzy jeżdżą do izraela co miesiąc z kwiatkami, bombonierka, przeprosinami i paplają tam o czymś o czym nie racza nawet poinformować, ustawa 447 to dla nich nie problem (no pewnie!), ustawa o IPN — sami wiecie, miało być dobrze a jest „sukces”, johnny daniels kreci się tu jak po swoim folwarku, wodociągi w kilku miastach opędzlowane za czapkę gruszek… wiadomo komu, wszelkie przejawy krytyki żydków są bezwzględnie pacyfikowane (pamiętacie sprawę jak koleś kukle sorosa spalił? poszedł siedzieć… w sumie mógł powiedzieć ze to była marzanna, tylko pomylił daty i zapomniał ze to się topi a nie pali.. jak już robić cyrk to na całego) i teraz to…

  no ale wg morawieckiego żydki to nasi bracia…. o tym pajacu Aaronie Judzie już nawet nie chce mi się pisać, bo u niego to każdy dzień zaczyna od wizyty w synagodze.

 7. OZ mówi

  Wybory – to tak jak wybierać między dżumą, a cholerą.

 8. wielokropek mówi

  ….bo w Polsce na scenie to mozna byc antypolakiem, antyklerykalem, antykatolikiem…ale nie mozna byc propolskim artysta. Ciekawe dlaczego? : ]

 9. Ktoś mówi

  Chciałbym kupić płytę z artystycznymi wykonaniami „Stopy”.
  Gdzie mogę złożyć zamówienie

 10. enforcer one mówi

  MOGĄ GO POCAŁOWAĆ W DUP*! OPIERA SIĘ ON NA WYPOWIEDZI NAJWIĘKSZEGO AMERYKAŃSKIEGO SPECJALISTY W TYM TEMACIE , Z POCHODZENIA ŻYDA- SYNA WIĘŹNIARKI I WIĘŹNIA NAJWIĘKSZYCH OBOZÓW ŚMIERCI W POLSCE! PROFESOR udawadnia,żę za tym stoi mafia żydowska , która nie ma nic wsplnego z ofiarami Holokaustu, tylko bierze kasę dkla siebie setki milionów USD, ne dająć ofiarom ani centa! TO JEST NAIWAŻNIEJSZY I NAJISTOTNIEJSZY DOWÓD OBRONY! http://lubimyczytac.pl/ksiazka/76394/przedsiebiorstwo-holocaust/ POSIADAM ZBIORY Z ARCHIWÓW ~5000 GIGA BAJTÓW AMERYKAŃSKICH I ANGIELSKICH , GDZIE POWSTALO POROZUMIENIE O MORDOWANIU ŻYDÓW(USA, FRANCJA, ANGLIA I SOWIETY) PLACILI ZA TO ROCKEFELEROWIE I INNI ! JEŚLI GO RUSZĄ TO CODZIENNIER BĘDĘ TO PUBLIOKOWAŁ WE WSZYSTKIVH MEDIACH SPOLECZNOŚĆIOWYCH I FB PRZEZ CAŁY ROK! PUBLICYSTA, DZIENNIKARZ OBYWATELSKI 2011 ORAZ 2013 ROKU SYN POR. SZEFA KEDYWU TARNOPOL BRZEŻANY PS. MAJCHRZAK -, KTÓRY RATOWAL M.IN. ŻYDÓW!

 11. dededed mówi

  słyszałem taką opowieść (nie wiem czy prawdziwa ale pewnie tak) pewna starsza polska pracowała w niemczech i starszy niemiec do niej powiedział „właź do pieca”. A to była polska polka z dziada pradziada anie polka pochodzenia zydowskiego. Czyli w mentalności co niektórych niemców polak jawi się jako ten który powinien zostać spalony w piecu, tak jak to było za czasów 2 wojny światowej i zagłady przedstawicieli co nie narodów

 12. tomix mówi

  Poseł Winnicki czy inne medialne osoby mówią że te roszczenia już dawno zostały spłacone za czasów PRL. To jak to z tymi roszczeniami? To dwa razy będziemy spłacać? Nic z tego nie rozumiem. Ktoś wyjaśni? I ten były ambasador Szewach Waiss pare lat temu podtrzymywał te roszczenia jako mające prawo bytu…

  1. Konrad mówi

   My za wiele rzeczy płacimy dwa razy bo żydowi raz zapłacić to za mało.

 13. Konrad mówi

  Czy na sali sądowej i pod sądem są narodowcy? Gdzie wy Polacy jesteście jak wam kraj Żydzi kradną? W pracy?

 14. bernadetta mówi

  Co za morda , ten jąkaty prokurator ???????????????????

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.