TYLKO U NAS! Dr Kurek odpowiada na zarzut „konfabulacji” po ujawnieniu wypowiedzi ministra Glińskiego nt. ekshumacji w Jedwabnem

Ewa Kurek/ fot. screen
3

Dr Ewa Kurek ujawniła kuriozalną wypowiedź ministra kultury Piotra Glińskiego, który podczas rozmowy z nią stwierdził, że nie możemy zrobić ekshumacji w Jedwabnem, ponieważ wtedy Amerykanie wyprowadzą z Polski swoje wojska. „Jeśli wicepremier polskiego rządu uważa, że dla garści kości żydowskich Amerykanie zrezygnują ze sprzedaży skroplonego gazu przez Polskę na południe i ze wzmocnienia wschodniej flanki NATO (…) ten lęk polityków, którzy nie są pewni swojej wartości, jest porażający” – powiedziała dr Kurek podczas rozmowy z Rafałem Otoką-Frąckiewiczem w telewizji internetowej wPolsce (od 12.12 min nagrania).

Jak do wypowiedzi dr Kurek odniósł się minister Gliński? „Konfabulacja” – napisał na Twittere.

O komentarz poprosiłam dr Kurek. – Niczego nie zmyśliłam. Minister Gliński powiedział te słowa w rozmowie ze mną. Jeśli dziś twierdzi, że konfabuluję lub źle go zrozumiałam, to niech wykaże się odwagą, on i cały PiS, i niech wznowią ekshumację w Jedwabnem – mówi dr Kurek.

Źródło informacji i cytatów: youtube, twitter

Przeczytaj też:

„Lepiej nie sprawdzać”. Żyd cieszy się, że nie będzie ekshumacji w Jedwabnem

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. mariusz mówi

  No dobrze,Ma Pani racje. Z tym ,że jeżeli oddamy władzę PO i tzw ..Koalicji Europejskiej to będzie lepiej? Glinski faktycznie powiedział to co nasz rząd myśli .Tak jest .Boimy się ,,wyprowadzki ,, wojsk amerykańskich . To prawda .
  Z tym ,że jezeli do steru dojdzie POi tzw .Koalicja ……. to naprawdę nie będzie lepiej

 2. kowalski mówi

  Żaryn opowiadasz bzdety wstyd i hanba bronisz zydow a polakow obciazasz HANBA

 3. George mówi

  Trzeba mieć świadomość, że Żaryn to pisior, więc prezentuje pisowskie stanowisko i interesy. A te jak wiadomo są interesami żydowskimi. Ot i tyle.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern