TYLKO U NAS! Dr Kurek odpowiada na zarzut „konfabulacji” po ujawnieniu wypowiedzi ministra Glińskiego nt. ekshumacji w Jedwabnem

Ewa Kurek/ fot. screen
3

Dr Ewa Kurek ujawniła kuriozalną wypowiedź ministra kultury Piotra Glińskiego, który podczas rozmowy z nią stwierdził, że nie możemy zrobić ekshumacji w Jedwabnem, ponieważ wtedy Amerykanie wyprowadzą z Polski swoje wojska. „Jeśli wicepremier polskiego rządu uważa, że dla garści kości żydowskich Amerykanie zrezygnują ze sprzedaży skroplonego gazu przez Polskę na południe i ze wzmocnienia wschodniej flanki NATO (…) ten lęk polityków, którzy nie są pewni swojej wartości, jest porażający” – powiedziała dr Kurek podczas rozmowy z Rafałem Otoką-Frąckiewiczem w telewizji internetowej wPolsce (od 12.12 min nagrania).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak do wypowiedzi dr Kurek odniósł się minister Gliński? „Konfabulacja” – napisał na Twittere.

O komentarz poprosiłam dr Kurek. – Niczego nie zmyśliłam. Minister Gliński powiedział te słowa w rozmowie ze mną. Jeśli dziś twierdzi, że konfabuluję lub źle go zrozumiałam, to niech wykaże się odwagą, on i cały PiS, i niech wznowią ekshumację w Jedwabnem – mówi dr Kurek.

Źródło informacji i cytatów: youtube, twitter

Przeczytaj też:

„Lepiej nie sprawdzać”. Żyd cieszy się, że nie będzie ekshumacji w Jedwabnem

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. mariusz mówi

  No dobrze,Ma Pani racje. Z tym ,że jeżeli oddamy władzę PO i tzw ..Koalicji Europejskiej to będzie lepiej? Glinski faktycznie powiedział to co nasz rząd myśli .Tak jest .Boimy się ,,wyprowadzki ,, wojsk amerykańskich . To prawda .
  Z tym ,że jezeli do steru dojdzie POi tzw .Koalicja ……. to naprawdę nie będzie lepiej

 2. kowalski mówi

  Żaryn opowiadasz bzdety wstyd i hanba bronisz zydow a polakow obciazasz HANBA

 3. George mówi

  Trzeba mieć świadomość, że Żaryn to pisior, więc prezentuje pisowskie stanowisko i interesy. A te jak wiadomo są interesami żydowskimi. Ot i tyle.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.