TYLKO U NAS! Awanturnica LGBT na dywaniku u dyrektora. „Odbędzie się rada pedagogiczna w jej sprawie”

10

O Monice Niedźwieckiej, nauczycielce języka polskiego z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Kupieckich w Płocku, kilka dni temu zrobiło się głośno. Nie z powodu wybitnych zasług z zakresu nauczania, ale z powodu awantury, którą ta rozpętała w płockim kościele pw. Maksymiliana Marii Kolbego. Nauczycielka, po godzinach działaczka organizacji LGBT i Amnesty International rzuciła się na księdza proboszcza Tadeusza Łebkowskiego. Powodem napaści miało być nie poświęcenie „flagi” środowisk LGBT, które do koszyczka wielkanocnego wsadziła Niedźwiecka. Miała w ten sposób zaprotestować na obecność hasła „LGBT”, które pośród słów „zboczenia”, „agresja”, „pogarda”, „pycha” pojawiło się obok Grobu Pańskiego.

Na widok flag LGBT, kapłan ominął koszyczki i zaznaczył, że LGBT to zboczenie, tym samym przypominając naukę Starego (Kpł 18,22; 20,13; Sdz 19,23; Mdr 14,26; Rdz 19,4-13; Kpł 18:22.24-25.29; 20,13; Sdz 19,22-25) i Nowego Testamentu (1Kor 6,9; por. Rz 1,26-27; 1Tm 1,9-11). Na przykład: Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą (1Kor 6,9). Stanowisko kapłana rozjuszyło Niedźwiecką, która fizycznie zaatakowała duchownego. Interweniowała policja.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tydzień później, w okolicy kościoła, w którym Niedźwiecka rozpętała awanturę, doszło do profanacji wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej. O sprawie poinformowała Kaja Godek. Jesteśmy w #Płock.u, bronimy ks proboszcza Tadeusza Łebkowskiego przed agresją #lgbt i #GW. W nocy doszło do kolejnej profanacji. Rozklejono w okolicy, w tym na toalecie toi-toi, wizerunek MB Częstochowskiej w aureolach z homotęczy. Ze sprawą, co jest zrozumiałe, powiązano wspomnianą nauczycielkę z Płocka.

W związku z tym, skontaktowałem się z dyrektorem szkoły Ireneuszem Szychowskim, w której naucza Niedźwiecka. Nie da się ukryć, że nauczyciel publicznie dający zły przykład młodzieży, z miejsca powinien zostać odsunięty od sprawowania funkcji pedagogicznych.
Dziś odbyłem rozmowę dyscyplinarną z panią Moniką Niedźwiecką. Została sporządzona notatka służbowa, a rozmowę odbyliśmy w przyjaznej atmosferze. Na jutro została zwołana specjalna rada pedagogiczna, podczas której omówimy sprawę nauczycielki – tłumaczy dyrektor szkoły. Niedźwiecka zaznaczyła, że profanacja wizerunków Matki Bożej to prowokacja, z którą ta nie ma nic wspólnego.

Szychowski zaznacza, że daje wiarę jej tłumaczeniom. Zapytałem jak zatem ustosunkuje się do zachowania Niedźwieckiej w kościele.
Jeżeli sprawę przepychanki wzięła w ręce prokuratura to poczekajmy na wyrok sądu. Jeśli pani Niedźwiecka zostanie skazana choćby na jeden dzień więzienia, albo ograniczenia wolności, z miejsca zostanie zwolnionatłumaczy dyrektor.

Szychowski przekonuje, że „jeszcze panuje w Polsce demokracja” i nie interesuje go jakim organizacjom politycznym i społecznym sekunduje Niedźwiecka.
Co by pan zrobił, gdyby inny nauczyciel był członkiem np. Obozu Narodowo-Radykalnego. Także by pan nie interweniował? – pytam.
Jeżeli na terenie szkoły nie prowadziłby agitacji, to nie ma kłopotu. To urok demokracji – z niewielkim zawahaniem odpowiada Ireneusz Szychowski.

PRZECZYTAJ: „Nowy Testament nie potępia homoseksualności”, czyli jak próbuje się wypaczyć Pismo Święte

Czy włos spadnie z głowy awanturnicy LGBT, Moniki Niedźwieckiej? Wszystko wskazuje na to, że nie. Oczywiście, rada pedagogiczna może podjąć decyzję o przekazaniu sprawy do kuratorium, a konkretnie do Rzecznika Dyscyplinarnego ds. Nauczycieli, jednak taki scenariusz jest mało prawdopodobny. Kto może uwolnić młodzież od  Niedźwieckiej? Może to uczynić tylko i wyłącznie „nadzwyczajna kasta”, która – jak wiemy – uparcie chroni wszystkich stojących po lewej stronie barykady.

Komentarz Jacka Międlara do sprawy:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr p mówi

  Co to jest „Zespoł Szkół Ekonomiczno-Kupieckich”??? Czy absolwenci takiej szkoły będą gospodarnie kupować w Biedronce? Handel to kupowanie i sprzedawanie a ekonomia gospodarowaniem. Jaka szkoła taka nauczycielka polskiego.

  1. Ania mówi

   Jaki poziom portalu taka inteligencja komentujących

 2. ikss67 mówi

  Mój sąsiad jest gejem. Kulturalny, nie afiszuje się. Normalnie z „kolegą” mieszka i nikomu to nie przeszkadza, ani nikt mu nie przeszkadza. Z drugiej strony jak czytam o takich napastliwych, sfrustrowanych lesbijkach czy gejach to zastanawiam się o co im chodzi. Nie mogą zwyczajnie żyć? Naprawde musza tak agresywnie napastowac innych ludzi? Ta kobieta z Płocka. Nie rozumie, że Kościół oficjalnie potepia homoseksualizm, że pismo święte o tym traktuje? Po za tym każdy kto ma rozum zrozumie, że homoseksualizm to nie jest norma. Przecież w dzisiejszym społeczeństwie nikt nie poluje na homoseksualistów. W mojej ocenie społeczeństwo jest tolerancyjne. Dlatego moim zdaniem takie zjawiska homoseksualne jak ta pani z Płocka to po prostu kliniczny przypadek dla psychiatry.

 3. tuŁukasz mówi

  Hipokryzja niczym z epoki słusznie minionej: Zupa? – pomidorowa. Demokracja? – ludowa. Nie oddamy Odry i Nysy…
  Cyrankiewicz? łysy :).
  Moim zdaniem dziś mało kto realnie reaguje (osobiście, tel. kom., e-mailowo) na kolejne podobne ekscesy, jak w przypadku u-roszczeń żydowskich. Większość niestety woli poprzez smartfon / tablet i komputer i w komentarzach , oraz łapką w górę i w dół , stawać się uczestnikiem „chóru oburzonych”…..
  pozdrawiam z Torunia.

 4. Waldemar Zboralski mówi

  Obecne wykorzystywanie tzw. działaczy LGBT do atakowania Świętego Kościoła Katolickiego w Polsce, a których opłaca się z funduszy bezbożnego Żyda i bankstera, George Sorosa (a teraz zapowiada się ich finansowanie z funduszy tzw. Unii Europejskiej, bo Soros już nie chce tego robić…), dowodzi, że żydokomuna wyłącznie do tego potrzebowała polskich homosesksualistów i lesbijki, aby stali się widocznym symbolem nienawiści do Religii Katolickiej Polaków, Polski i całego Narodu Polskiego.
  Niestety w ten sposób żydokomuna sprawi, że gdy Naród Polski rozpocznie się rozliczać ze zdrajcamni i żydobolszewią, również homoseksualiści i lesbijki będą poddani surowym karom.
  Czy żydokomuna celowo chce wystawić na gniew Polaków również homoseksualistów, gdyż w zasadzie lewactwo odwiecznie gardzi tym środowiskiem?
  Dowiemy się o tym jednak dopiero „w swoim czasie”, gdy w gniewie zaatakowani homoseksualiści na pewno nie otrzymają pomocy lewactwa, tak jak zrzucani z dachów homoseksualiści w krajach muzułmańskich są pozbawieni jakiegokolwiek zainteresowania i wsparcia lewaków atakujących Święty Kościół Katolicki w Europie…

  http://www.washingtontimes.com/news/2016/aug/11/george-soros-the-money-behind-the-transgender-move/

 5. MN. mówi

  ta kobieta to moralny i intelektualny pustostan. awanturuje się w KK, taka mocna? powinna isc do Synagogi np. i tam niech próbuje swoich awanturniczych skrzywionych psychicznie sił., wszak synagoga równiez NIE wyraza zgody na praktyki homo. dlaczego wszelkie świnie mają możliwośc wejścia do KK a do Synagogi nie wejdą bo im polska policja /i policja kazdego kraju/ utrzymywana z naszych podatków nigdy tam wejsc nie pozwoli. Katolickiego księdza i katolika swieckiego w Polsce, w Warszawie zaatakował morderca i zamordował człowieka w tymże kosciele katolickim i swiat milczy …….A gdy w jakiejs synagodze wybito szybkę to swiat oszalał, w swej głupocie, lamentując nad sic!!! antysemityzmem!

 6. Robert mówi

  Niedźwiedź na wiosnę,jak wyjdzie z gawry, po hibernacji oszołomiony, szuka swych racji, bo pusty jak bębenek,a może to przez dwutlenek…dwutlenek bez żony…Nie obrażając Wiosny,może niedźwiedź jest zazdrosny,że po strajku miodku nie skapnęło od leśniczego.Leśniczy Wojtek palcem nie robiony,rozumie że tylko ch…j wie czemu,niedźwiadek z wiosny zaś wkur…Jonny

 7. Robert mówi

  To nie sprawa dla pollincjatów,usraelskich służb nachalnych,to robota dla agentów…pederalnych

 8. Veronica mówi

  Co za demoralizacja. Jaki dyrektor taka szkoła. Powinna być zarówno dyrekcja jak i nauczyciel odsunięci od stanowiska pełnienia zawodu. Tolerują zboczenie- nie nadają się na autorytety dla młodzieży.

 9. obserwator głupoty mówi

  Przecież flagi nie były w koszyczku do święconki. Niedźwiecka nie ma nic wspólnego z wydarzeniami z Tęczową Maryją (w sieci jest oświadczenie osób z Warszawy), a napaści dokonał ksiądz kradnąc telefon (kartę sim i pamięci). Policję wezwała nauczycielka i dlatego ksiądz będzie miał sprawę. A Godkowa robi sobie zwyczajnie kampanię. Jak czytam treść tego „artykułu” to zastanawiam się czy z autorem jest wszystko ok. Czy to halucynacje chorobowe? Czy stan po użyciu substancji psychoaktywnej? A może zwyczajne zamiłowanie do posługiwania się kłamstwem. Każda z tych okoliczności dyskwalifikuje ze stanu kapłaństwa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.