TVP zdejmuje program Wojciecha Cejrowskiego u Michała Rachonia

Cejrowski u Rachonia/ fot. screen
7

– Szanowni Państwo, właśnie mnie Rachoń zawiadomił: TVP zdjęło nasz program (powiedzieli mu, że do końca roku). Panu Rachoniowi dziękuje, że mnie na antenę wpuścił. Mam nadzieję, że nie będzie miał z tego powodu kłopotów. Państwu dziękuję za kolosalne wyniki oglądalności – biliśmy każdą konkurencje na głowę. (Balanga trwała 19 miesięcy) – taką informacje zamieścił dziś na Twitterze Wojciech Cejrowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zdziwieni? Przecież to było do przewidzenia. Balanga faktycznie kończy się w coraz szybszym tempie. Wojciech Cejrowski postulował opcję „wszyscy won” w stosunku do sędziów, krytykował sprowadzanie do Polski migrantów, żądał wprowadzenia prawnej ochrony życia i prawa umożliwiającego dostęp do broni oraz – co chyba stanowi największe „przestępstwo” – piętnował eurokołchoz i pochwalił spalenie tzw. flagi UE przez Młodzież Wszechpolską podczas Marszu Niepodległości. A przecież Prawo i Sprawiedliwość wmawia Polakom, ze członkostwo w UE to nasz największy atut i skarb. Po co więc Polacy mają mieć dysonans poznawczy słuchając Cejrowskiego? Trzeba zakończyć tę balangę jak najszybciej i zdusić w zarodku jakąkolwiek dyskusję o Polexicie.

Wojciech Cejrowski zrobił też coś, czego prorządowa telewizja po prostu nie może tolerować. Cejrowski skrytykował PiS, a list otwarty w tej sprawie zamieści na Twitterze. Takie numery „nie przechodzą do żadna rubryka”. W związku z czym przesunięto Cejrowskiego do rubryka „zdjęty z anteny”. I po balandze.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  No to się pan Morawiecki,Kaczyński,Brudziński odgryźli Ameryce za sztuczne cyce pani ambasador,za znajomość z panem Trumpem,za wspólne pana Wojtka i Barta Simpsona Donalda maniery,i że Oni wszyscy razem muszą kochać TVNu cztery litery,bo takie jest Discovery.Może teraz u pana Rachonia po 21 na całym tęczowym świecie będziemy podziwiać z wąskimi Biedrami Biedronia.Kobieta i po kobiecie.

 2. sten mówi

  ABSOLUTNA WŁADZA DEPRAWUJE ABSOLUTNIE!
  PIS owskie sukinsyny nakładacie cenzure jak Merkel ,
  Kaczor obraził się czy klakiernia z tvp wyskoczyła przed szereg ?
  Polkom zamykał usta carat , zaborcy , Stalin , komuniści Jaruzellski , banda Tuska teraz wy ???
  Nie zagłuszycie prawdy , bo ulica ją wykrzyczy

 3. MSW mówi

  Bezczelny Cejrowski siedzi w Stanach, pieniędzy na koncie ma sporo i cwaniakuje. Ja też pozwalam sobie na komentarze bo pracuję za granicą i zarabiam w euro. Ale co innego gościnny komentarz u Jacka Mirosława, a co innego ogólnopolska TVP. Gościu nie ma barier i wstydu, takie jest moje zdanie. Prezes TVP zresztą taki sam Pajac jest.

 4. kama mówi

  no i z czapki! PiS jeszcze nie wie, ze NIE ma nic gorszego niż wukr…. z powodu OSZUKANIA GO elektorat, to się dowie za rok! a nawet już w maju! PiS się stawia Polakom, mając nas w d…. ale lezy krzyzem przed kłamstwami zydowskimi!!! Sądy, ustawa o IPN, media załgane, aborcji nie ruszą, pozwalają łgać jakims pseudo uczonym jak jakis grabowski, nie mowiąc o tym cynicznym polakożercy, pasożycie z wklęsłą gębą grossie, no i teraz dołączył do grona manipulantów niejaki Daniels, dołączyło muzeum Polin – utrzymywane za nasze Polaków podatki i wybudowane na naszej polskiej ziemi za nasze pieniądze /ot taki nowoczesny koń trojański, GWniana leży i kwiczy to muzeum przejęło rolę szczujni na Polaków i kontynuacji pedagogiki wstydu/, o pajacowaniu schudricha w Jedwabnem i nie tylko gdzie nieudolnie acz interesownie odgrywa co roku spłakanego zyda to już nawet szkoda mówić, ….. Polacy, gdzie nie staną na ziemi polskiej i europejskiej tam wszędzie lezą naszych dziadków, ojców, w ogóle przodków naszych prochy. To my Polacy faktycznie zostaliśmy okradzeni, zabici i wypędzeni!!! My Polacy jestesmy, proporcjonalnie do liczby ludności, największymi ofiarami nazizmu i komunizmu!!! Nawet TEJ PRAWDY I TEGO BÓLU I TYCH NIEWYOBRAŻALNYCH STRAT LUDZKICH I MATERIALNYCH do dziś nieodbudowanych NIE POZWALAJĄ NAM WYRAZIĆ, NIE POZWALJĄ NAM IM W POTOMKOM MORDERCOW I ZŁODZIEI W TWARZ WYRZUCIĆ!!! MY JEDNAK NIE BIEGAMY I NIE ROŚCIMY NIEUSTANNIE PRETENCSJI I ZALI ALE CIĘŻKO PRACUJEMY BY ODBUDOWAĆ STRATY. ALe JEDNAK TERAZ, kiedy niemiec przy poparciu zyda mieni się ofiarą a Polaków nazywa nazistami i mordercami, którzy wywołali wojnę i swoje obozy śmierci nam eksportuje czyniąc nas ich twórcami, to już TEGO NASZ SPOKOJNY NARÓD NIE WYTRZYMA, TEGO JUŻ DŁUZEJ NIE ZDZIERŻYMY i czas najwyzszy by KATEGORYCZNIE wysunąć roszczenia i niech nam mordercy zarówno naziści jak i komuniści zapłacą za zbrodnie i złodziejstwa dokonane na naszej Ojczyźnie, Polsce. Najpierw za zbrodnie na Narodzie Polskim muszą odpowiedzieć niemcy a następnie wszyscy komuniści zarówno ci w Kraju się panoszący od dekad jak i ci spoza Polski!!!

 5. Piotr mówi

  za słowa że Polska powinna przenieść swoją ambasadę żydowską z Tel Awiwu do Jerozolimy – to mi tego pajaca w ogóle nie jest szkoda i bardzo dobrze ta Yerba Mate mu rozum wypaliła

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.