Tusk skomentował ustawę o IPN. Za „polskie obozy śmierci” oskarża Polaków!

Donald Tusk/ Fot. Youtube
9

Donald Tusk skomentował nowelizację ustawy o IPN, która wprowadza m.in. karę więzienia za przypisywanie Polsce odpowiedzialności za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką i określenia typu „polskie obozy śmierci”. Przewodniczący Rady Europejskiej stwierdził, że „autorzy ustawy wypromowali to podłe oszczerstwo na cały świat, skutecznie jak nikt dotąd. A więc, zgodnie z ustawą”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie trzeba było długo czekać na komentarz do haniebnych słów Donalda Tuska, który nie widzi udziału Izraela, Niemiec i innych krajów w antypolskiej kampanii przypisującej Polakom zbrodnie niemieckie z czasów II wojny światowej.

PRZECZYTAJ: Antypolska ustawa w Knesecie. Skandaliczne wypowiedzi szkalujące Polskę podczas debaty w izraelskim parlamencie

Donald Tusk w swoim skandalicznym wpisie sugeruje kary pozbawienia wolności dla autorów ustawy. Myśle, że już najwyższy czas aby Tusk równie skrupulatnie jak z treścią ustawy, zapoznał się z art. 129 KK – na Twitterze napisał poseł Dominik Tarczyński.

Artykuł 129 k.k., który przywołał poseł PiS, dotyczy przestępstw przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej: „Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.”

Od komentarza do haniebnych słów Tuska nie powstrzymał się również Jacek Międlar który – ni wiedzieć czemu – od dawna jest zablokowany na Twitterze przez Przewodniczącego Rady Europejskiej.

– Donald matole, za dzisiejsze słowa o „polskich obozach” powinieneś dostać zakaz powrotu do kraju! Na zawsze – napisał Międlar.

Przypomnijmy, że wczoraj komisje senackie poparły bez poprawek nowelizację ustawy o IPN. Odrzucono poprawki senatorów PO: Jerzego Fedorowicza, i Jana Rulewskiego. Komisje nie zgodziłe się też na propozycję senatorów PO, aby z ustawy wykreślić zapis o „zbrodniach ukraińskich nacjonalistów”.


Atak na dobre imię polski to dodatkowa motywacja, by wesprzeć produkcję filmu „German Death Camps”, który jest właściwą odpowiedzią na prowadzoną od lat antypolską propagandę.

Aby zrealizować cel i stworzyć film, twórcy potrzebują jeszcze 45 tys. zł. Film będzie skierowany przede wszystkim do widzów z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych. O ile pozwolą na to fundusze całość będzie wzbogacona o inscenizacje, animacje i kolejne ścieżki dźwiękowe z lektorem w dodatkowych językach.

W filmie zostanie przedstawiona historia powstania obozów koncentracyjnych na terenach III Rzeszy i okupowanej przez nią Polski, holocauście, kłamstwie oświęcimskim oraz łgarstwach o „polskich obozach zagłady”.

Zbiórkahttps://zrzutka.pl/german-death-camps

Wsparcie przez PayPalhttp://bit.ly/2yrZpzD

Źródło: Twitter

Przeczytaj także:

Nowa ścieżka legislacyjna w Polsce: Sejm, ambasador Izraela, Senat, Prezydent

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  dawniej w bardziej cywilizowanych czasach wiedziano co z takimi jak tusk (celowo z małej litery) zrobić

 2. Alfonsominet mówi

  Napluć Tuskowi w ryj to za mało , kwas na ryj !

  1. eva cottrell from UK-Northampton mówi

   I znow..BLOKADA na moj komentarz tu???? Chcialam tylko napisac…ze Tusku ma Racje..i dlaczego..
   i chcalam napisac..o szczurze i krecie Swirskim – tej goowno-reduty !!! bo go znam…
   : )
   Komentarz moj BLOKOWANY !!!
   Dlaczego ?????

  2. Pan Kracy mówi

   Może napisałaś to wyżej zbyt rozwlekle, więc skrótowo – domyśl się:

   Tusku ma Racje…
   Dlaczego […] komentarz moj BLOKOWANY?

 3. Jarek mówi

  po prostu niech tu już więcej się nie pokazuje w naszym kraju, nie wiem niech się ożeni z ta swoją makrelą z berlina i nawet nie myśli o powrocie a najlepiej niech zabierze ze sobą swoją po i innych i niech żyją z makrelą szczęśliwie i niech przestaną mieszać bo to już nawet nie śmieszne tylko żałosne

 4. polak mówi

  Jebany zdracja powinien isc pod sad i pozniej 50 lat za wszystko za sama zdrade polski co zrobil wiele razy nie mowiac o innch wczynach PO tusk i spolka a ten ma jeszcze czelnosc znow nas polakow atakowac zrobmy cos z tym smieciem ludzkim wkoncu ….!

 5. www mówi

  to rude gówno dupowłaz merkel niech się zamknie wermacht pierdzielony synalek dupowlaza szkopskiego i kolaboranta

 6. Rajmund mówi

  Patologiczna nienawiść do Tuska doprowadza do tego ,ze nawet kiedy cytuje podkreślam CYTUJE Wasze wlasne słowa to staje się”skanalistą”, ” anypolakiem” i nie chcę przytaczać innych ohydnych inwektywów .Czasami mam wrazenie, ze wszystko w tym kraju robi się pod Tuska to jakiś zbiorowy bxik

 7. tomek mówi

  normalnie ten gosc pan tusk( pisze z malej litery bo to nie jest nazwisko tylko nie wiadomo co) powinien dostac KS za to co zrobił i robi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.