Trzaskowski i Rabiej bronią deklaracji LGBT. Internauci odpowiadają: „Ręce precz od naszych dzieci”

Rafał Trzaskowski i Paweł Rabiej/ fot. twitter
0

Nie milknie burza wokół deklaracji LGBT podpisanej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. W myśl tej deklaracji do warszawskich szkół ma zostać wprowadzona edukacja seksualna według wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz tzw. latarnicy LGBT. Wytyczne nakazują naukę masturbacji dzieci już w wieku 4 lat, różnych metod antykoncepcji w wieku 6 lat, miłości wobec osób tej samej płci w wieku 9 lat oraz negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu w wieku 12 lat.

Nagłośnienie treści wytycznych WHO przez małopolską kurator oświaty Barbarę Nowak wywołało szok u rodziców, którzy stanowczo protestują przeciw seksualizacji dzieci. „Ręce precz od naszych dzieci” – odpowiadają internauci w odpowiedzi na twitterowe wpisy prezydenta Trzaskowskiego i wiceprezydenta Rabieja, którzy bronią deklaracji LGBT.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Zalewa nas potop cynicznej propagandy rządzących dot. Karty LGBT+ i edukacji naszych dzieci. Widać też, że nawet wielu poważnych komentatorów nie przeczytało deklaracji. Tymczasem chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci. Nie dajmy sobą manipulować! – napisał Trzaskowski.

– Nie doceniliście inteligencji Polaków. Nie mamy jeszcze tak wypranych mózgów jak ludzie z Zachodu i nie uda Wam się dopuścić aktywistów lobby LGBT do sfery bezpieczeństwa dzieci. Poza tym Polacy potrafią czytać i widzą z czym wyskoczyliście – odpowiada mu wiceprezes Ruchu narodowego Krzysztof Bosak.

A teraz zobaczcie, co internauci odpowiadają Rabiejowi twierdzącemu, że deklaracja LGBT to „szacunek i godność”.

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Zboczeńcy i edukacja seksualna, czyli Rzeczpospolita półgłówków-seksoholików

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.