Sposób Trumpa na walkę z koronawirusem. Chce wstrzykiwać środki dezynfekujące? „Zabija w jedną minutę!”

4

Media z całego świata donoszą o zaskakującym pomyśle Donalda Trumpa na walkę z koronawirusem. Ma nim być wstrzykowanie środków dezynfekujących do organizmów chorych na Covid-19, o czym prezydent USA poinformował podczs konferencji prasowej.

W czwartek William Bryan, działający w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego podsekretarz stanu ds. Nauki i Techniki w USA, opublikował badania naukowców, z których ma wynikać, że koronawirus wydaje się słabnąć szybciej po ekspozycji na światło słoneczne i ciepło. To dowód na to, że domowa izolacja nie służy walce z epidemią.

Poinformowano także, że wybielacz może zabić wirusa w ślinie lub płynach oddechowych w ciągu pięciu minut, a alkohol izopropylowy może to zrobić jeszcze szybciej. Prezydent Donald Trump zapytał o możliwość wykorzystania ich w terapii:
Znam środek dezynfekcyjny, który zabija koronawirusa w jedną minutę. Jest jakiś sposób, żeby zrobić z tym coś w rodzaju zastrzyku? (…) Widzę, jak dostaje się do płuc i robi tam świetną robotę. Byłoby interesujące, żeby to sprawdzić – miał powiedzieć Donald Trump.


Pomysł prezydenta USA został ostro skrytykowany zaraz po konferencji podczas, której miały paść wyżej cytowane słowa, zaś członkowie jego administracji uspokajali opinię publiczną, że rząd federalny nie zamierza stosować tego sposobu leczenia.

Miejmy nadzieję, że niektórzy bezmyślni Amerykanie, którzy wszystko co powie Trump uważają za święte i nieomylne, nie zaczną na własną rękę przygotowywać koktajli ze środków dezynfekcyjnych, które potem będą wstrzykiwać sobie do organizmu.

Źródło informacji: BBC, The Guardian

Zobacz:

„Szumowski prowadzi niebezpieczną grę”. Jacek Międlar w telewizji wRealu24 [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. B mówi

  Ale bzdury wyrwane z kontekstu:( Bleh . DLaczego nie ma nazwiska autora tego badziewia- chetnie poznam.
  Odsylam do calosci oryginalnego wystapienia na „Press Briefing”- latwo mozna znalezc. BBC i Guardian to takie samo zrodlo jak CNN, MSNBC, CBS, ABC. Szczyycicie sie tutaj rozpoznawaniem i zwalczaniem propagandy w stylu Sorosowych pionkow lub chinskich komunistow, a sami zaczynacie dzialac jak oni.
  Jestem zaskoczona i zawiedziona jakoscia tego co tu wlasnie przeczytalam. Wstyd dla „w prawo. pl”
  Poprosze nazwisko „producenta” tej watpliwej jakosci opinii. Chetnie podam mu/jej (?) linka do oryginalnego wystapienia prezydenta Trumpa i jego zespolu skoro sam/ sama nie wpadl/a na weryfikacje u zrodla zanim zrobil/zrobila kalke z Sorosowych mediow.
  Jestem Polka i Amerykanka i uzywam wlasnego rozumu. Nikomu slepo nie wierze. Natomiast autor tej opinii slepo przepisyuje bzdury lewackich mediow.
  WSTYD i zenada. Podaruje sobie chyba wasz portal od dzisiaj.

 2. JIm mówi

  Ktos kto napisa ta wiadomasc o Trumpie dobrze aby ze zrozumieniem najpierw wysluchal jego przemowienia albo lepiej znal angielski. Takie same komentarze byly w usa w lewackich mediach komunistycznych zwanych dla zmylenia ” demokratycznych”

 3. Grzegorz mówi

  Strzeżcie się takich idiotycznych tekstów. Macie kreta w zespole, czy co? wprawo.pl jest, póki co, jednym z dosłownie kilku portali publicystyczno-informacyjnych, które można bez obrzydzenia czytać w sieci. Prawdziwa perła.

 4. Wojtek mówi

  Niestety jest to prawda. Oglądałem całe to wystąpienie Trumpa w oryginale i usiadłem z wrażenia. Już wcześniej wiedziałem że jest wykreowanym przez amerykańskie organizacje żydowskie gostkiem do podpisywanie wszystkiego co mu AIPAC podstawi . Stąd podpisanie w podskokach ustawy 447 przeciw Polsce. I nie dlatego że nie lubi Polski , ale dlatego że nie umie czytać ze zrozumieniem. Wszystkim co mówią że tylko lewackie media uważają go za przygłupa to radzę w oryginale słuchać jego codzienny briefingów w związku z COVID. Można posikać się ze śmiechu. Brednie przez niego opowiadane jest w stanie zrozumieć nawet kompletny przygłup w angielskim bo jego zasób słów ogranicza się do 200, może 300 słów. Dla różnicy jak wygląda polityczny angielski radzę posłuchać briefingów gubernatora Andrew Cuomo z NY. Niestety Trump jest bardzo groźni dla Polski tylko nikt tego nie powie. Ani TVN anie TVP bo obie stacje łączy miłość do filosemitów

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.