Tragiczna śmierć prawicowej działaczki i dziennikarki Anastazji Majcher! W tle pojawia się… “detektyw” Rutkowski

Anastazja Majcher nie żyje
60

Dotarła do nas szokująca i przejmująca wiadomość. Anastazja Majcher, prawicowa działaczka, dziennikarka Programu 7 oraz TAKT.TV, nie żyje. Tę smutną wiadomość przekazał mąż Anastazji, Marek Majcher, mężczyzna który został posądzony przez prokuraturę o próbę dokonania zamachu na Bronisława Komorowskiego z użyciem krzesła. Rzekomego zamachu miał się dopuścić podczas kampanii prezydenckiej w roku 2015. Rodzina Majcherów od lat zmaga się z nękaniem, a kilka miesięcy temu informowali nawet, że zostali pobici przez policjantów (ZOBACZ NAGRANIE).

Na prośbę rodziny, w imieniu rodziny oraz swoim chcę poinformować, że moja ukochana małżonka Anastazja Majcher z domu Olszewska w wieku 22 lat zginęła tragicznie dnia 14 czerwca 2018 roku w godzinach porannych. W tym czasie nie było mnie z nią, gdyż byłem na spotkaniu z adwokatem w związku z uporczywym nękaniem mojej rodziny od ponad pół roku przez zorganizowaną grupę przestępczą. Przebieg tego procederu można było śledzić w naszych audycjach na żywo na kanale Telewizja Wolnych Polaków TWP1 oraz w reportażach telewizji Program 7 i TAKT.TV – informuje Marek Majcher. Dalej tłumaczy, że od kilku miesięcy w jego życiu oraz w życiu Anastazji pojawił się “detektyw” Krzysztof Rutkowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po 13 kwietnia 2018 roku, czyli od napaści na mnie i moją rodzinę, do grupy tej dołączył Krzysztof Rutkowski, który bezprawnie wyznaczył nagrodę za wskazanie miejsca naszego pobytu; na terenie Polski 5 tysięcy złotych; na terenie Czech 2 tysiące euro. W swoich konferencjach prasowych szkalował nas podając publicznie nieprawdziwe informacje.

Mąż zmarłej Anastazji podkreśla, że okoliczności śmierci żony są mu znane, ale nie może ich podać z powodu tajności postępowania, które toczy się w jej sprawie.

Marek Majcher prosi o uszanowanie trudnego czasu w jego życiu i w życiu całej rodziny Anastazji.

OBEJRZYJ: Międlar, Korczarowski, Osadowski i Rola o Inicjatywie PRZECIW CENZURZE i zatrzymaniu Marka Majchera podczas spotkania niezależnych twórców internetowych

Przypomnijmy, że w styczniu bieżącego roku, Anastazja Majcher, wraz z mężem brała udział w spotkaniu niezależnych dziennikarzy – Inicjatywa Przeciw Cenzurze. Na spotkanie wkroczyli funkcjonariusze policji, którzy w tajemniczych okolicznościach aresztowali Marka Majchera. Wieczorem, tego samego dnia, Anastazja Majcher, wspólnie z Piotrem Korczarowskim, Marcinem Osadowskim i Jackiem Międlarem, wzięła udział w programie na żywo wRealu24, który poprowadził Marcin Rola. Anastazja Majcher nie przebierała w słowach, potępiała panującą cenzurę w Internecie oraz wszelkie imperializmy, które zagrażają naszej Ojczyźnie.

PRZECZYTAJ I ZOBACZ: Szok! Policja zatrzymuje Marka Majchera na spotkaniu Inicjatywy Przeciw Cenzurze [WIDEO]

Redakcja wPrawo.pl obiecuje modlitwę w intencji Anastazji, o spokój jej duszy oraz o siłę dla jej najbliższych.

Przeczytaj:

Inicjatywa Przeciw Cenzurze. Niezależni twórcy internetowi walczą o wolność słowa w mediach społecznościowych [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  Kondolencje. Ciężko cokolwiek innego napisać. Zaczęli nas mordować.

 2. Sybilla mówi

  Chyba jej śmierć nie ma związku z jej działalnością?!

  1. Sauber mówi

   Bardzo możliwe, że to samobójstwo, ale chyba nie bez powodu, gdzieś ludzka wytrzymałość się kończy i jak nabardziej ma związek !!!

  2. Yvonne mówi

   Samoboj??? Wyszla ze smieciami, zostawiajac male dziecko spiace i idzie 3 km od domu i rzuca sie pod tira. Oprocz tego jej rodzina jest przesladowana i plyna grozby . Furgonetka stojaca pod ich domem , ludzie ich sledzacy

  3. Krzysztof mówi

   Chyba jesteś naiwna osobą.

  4. Yvonne mówi

   tak samo jak Lepper , tez sam sie powiesil nie zostawiajac sladow na sznurku, tak samo jak general Terlicki , jak jeszcze jeden polityk, ktory strzelil sobie 3 razy w plecy

  5. Wojciech mówi

   Zaczęło się wykańczanie narodowców. Niebezpieczni dla władzy żydo-pisiorów muszą odejść.

 3. aalfa.oomega mówi

  W czasach komuny był szwadron śmierci, po ’89 r. pojawił się ‘seryjny samobójca’, który działa do teraz; w końcu dla rządzących [kompradorskiej Grupy Trzymającej Władzę] tańsze jest sprzątnięcie ‘ludzkiego’ problemu przez hitmena/kilera/menedżera ds. [usuwania] ryzyka – krótko mówiąc: najemnego mordercę – niż dokonanie w bantustanie POLIN reform, które przywróciłyby suwerenność i poprawiły warunki życia Polaków!!!

  1. Włościanka mówi

   Seryjny wrócił bo po przewrocie grudniowym rządzą ludzie Tuska. Podobnie jak to było z naszą Solidarnością kiedy ich podmienili – mamy 2 solidarność. Teraz mamy podmieniony drugi PiS. Widocznie z Kaczyńskim bardzo jest żle.

  2. aalfa.oomega mówi

   To jest tzw. Zakon Wewnętrzny, filosemicki, gotowy na act JUST 447, by sprzedać POLIN

  3. Kolo35 mówi

   Chyba jesteście debilami…znałem bardzo dobrze Nastkę …ani dziennikarka,ani prawicowa …pokój jej duszy .

  4. Kolo35 mówi

   Chyba jesteście debilami…znałem bardzo dobrze Nastkę …ani dziennikarka,ani prawicowa …pokój jej duszy .

  5. michu mówi

   A dlaczego nie dziennikarka i dlaczego nie prawicowa jeśli wolno wiedzieć?

  6. Kolo35 mówi

   Wolno,dobrze ją znałem, z dziennikarstwem miała tyle wspólnego co ja z koszykówką,jakieś śmieszne stronki i filmiki na yutubie to dziecinna zabawa.To czy jej poglądy były lewicowe,czy prawicowe zależało od kierunku wiatru.Lubiła się lansować ,za wszelką cenę.Zobacz „projekt kłamczuszek”

 4. Dziubas mówi

  Wytepic Hazarow z rzadu trzeba

 5. GB mówi

  Wyrazy wspolczucia i kondolencje…

 6. Daria mówi

  Wspólczuję mężowi i rodzinie.

 7. Izabella mówi

  Jemu powinno być wstyd ! To On jest odpowiedziany za to co się stało! Anastazja była chora psychicznie, wymagała leczenia a on Ją wciagał coraz bardziej w swój plan! Tym samym manipulował nią, ona leciała za nim jak oszalała- niestety. Niestety, bo robiąc tę głupstwa stała się poszukiwana przez Policje i musiala się ukrywać i nie mogła walczyć o dziecko a musiala codziennie patrzec na cudze. Ten smiec potrafi zgotowac pieło, co dziewczyna robiła o 5:40 na takiej ulicy sama ? Dziewczyna z ogromnymi problemami ! Majcher to Ty do tego doprowadziłeś !

 8. Włodzimierz mówi

  Boże miej w opiece Polskę i Polaków.

 9. brigade rosa mówi

  owy pizdy zasupłane…bóg wam w czarnych dzieciach wszystko wynaturzy

 10. Janusz I mówi

  Serdecznie współczuję. Ja też od roku wiem, jaką tragedią jest utrata ukochanej żony.

 11. Liliana mówi

  Jestem wstrząśnięta dramatem rodziny,przecież mamy XXI wiek,niby państwo prawa i demokratyczne.A śmierć niewinnej młodej dziennikarki jest niewyobrażalnym zdarzeniem.
  Walczyła przeciw dzikiej cenzurze,więc każde słowo prawdy grozi nam śmiercią.Co to wszystko
  znaczy?

  1. Kolo35 mówi

   Bzdury piszesz

 12. Krzysztof mówi

  Żydzi mordują bezkarnie Polaków , którzy walczą o prawdę i o sprawiedliwość. Podły naród uaktywnił seryjnego samobójcę z czasów ryżej świni wyścigowej. Łączę się z Tobą i Twoją rodziną w bólu po stracie żony . Modlitwę już odmówiłem za spokój jej duszy , zanim to napisałem. Jestem z Tobą , niech dobry Bóg doda Ci sił Mareczku.

  1. taka prawda mówi

   Mareczek to niezrównoważony psychicznie prowokator i to on jest odpowiedzialny za śmierć tej dziewczyny, którą wciągnął do swojego stylu życia.

 13. The indoraptor mówi

  Czy to nie jest wypowiedzenie otwartej wojny Polakom przez żydomasonerię? ! Oni mogą nas tępić bo tak nakazuje im Talmud! ? Ale my nie możemy bo to nie po katolicku! ? Ludzie obudźcie się! To już jest wojna! Albo zaczniemy z nimi walczyć albo oni nas jak te wilki nas jako bezbronne owieczki, na strzępy rozszarpią!

 14. Leopatriot mówi

  Wspólczuję . Niech Bóg jej duszę przyjmie, a do komentujących prośba – przestańcie jełopy WSZYSTKO zwalać na Żydów . To wśród Polaków przestępców nie ma ?

  1. Janusz Szczęsny mówi

   NIE! Jełopie ! ! ! – Polak Słowianin, KATOLIK nie zamorduje człowieka.
   Na całe nasze -czyli Polaków, nieszczęście w Polsce są TYPY których Stalin nawiózł do Polski po 1945 roku i pozwolił im przyjąć Polskie nazwiska – TO HAZARZY ! ! !
   ICH stać na WSZYSTKO ! ! !
   Jak tego nie wiedziałeś To -albo faktycznie jesteś “jełop”! – albo twojego dziadka czy ojca Stalin na czołgach do Polski przytaszczył ! ? !
   Ps
   A wśród hazarów też są żydzi…

  2. Jarek mówi

   Odwiedż psychiatrę. Każdy człowiek może zabić czy to Polak, żyd czy Niemiec. Tacy debile jak ty psują ważne sprawy bo innych o podobnych poglądach wrzuca się do tego samego worka. Zaraz napiszesz, że mnie czy moich przodków Stalin przywiózł. Nie skomentuję tego bo szkoda energii na idiotę.Idż się pomodlić za duszę Anastazji i własną głupotę. Jak Pan Bóg chce kogoś najbardziej ukarać to mi rozum zabiera.

  3. Goj mówi

   Są wśród Polaków przestępcy, ale oni popełniają przestępstwa okazjonalnie, pod wpływem impulsu, nie polują na ludzi przez pół roku.

 15. Janusz Szczęsny - Poznań mówi

  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a Światłość Wiekuista niech Jej świeci na wieki wieków Amen…
  Składam wyrazy współczucia całej rodzinie.
  Panie Boże świeć nad jej Duszą
  Ps
  Zmuszanie męża do zachowania TAJEMNICY na temat ŚMIERCI żony JEST BARBARZYŃSTWEM ! ! !
  Będę strzelał – zginęła w wypadku samochodowym ? ! ! !
  Jestem po TRZECH zamachach na moje życie w tym dwa samochodowe – po ostatnim w 2010 roku dochodziłem do jako- takiego zdrowia przez rok !
  Często nawet porządnie zabić nie potrafią…
  Młodziutka Anastazja nie miała tyle szczescia???

  1. Kolo35 mówi

   Ubawiłeś mnie,nie wchodź po pijaku na drogę….to cię nie zabija.Co do Nastki Iza wie co pisze

  2. michu mówi

   To może podziel się wiedzą jak możesz.

  3. Kolo35 mówi

   Przeczytaj,co napisała Izabela i pomyśl,kim jest Iza dla Nastki…

  4. Antylewak mówi

   Ciekawe skąd zna godzinę o której się tam znalazła skoro wiedzą o tym tylko 2 strony ( kierowca i policja).
   To proste skąd. Bo zleciliście to morderstwo.

 16. Zonia mówi

  Przeklete zbrodnicze zydostwo niszczy nam wszystko wszedzie na calym swiecie.Sa swietnie zorganizowani itp

 17. Waldemar mówi

  To straszne. Kondolencje dla męża i rodziny. Aż się wierzyć nie chce. Tak niedawno ją słuchałem.

 18. RychuNL mówi

  “CH” Chazarowie, Kozarowie (turecki: Hazarlar) – lud koczowniczy pochodzenia tureckiego, o którym pierwsze wzmianki pochodzą z VI wieku n.e. Tereny zajmowane przez Chazarów rozciągały się na Stepie Pontyjsko-Kaspijskim między północnym Kaukazem, Krymem, Morzem Kaspijskim a rzeką Jaik i Samarą. Trudnili się głównie pasterstwem i handlem, a bogacili na łupieskich wyprawach. Przez ich ziemie prowadziły największe szlaki handlowe z Chin do Europy (jedwabny szlak)[1] oraz szlak północ-południe (od Waregów do Greków)[2].

 19. oszolom66 mówi

  obecnie! po nawiedzinach papieskich i Prezydenta Donalda polski narod ma sytuacje podobna jaka maja palestynczycy !.Dziennikarze i inni dialacze na rzecz prawdy o obecnej tragedji Finansowej i Gospodarczej w Polin:) sa mordowani w bialy dzien ! .Dochodzi do takich absurdow ze juz samo glosno wypowiedzane slowo ze kocha sie swoje dziecko! ,swoja zone czy rodzenstwo ,Rodzicow , juz o kochaniu Polski , nie wspomne:( ,,,,mozna byc przesluchiwany przez specjalna “miedzynarodowa” oczywiscie 🙂 komurke d/s …. Ksenofobji ,Nacjonalizmu !, Radykalizmu,Patriotyzmu itp jednym slowem,,,,,Antysemityzmu!!

  1. Spostrzegawczy mówi

   Faktycznie jesteś oszołomem z rodzaju 66. Papieża to ty zostaw w spokoju, niekatoliku !

 20. Janek mówi

  🙁 z pół roku temu napisalem jej cześć na messangerze i.gadalem na luzie….
  Przykro , ze zmarła

 21. Constancja mówi

  Po zapoznaniu sie z materialami dotyczacymi tragicznie zmarlej i jej meza musze stwierdzic, ze szykany i przesladowania, ktore ich dotknely i pewnie p. Marka beda dalej gnebic sa niczym “z piekla rodem”. Nienawisc za ich dzialalnosc dziennikarska, czyli sam szczyt wladzy sie postaral, zeby ich zniszczyc, ale tez nie bagatelizowalabym bylych partnerow zarowno jednej, jak i drugiej strony,(nie wiem kto to, ale nie wykluczone, ze osoby bardzo wplywowe). Obsesja i zawisc moga tez doprowadzic do tragedii, zwlaszcza, ze w jednym nagraniu sw. p. Anastazja mowi, ze szykany sie nasilily, kiedy oboje wzieli slub.
  Wyjasnienie tego mordu, jak i innych nigdy nie nastapi, czyli milczenie w tej sprawie jak zginela Anastazja sluzy tylko mordercom.
  Serdeczne wyrazy wspolczucia dla najblizszych, pokoj jej duszy.

  1. Kolo35 mówi

   Lecz się dziecko….

  2. Constancja mówi

   Dzieki, ale w rzeczywistosci, ktora mnie otacza wole zostac “chorym dzieckiem”.
   Chyba jestes psychiatra, bo umniesz regresowac ludzi.

  3. dosyć prowokatorów mówi

   Jaka dziennikarska działalność? życie Majchera to ciągłe prowokacje i szukanie zadym. Kilak lat temu mówiłem, że w końcu się doigra. Po tym jak uciekła jego była żona, bo miała dosyć paryzanckiego stylu życia Majcher podporządkował psychicznie i wciągnął do swojego życia młodą Anastazję.

 22. Hammurabi mówi

  Jednością silni, rozumni szałem,

  Razem, młodzi przyjaciele!…

  I ten szczęśliwy, kto padł wśród zawodu,

  Jeżeli poległym ciałem

  Dał innym szczebel do sławy grodu.

  Razem, młodzi przyjaciele!…

  Choć droga stroma i śliska,

  Gwałt i słabość bronią wchodu:

  Gwałt niech się gwałtem odciska,

  A ze słabością łamać uczmy się za młodu!

 23. Hammurabi mówi

  Wierzyć się nie chce, że to prawda:
  “Po 13 kwietnia 2018 roku, czyli od napaści na mnie i moją rodzinę, do grupy tej dołączył Krzysztof Rutkowski, który bezprawnie wyznaczył nagrodę za wskazanie miejsca naszego pobytu; na terenie Polski 5 tysięcy złotych; na terenie Czech 2 tysiące euro. W swoich konferencjach prasowych szkalował nas podając publicznie nieprawdziwe informacje”.
  Czy w tym kraju żyją jeszcze jacyś prawnicy czy wszystko jak u Kochanowskiego “wszytko złotem kupić trzeba”?

 24. HKW mówi

  W takiej sytuacji trudno znaleźć jakiekolwiek słowa pocieszenia, a jedynie to, iż podzielam ból małżonka Anastazji i jej rodziny. Jestem przy Was myślami i sercem.

  Czas koi rany, ale pamięć pozostanie…

  Niech spoczywa w Królestwie Niebieskim , Amen.

 25. Radek mówi

  Ludzie , przecież to Marek Majcher wciągnał tą dziewczynę w konflikt i walkę o dziecko z byłą żoną . Winny jest tylko Majcher i młoda psychika tej dziewczyny mogła nie wytrzymać tego stresu.

  1. Jacek Międlar mówi

   My tego nie wiemy… dlatego obiektywnie informujemy o smutnym wydarzeniu.

  2. Bron mówi

   A na jakiej podstawie oczerniasz człowieka? Nie jesteś wiarygodny za grosz Radek.

 26. Ciotka mówi

  Radek masz rację! Ten typ nie spodobał mi się odrazu jak tylko Nastunia przyjechała z nim do nas! Wyczułam skurwiela odrazu ale nic nie mogłam zrobić bo ona była zapatrzona w niego,a pozatym zerwała z nami kontakt. To była piękna i bardzo mądra dziewczyna znała biegle dwa języki angielski i niemiecki. Boże kochany co on Ci Nastuniu zrobił ten skurwysyn że się do tego posunełaś i odebrałaś sobie życie;-(

 27. Baczko Szakadék mówi

  le razy te postkomunistyczne kurwy będą mordować Polaków. Ilu jeszcze ma dołączyć do listy seryjnego samobójcy ilu jeszcze ma ginąć w dziwnych wypadkach ilu jeszcze ma być wykończonych torturami na komisariatach. Najwyższy czas organizować się żeby brać odwet. Pora na działania odwetowe żeby skończyć z tym raz na zawsze!!!

 28. Jarek1978 mówi

  Odwiedż psychiatrę. Każdy człowiek może zabić czy to Polak, żyd czy Niemiec. Tacy debile jak ty psują ważne sprawy bo innych o podobnych poglądach wrzuca się do tego samego worka. Zaraz napiszesz, że mnie czy moich przodków Stalin przywiózł. Nie skomentuję tego bo szkoda energii na idiotę.Idż się pomodlić za duszę Anastazji i własną głupotę. Jak Pan Bóg chce kogoś najbardziej ukarać to mi rozum zabiera.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.