Tragedia! Obywatele RP chcieli “przejść się na południe”, ale „kaczystowski reżim” nie puszcza [WIDEO]

fot. twitter
4

Protest Obywateli RP przed Sejmem to kompletna groteska. Bujanie się na barierkach, przeskakiwanie, ganianie się z policją po trawniku. I wszystko to pod hasłem „Sejm jest nasz”. Jak widać, Obywatele RP nie rozumieją, czym jest demokracja parlamentarna. Nie polega ona na tym, że wyborcy biegają wokół Sejmu lub w nim obradują. Tam obradują wybrani przez nich posłowie i senatorowie, a „naszość” Sejmu jest wynikiem głosowania przy urnie.

Ta prosta prawda nie dociera nie tylko do skaczących przez barierki Obywateli RP, ale również do posłów opozycji. Krzysztof Mieszkowski próbował wczoraj wprowadzić zadymiarzy do Sejmu bez przepustek, chociaż doskonale wie, że jest to wbrew zarządzeniu marszałka Sejmu. Żenujące jest też to, że Mieszkowski postanowił „grać głupa” i tłumaczył, że Polska nie jest wolnym krajem, ponieważ Obywatele RP nie mogą „przejść się na południe”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Panie Mieszkowski, jak nie mogą na południe, to niech idą na wschód. Tam musi być jakaś cywilizacja!

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ronin mówi

  kto głosował na tego debila chwalić się

  1. Hammurabi mówi

   We wrześniu 2015 Mieszkowski został zarejestrowany jako lider listy wyborczej partii “Nowoczesna Ryszarda Petru” w wyborach parlamentarnych w okręgu wrocławskim. Uzyskał mandat posła na Sejm VIII kadencji z wynikiem 24 525 głosów. W Sejmie został wiceprzewodniczącym Komisji Kultury i Środków Przekazu…
   Wrocław… I tylu mądrych inaczej…

 2. Merool mówi

  Kandydat tytułu “idiota roku”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.