Wielka Brytania: rok więzienia za… relację z procesu gangu muzułmańskich gwałcicieli

Tommy Robinson aresztowany w Leeds/ fot. twitter
2

Brytyjski sąd skazał na rok więzienia Tommy’ego Robinson za to, że prowadził relację sprzed sądu w Leeds, gdzie 25 maja br. odbywał się proces członków gangu muzułmańskich gwałcicieli („grooming gangs”). Robinson, który relacjonował to wydarzenie dla „The Rebel Media”, został aresztowany pod zarzutem „naruszenia spokoju i podżegania”, a następnie błyskawicznie  skazany za „obrazę sądu”. Przydzielono mu przypadkowego obrońcę, a jego prawników w ogóle nie poinformowano o sprawie i nie pozwolono im z nim porozmawiać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co więcej, sąd w Leeds wydał zakaz pisania w mediach o aresztowaniu i skazaniu Robinsona. Kilka portali, w tym m.in. Breitbart London, Mirror, Daily Record, Birmingham Mail, zastosowało się do zakazu i usunęło artykuły na temat tej sprawy.

Wyrok więzienia dla Robinsona może okazać się wyrokiem śmierci. Muzułmańscy więźniowie mogą usiłować go zabić.

Za nagłośnienie sprawy gangów islamskich gwałcicieli trafili do więzienia liderzy partii Britain First: Jayda Fransen i Paul Golding. Brytyjskie służby nie wpuściły też do UK Jacka Międlara, gdy na zaproszenie Jaydy i Paula jechał do Telford na manifestację, podczas której społeczność lokalna protestowała przeciwko bierności władz zamiatających pod dywan sprawę gwałtów dokonywanych przez muzułmanów na angielskich dzieciach.

Tommy Robinson stał się znany w Polsce po tym, jak przeprowadził relację z ostatniego Marszu Niepodległości, podczas której stwierdził, że gdyby nie polskie zwycięstwo pod Wiedniem, Europa już dawno padłaby ofiarą islamskich najeźdźców.

Źródło: twitter, therebel.media, breitbart.com

Przeczytaj też

Prosto z Anglii! „To kara śmierci!” Jayda Fransen skazana na 9 m-cy więzienia za walkę z gwałcicielami!

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Jak ktoś w Wielkiej Brytanii robi uczciwy reportaż o muzułmanach w maju 2018 r. i spodziewa się, że nie zostanie za to ukarany to chyba jednak musi być trochę mało rozgarnięty. Przecież przykłady uczą kto tam teraz naprawdę rządzi.

 2. Constancja mówi

  Kevin Crehan l. 35 znaleziony martwy w wiezieniu w Bristol.
  Byl skazany na 12 miesiecy.
  Co zrobil ?
  Zostawil kawalek szynki przy drzwiach meczetu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.