„Tolerancję mają w dupie.” Byłem na Marszu Równości w Opolu [FOTORELACJA]

6

Jako, że sporo wody w Małejpanwii upłynęło, od kiedy – na przekór wiecom – Margot pozostał za murem, postanowiłem na własne oczy ujrzeć, a na kulawe uszy nie usłyszeć, jak będzie wyglądał i grzmiał Marsz Osobiszczy Zagubionych Pod Kretyńskimi Hasłami. I wybrałem się na pochód, który ulicami Opola przeszedł w ubiegły weekend (1.06.2024 r.). I jakie wrażenia?

Znów nawieźli ludzi, których facjat z Opola nie sposób skojarzyć (bo są zchujwikąd, ale na pewno nie stąd). Znów sporo nieletnich i znów w kontrmanifestacji jacyś goście odmawiali modlitwy, na co inni reagowali ze złością, twierdząc, że LGBT to normalność. Nie moja sprawa kto kogo i w co – wybaczcie za ordynarność – grzmoci, ale tego tęczowego pieprzenia po prostu nie da się słuchać. Nie każdy musi kwalifikować się do tzw. normalnych, ale wmawianie komukolwiek, a już dzieciakom zwłaszcza, że prostytucja to normalna praca, powinno być karane kopem w przedłużenie pleców, powrotem do podstawówki i ponowną nauką elementarnych wartości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Plusik jest jeden: na pochodzie i kontrmanifestacji była kulturka. Bezpiecznie czułem się po obu stronach barykady, obyło się bez szczekania i plucia, jak to miało miejsce w przypadku demonstracji ku czci działacza Małgorzata (czytaj: Margot). Jednak mimo pozornej atmosfery radości i tańca, nie sposób było oprzeć się wrażeniu, że w mniemaniu uczestników parady, każdy kto nie wspiera tęczowej rewolucji jest homofobem, którego należy wykluczyć ze społeczeństwa. Odnoszę wrażenie, że ci ludzie tolerancję mają w dupie.

I trapi mnie jeszcze jedna kwestia. Jak to jest, że zdaniem rewolucjonistów spod znaku podrabianej tęczy bycie dumnym z narodowści jest be, bo przecież nie mamy na nią wpływu, ale już bycie dumnym z preferencji seksualnych jest cacy? Znacie odpowiedź?

Z zawodu jestem fotografem – niech zdjęcia oddadzą to, co w ubiegły weekend zobaczyłem w stolicy Polskiej Piosenki.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Flex mówi

  Proponowałbym ogólnopolską zrzutkę ba budowę szpitala – centrum leczenia i terapii zaburzeń oraz dewiacji seksualnych imienia Roberta B. i Krzysztofa Ś. I tam kierować na turnusy lecznicze wszystkich, ulicznych propagatorów anal terroru i innych „atrakcji.

 2. Cnnnm mówi

  A co ADOLF robił z takimi ciepłymi?

 3. Dumny Polak mówi

  Faktycznie, flaki sie wywracaja, obserwujac tych kompletnie pogubionych, zwyrodnialych, i do cna, zmanipulowanych, parszywych mord!
  Pamietajmy, ze dla nich wszystkich, w przyszlym zyciu, nie bedzie niestety juz miejsca, gdyz stanowia zagrozenie dla przetrwania ZYCIA jako takiego, kontynuacji RODZINY i przyszlosci zdrowego SWIATA, jaki znamy.
  Banda komunistycznych zwyrodnialcow, ktore nie zamierzaja oszczedzac nawet naszych dzieci , usilujac przy tym okazac pogarde Stworcy tego swiata!
  Niestety, bedzie im bardzo ciezko przebrnac przez to zycie, poslugujac sie tak nikczemnymi zasadami!

  Ufam, ze przynajmniej, zostali wystarczajaco i gruntownie, ZIGNOROWANI przez mieszkancow Opola i nic nie pozostanie w pamieci po tym pochodzie przewoznych zwyrodnialcow?

  Wiecie Panstwo, co mi teraz przyszlo na mysl?
  Podczas tych zapowiadanych 3 dni ciemnosci, mieliby tak samo, z wielkim tumultem, pelnymi wozami, wszyscy wyznawcy diabla, UROCZYSCIE byc zabierani do ich zasluzonego domu, zwanego pieklem, razem z ich haniebnym szefem, diablem!
  CZOLEM WIELKIEJ, WOLNEJ od wszelkiego zbydleconego badziewia, POLSCE!

 4. Marcin Malik mówi

  Gdy mówią ci że HITLER palił książki, nie mówią jakie książki palił. Adolf Hitler palił książki na temat: degeneracji seksualnej, pedofilii, pornografii, zmiany płci i uwielbianej przez komunistyczną lewicę globalnej homoseksualnej rewolucji. Dziękuję ci Adolfie że paliłeś te książki 😉
  Promocja homoseksualnych obrzydliwości jest zagrożeniem dla każdej cywilizacji.

 5. Demokryta mówi

  Marcin Malik; żeby tworzyć potęgę, nie mógł palić wiedzy od które potęga zależy! Palł to, co czyni życie nędznym i zgoszkniałym. To się obecnie dzieje, czyli nie dokończył dzieła…

 6. Kotekos mówi

  Pan powiedział „W moim domu jest pokoi wiele”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.