To są kpiny! Polska będzie organizować wizyty studyjne dla dziennikarzy z Izraela

konferencja prasowa w MSZ z udziałem prezesa PFN Filipa Rdesińskiego/ fot. twitter
12

W związku z opluciem i oszkalowaniem Polaków przez izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu oraz izraelskiego ministra Israela Katza, MSZ RP oraz Polska Fundacja Narodowa zorganizowały konferencję prasową, której tematem były „działania służące poprawie stosunków polsko-żydowskich”.

– Bardzo ważne jest dla nas budowanie jednolitej narracji, dlatego chcemy realizować wizyty studyjne, które przygotowujemy od pewnego czasu, jednak ze względu na bieżącą potrzebę pierwszymi dziennikarzami w ramach wizyt będą dziennikarze z Izraela – oświadczył prezes PFN Filip Rdesiński.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co jeszcze planuje fundacja? – Zapewniam, że będziemy podejmować szereg działań budujących prawdziwą narrację, że Polacy ratowali Żydów, że nie powinni stawać w jednym rzędzie z oprawcami – obiecał Rdesiński. Poinformował też, że PFN podejmuje działania w celu produkcji pełnometrażowych filmów mówiących o Sprawiedliwych Wśród z Narodów Świata.

– Rozmawiamy z naszymi partnerami w Los Angeles, na ukończeniu też jest realizacja opowieści o historii Zygielbojma – oświadczył Rdesiński. – Finansujemy zbiorową pracę naukową „Niemiecki system prawny w Generalnym Gubernatorstwie 1939-45”, pokazującą, że Polacy byli jedynym narodem, który za współpracę i ratowanie Żydów mógł być karany śmiercią – dodał.

– Polska Fundacja Narodowa od momentu swego powstania angażuje się w akcje mające pokazać prawdziwy obraz polsko-izraelskich relacji, szczególnie z okresu II wojny światowej. PFN sfinansowała m.in. uroczystości pogrzebowe konsula Rokickiego – oświadczył prezes PFN.

– Jako Polska Fundacja Narodowa zaangażowaliśmy się w konserwację archiwów Rady Pomocy Żydom, organizację wielu kampanii społecznych dotyczących Marca’68, Powstania w Getcie Warszawskim – zapewniał Rdesiński.

Mój komentarz: Wszystko ładnie pięknie, ale w obliczu tego, co dziś z nami wyprawiają Żydzi, działania wymienione przez prezesa Rdesińskiego to są jakieś kpiny. Wizyty studyjne dla dziennikarzy z Izraela? To ma być sposób na zatrzymanie żydowskiej nagonki na Polskę? Ktoś tu chyba oszalał! Przecież gołym okiem widać, że Żydzi aż trzęsą się z nienawiści do Polaków. Żadne wizyty studyjne tego nie zmienią! Tu trzeba walnąć pięścią w stół, żeby w ogóle można zacząć skutecznie działać. Takim walnięciem w stół byłoby wznowienie ekshumacji w Jedwabnem, żeby obnażyć to antypolskie, żydowskie kłamstwo przed opinią publiczną. Takim walnięciem w stół byłaby konferencja naukowa na temat żydowskiej kolaboracji z Niemcami („nazistami”). Bez tego nic nie zdziałamy, a Żydzi po prostu propagandowo nas wykończą! Czy to tak trudno zrozumieć?!

Źródło informacji: twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Muzeum POLIN i listek figowy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Ni niechby spróbowali walnąć w stół :). To by im walnęli…:) Przecież oni o tym wiedzą co im wolno ;).

 2. Dariusz mówi

  Można ten bełkot ministerialny przetłumaczyć na prosty język….A brzmi on tak. ,,Będziemy tak długo przekonywać żydów że ich kochamy i jesteśmy ich niewolnikami,aż oni pokochają nas i zapadnie czas dobrobytu i wzajemnej miłości,, Wymiotować się chce patrząc na tych tchórzy i zdrajców Polski i narodu polskiego.

  1. Jaca mówi

   Popieram mi też chce się na ich rzygać, ale to nie prawdziwi Polacy są u steru władzy niestety. Pozdrawiam.

 3. narodowiec mówi

  Proponuję w ramach protestów Polska Fundacja Narodowa zorganizować malowanie kredkami na chodniku !

  1. michu mówi

   Które będziemy musieli jeszcze od nich kupić, bo UE określi standardy tych kredek i przypadkiem okaże się, że jedynie firmy eskimoskie takie mają ;).

 4. narodowiec mówi

  Proponuję w ramach protestów Polskiej Fundacji Narodowej zorganizować malowanie kredkami na chodniku !

 5. Zbulwersowany mówi

  I znowu nachlaja się i nazra za nasze pieniądze A później A może nawet w trakcie obsmaruja. Może jeszcze im panienki i panów zafundować ?! To schizofrenia !

 6. w co oni graja ?! mówi

  Polska pod wodza tych dziwnych ludzi idzie na przepaśc !! z taka polityka anty Polską grozi nam wielkie niebezpieczeństwo !!!

 7. Robert B. mówi

  Jak byłem młody i głupi, a moja wiedza na temat żydostwa płynęła jedynie z holywodzkich szmir na temat holokaustu, to nie mogłem pojąć, co to znaczy „antysemityzm”. Z czasem jednak bardzo dobrze zrozumiałem, dlaczego żydostwo dosłownie wszędzie, gdzie się pojawi, wywołuje nienawiść, nienawiść, która w końcu w odpowiednich warunkach wybucha. Ciekawe, jak się skończy żydowska bytność na Bliskim Wschodzie…

 8. Xylofont mówi

  Jest jedna możliwość, żeby te wizyty odniosły zamierzony skutek: zabierać tych dziennikarzy do burdeli, spisać, podawać narkotyki. Wszystko rejestrować i po ich powrocie do Izraela przypominać co mamy nagrane.

 9. Paweł mówi

  Zacznę od żydowskiego dowcipu: rabin rozpatruje (nie za darmo) skargę żyda i słyszy od niego aprobatę, przychodzi druga strona i też rabin jej przytakuje, słyszy to jego żona i gromi go za jego „dwie prawdy” na co rabin odpowiada – ty żono też masz rację! tylko żona za to nie płaci. Teraz łatwiej będzie Wam zrozumieć co miał w głowie Nataniachu mówiąc że Izrael zna dwie prawdy.

 10. Czesław mówi

  Obecnie najważniejszy polityk w naszym kraju, szef partii rządzącej J.Kaczyński tak twierdzi https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/kaczynski-okreslil-izrael-jako-wielkie-panstwo-cud/
  18 września 2017 r., przy okazji rozdania nagród dla Polaków ratujących Żydów w niemieckiej okupacji, Jarosław Kaczyński wykorzystał do wygłoszenia apologii państwa Izrael i tam określił że „Dziś antysemityzm często przejawia się jako wrogość wobec państwa Izrael” a więc nie do Żydów tylko państwa Izrael. Szef partii rządzącej przyznał państwu żydowskiemu boską legitymację. „Izrael jest na swój sposób wielkim i tą wielkość musimy traktować jako dowód siły ducha, ale także jako dowód tego, że gdzieś tam nad nim jest siła, ta najwyższa, boska, która o wszystkim decyduje, bo bez niej Izrael nie mógłby istnieć. To swego rodzaju cud naszych czasów” – stwierdził prezes PiS.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.