„To przestępczy kraj!” Hiszpańskie miasto wzywa do bojkotu Izraela!

Protest w Kanadzie wzywający do bojkotu Izraela / Fot. jppost.com
20

Rada Miejska Walencji, trzeciego co do wielkości hiszpańskiego miasta, mówi stanowcze NIE izraelskim okupantom Palestyny. Radni przegłosowali uchwałę, w której znalazł się zapis: Walencja jest strefą wolną od izraelskiego apartheidu.

Inicjatorami uchwały byli działacze partii Podemos, której przywódca nie kryje krytycznego stanowiska wobec ludobójstwa, które od 70 lat Żydzi przeprowadzają na terenie okupowanej Palestyny. Partia „Izrael” nazywa „zbrodniczym państwem” i wzywa do powszechnego jej bojkotu.
Musimy bardziej stanowczo postępować wobec nielegalnego kraju, jakim jest Izrael – powiedział w wywiadzie telewizyjnym Iglesias Turrión z partii Podemos.

PRZECZYTAJ: Nowe prawo w Południowej Karolinie zakazuje krytyki Izraela bez względu na fakty

Uchwała Rady Miasta Walencji nie przeszła bez echa. Żydowskie media perorują o rzekomej nienawiści hiszpańskich władz, zaś organizacja ACOM oskarża Podemos o „antysemityzm”. Ich zdaniem krytyka holokaustu od lat przeprowadzanego na Palestyńczykach jest niebezpiecznym przejawem antysemityzmu.

ACOM to hiszpańska organizacja pozarządowa, która w statucie ma zapisane „dbanie o dobre relacje pomiędzy Hiszpanią a Izraelem” i stawanie w „obronie praw człowieka”. Jak pogodzić stawanie po stronie izraelskich ludobójców z „obroną praw człowieka”? Kto pojmie tę zakłamaną żydowską retorykę?

SKLEP-WPRAWO.PL

Organizacja ACOM złożyła pozew przeciw władzom Walencji w sprawie uchwały bojkotującej holokaust w Palestynie.

Źródło: Times of Israel

Przeczytaj:

Absurd goni absurd! Żydzi żądają wykluczenia Argentyny z mundialu! Chodzi o solidarność z mordowanymi Palestyńczykami

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zj mówi

  100% racji mieszkańców Walencji.

  1. sten mówi

   Popieracie hiszpanie ? Oooo to baaardzo ale to bardzo kochający wlność kraj ! Bogata historia tych bydlaków od podbojów ogniem i żelazem mordów grabierzy -(sam rejestr królewski statków ma prawie 5 tys. pozycji) handlu niewolnikami Konkwisty , Inkwizycja , zniszszczenie spalenie dziedzictwa kulturowego am.płd . Masowe odbieranie dzieci kobietom bez związku mał. przez zakonnice i handel nimi ! Zaraza komunizmu… gen.Franko Obecnie rozprawa z Baskami i… walka usuwanie krzyży i slamizacja kraju .. żeby nie było bydlaki hiszpańskie od żydowskich niewiele się różnią . Nie dawajcie się ślepo wkręcać jak Psy Pawłowa

  2. sten mówi

   Mówisz o tych postaciach ze zdjęcia……. w chustach na durnych łbach ?

  3. Kamil mówi

   jestem za,bo ci uchodzcy to są przez żydow usuwani,by mieli wielkie panstwo,szkoda tych ludzi ale żydy są bezwzglednii niszczą inne narody i okradają

  4. Kryśka mówi

   Nareszcie karta kłamców żydowskich się odwraca! Palestyńczyków gnębią od 1948 roku wojną, więzieniem, atakami i strzelaniem jak do kaczek, a świat nabrał wody w usta i milczy! Brawo Hiszpania, najwyższy czas, by prawdę o kłamliwych żydach, usłyszał cały świat !

 2. Normalny mówi

  A więc są jeszcze wyjątkowe miasta z normalnymi mieszkańcami na tym świecie. Warto zapamiętać ich nazwy.

 3. Hammurabi mówi

  To tylko jedno miasto na dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy miast w Europie. Które będzie następne? Przypomnieć wypada, że wszystko w życiu ma swój początek i koniec. Oby w Walencji miało swój początek przebudzenie Europejczyków a koniec żydowska dyktatura finansowa, historyczna i polityczna.

 4. Robert mówi

  Są jeszcze bastioy normalności w starej Europie,tymi kmiotami amerykańskimi nie ma co se gitary zawracać,chyba że desperado.Ola Walencja

 5. Indoraptor mówi

  Dla Żydów każde słowo krytyki wobec nich nawet poparte dowodami to antysemityzm

 6. czytelnik mówi

  Przed budynkiem Rady Europejskiej w Brukseli ustawiono niecodzienną ekspozycję, 4500 par butów, które symbolizują śmierć 4500 Palestyńczyków w wyniku konfliktu z Izraelem.
  – Jesteśmy tu dzisiaj, aby pokazać, że życie Palestyńczyków ma dla nas znaczenie i powinno mieć znaczenie również dla naszych rządów. Za mną jest 4500 par butów, po jednej dla każdego Palestyńczyka, który zginął w tym konflikcie. Ponad tysiąc symbolizuje dzieci – tłumaczył Christoph Schott, organizator akcji.

 7. Michal mówi

  Coz, Podemos to marksisci w czystej postaci, ale w tej kwestii musze sie z nimi niestety zgodzic.

 8. agata mówi

  wspieram 100% juz sobie wyobrazam jak komentja to komunistyczne zydki!

 9. Stefan mówi

  Bardzo dobrze ze sa jeszcze normalni ludzie, nie wierzacy w patologie zydowska ktora miesza wszystko z gow…siejac smierc i zniszczenia na kazdym poziomie zycia od zarania dziejow itp

 10. W mówi

  Krótka charakterystyka Hiszpanii do porównania z Wielką Brytanią/Francją/Stanami Zjednoczonymi:
  – nigdy nie bylo tam niewolnictwa
  – mieszkancy podbitych terytoriow zostali uznani za pelnoprawnych obywateli – stad powstanie zupelnie nowej rasy, Metysow i Kreoli
  – likwidacja morderczych praktyk stosowanych przez miejscowe plemiona, w tym skladania ofiar z ludzi
  – calkowita liczba wyrokow smierci w okresie inwizycji nie przekroczyla 5000 przez okres 400 lat (dla porownania w stanie wojennym w Polsce przez dwa lata zamordowano 200 osob)
  – generał Franco uchronił Hiszpanie od komunizmu
  – Baskowie maja obecnie autonomie najwieksza w swojej historii (przy okazji: tworca zakonu Jezuitow – Loyola – tez byl Baskiem)
  Obecnie najbardziej „czerwona” jest Katalonia, faworyzujaca muslimanow, osiedlajaca ich na prowincji, gdzie szybko staja sie wiekszoscia, a traktujaca latinosow jak podludzi. Podemos to niestety skomunizowana mlodziez. Walencja nie ma dwoch milionow, nie ma nawet miliona, raptem 800tys, miasto bardzo zwarte i ciasne, ale jak wliczymy regiony tak odlegle jak Alicante, to moze uzbieramy te 1,5mln. Na szczescie Walencia jeszcze zachowuje tradycje, a do tradycji nalezy religia, w porownaniu do Kataloni o wiele wiecej mieszkancow chodzi do kosciola, ale upadek jest widoczny. Pozdrowienia z Santa Pola.

 11. Przema00g mówi

  Co to da ? Te zakłamane sukinsyny i to przekręcą a hameryka to przyklepie piewcy demokracji psie syny jebane

 12. Norisa mówi

  Bandyci,mordercy itd. niszcza nam pokoj ajwaj i nikt im nie POdskoczy.Jak mozna tak nisko upasc aby pejsow zywic i utrzymywac na wysokim poziomie a sami klepiemy biede pod zydowskie dyktando w ich niewoli jestesmy niewolnikami pozbawiani od wiekow Ojczyzny!

 13. Pola kowalska mówi

  Jak ludzie blogoslawia narod sprawiedliwych Na tych karaluchach juz sie wszystkie narody przekonaly gdzie sie nie zjawja tam pozoga wojna i lzy.Przeklety narod przez Boga i ludzi

 14. julie mówi

  Tak tak zydoje padliny , zobaczycie dopiero jeszcze nie jedno w tym waszym parszywym zyciu ! Nikt juz za was karku ani tym bardziej wlasnej rodziny nadstawiac nie bedzie ! .

 15. Constancja mówi

  Oni protestuja, a tymczasem polski LOT wspiera finansowo parade zydowska w Nowym Yorku.
  Jaki wstyd !
  „Musisz to wiedziec”

  https://www:youtube.com/watch?=vuzJwpr5k

  niedlugo podobno nie bedzie mozna podawac linkow w internecie ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.