To nie żart! Polska ma przyjąć ponad 10 milionów imigrantów

Uzbecy / Fot. JoeMonster
5

– Eksperckie zaplecze panów Roberta Gwiazdowskiego i Cezarego Kaźmierczaka, czyli Fundacja WEI, opublikowała raport o tym by Polska w 2050 roku miała 50 mln mieszkańców. Z dokumentu wynika, że autorzy postulują sprowadzenie ponad 10 milionów imigrantów w 30 lat – alarmuje na Twitterze wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.

– Autorzy unikali napisania tego wprost – ogromna większość treści raportu dot. demografii, rynku pracy i polityki prorodzinnej. Ale to jasno wynika z tekstu: postulują 50 mln ludzi w Polsce nie zakładając odwrócenia trendów demograficznych i zakładając większe otwieranie granic. Dla wątpiących czy rzeczywiście oni postulują masową imigrację: wymiana opinii na temat raportu między byłym ekonomicznym doradcą premiera Tuska i prezesem powiązanego z Fundacją WEI Związku Przedsiębiorców i Pracodawców – informuje Bosak i załącza screen wpisów.

Mój komentarz: Szykuje nam się niezły pasztet w postaci postulowanego w raporcie „przeprowadzania mądrej absorpcji imigrantów, przede wszystkim z krajów sąsiadujących z Polską”. W przełożeniu na język polski oznacza to wyhodowanie w Polsce potężnej mniejszości ukraińskiej. Oznacza to też ściąganie do Polski imigrantów z krajów muzułmańskich, co rząd premiera Morawieckiego już robi mydląc Polakom oczy zapewnieniami, że nie sprowadza „uchodźców”. Skutki takiej polityki możecie zobaczyć na Zachodzie: strefy no-go, gigantyczny wzrost liczby gwałtów, zamachy terrorystyczne, gigantyczne wydatki na socjal dla „taniej siły roboczej” oraz konflikty między odmiennymi cywilizacyjnie grupami ludności. Czy takiej Polski chcemy?

Przeczytaj też:

Eko-pomysł na ratowanie planety: ograniczyć rozrodczość Europejczyków i przyjmować imigrantów

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. szalom mówi

  Spokojnie. Bez paniki. Będą to głównie żydzi gdy im Arabowie popędzą kota na Bliskim Wschodzie. Temu wszystkiemu służy wymuszanie emigracji polskiej młodzieży, blokada imigracji patriotycznych Polaków z Syberii i Kazachstanu, szeroko zakrojona akcja „pedagogiki wstydu”, robienie z nas zwyrodniałych żydomorderców by się Świat za likwidowaną Polską nie upomniał

 2. siekierezada mówi

  Spoko PiS nam do tego czasu sprowadzi połowę UPAiny

 3. Gutmen mówi

  Właściwie to chciałem się odstresować ,przeczytałem kilka artykułów …i jakoś tak mam wrażenie, że będzie trzeba chyba zainteresować się sportem , bo jakos ciśnienie mi chyba rośnie.
  Jeżeli tak POKOPiSQWERTY będą prowadzili politykę to zostało nam jakieś 15 lat niepodległej Rzeczpospolitej Trzy i Pół.

 4. Ernest mówi

  PIS to jedna wielka ściema! Nie chcieli garstki uchodźców, to dostaliśmy w zamian hordy imigrantów. Miała być pełna suwerenność, a nadal modlimy się do tego samego boga, co reszta Europy.

 5. kuba mówi

  Bosak w czasach szkolnych pozytywnie wypowiadal sie o sciaganiu ukraincow do Polski, no ale coz jego nazwisko wiele mowi, ale najwazniejsze ze Polakiem nie jest, a ma wylacznie obywatelstwo polskie, Polacy przejrzyjmy wreszcie na oczy!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.