To może być przełom! Kinga Gajewska (PO) tłumaczy sprawę aresztowanego partyjnego kolegi. „Bójcie się Boga i Schetyny” [WIDEO]

Kinga Gawłowska (PO) / Fot. facebook
6

Ekipa Prawa i Sprawiedliwości nie musi specjalnie się wysilać, by osłabić konkurencyjną partię opozycyjną. Wystarczy, że poseł Kinga Gajewska (PO) częściej będzie zamieszczała vlogi w Internecie. Tym razem, złotousta Gajewska postanowiła wytłumaczyć opinii publicznej sprawę aresztowania oskarżonego o korupcję posła PO, Stanisława Gawłowskiego, czym władzy PiS naprawdę zrobiła dobrze.

PRZECZYTAJ: Poseł PO aresztowany! Schetyna zapowiada donos do KE, a aresztowany poseł… ma niezły ubaw

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Niezasadne aresztowanie może spotkać każdego. Nie polityka największej partii opozycyjnej, ale panią Jadwigę, pana Jarosława i państwa którzy nas słuchacie – straszy Kinga Gajewska, sugerując że za aresztowaniami mają stać „działacze PiS-u”. Na okrutne wieści, emocjonalnie zareagowali klakierzy rzeczonej pani poseł. Jeden z nich pochwalił się: Mnie nie zamkną. Fosę wykopałem wokół chałupy z mostem zwodzonym. Całe szczęście!

Gajewska przywołała umoczonego po uszy w korupcję byłego senatora PO, Józefa Piniora. Postawiła go niemalże za wzór i zasugerowała, że biednego polityka, który przez lata korzystał z bezkarności w okresie rządów Platformy, „też oskarżono o jakieś łapówkarstwo”. Nie takie znowu „jakieś” pani poseł. Co prawda, Pinior przyjął o wiele mniejsze pieniądze niż poseł Gawłowski, ale kilkadziesiąt tysięcy złotych piechotą nie chodzi.

Sprawę zatrzymania Gawłowskiego tak komentuje:

– Sam gość przychodzi do prokuratury, sam gość zrzeka się immunitetu, sam poseł chce absolutnie wyjaśnić wszystko, dla każdego polityka takie coś byłoby niesamowitą skazą, więc każdy chce wyjaśnienia sytuacji. A prokuratura mówi: Nie, my pana zamkniemy, dlatego że uważamy, że pan może nie przyjść do prokuratury – powiedziała Gawłowska i dodała: – Sprawa jest skandaliczna, ale takie właśnie mamy państwo.

Potem było już coraz groźniej. Gawłowska obiecała, że rozliczy PiS za „łamanie prawa”, za to, że nie mamy „demokratycznego państwa” oraz za to, że PiS „wyprawia co chce”.

– I bójcie się i bójcie się, ale najbardziej to się bójcie Boga, bo my was… Boga i Grzegorza Schetyny. Wszystkich was… rozliczymy – perorowała poseł PO.

Pani poseł dziękujemy, że tak wnikliwie wyjaśniła nam sprawę aresztowania posła Gawłowskiego. Pani komentarz może być prawdziwym przełomem w sprawie i kolejnym gwoździem do trumny dla totalnej opozycji. A „dobra zmiana” tylko zaciera ręce: Więcej pani poseł, więcej filmów!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Teresa mówi

  Pani Gajewska,po Panią też przyjdą,jak nie PIS to narodowcy

 2. Pan Kracy mówi

  Teraz pani Gajewska broni partyjnego kolegi. Może posła G. uniewinnią, ale ciekaw jestem jej filmiku, gdy okaże się on jednak łapówkarzem. Jak to powiedział pewien złotousty Donald z PO w 2013 – „Będziemy niezwykle konsekwentni w ściganiu tego typu przestępstw [korupcji], niezależnie do tego, jakiego szczebla władzy te działania będą sięgały”.
  Gdzie jest ta konsekwencja posłanki Gajewskiej? „Obcy” (najlepiej z PiS) – na stos z nim!, „swój” – eee tam…
  Warto jednak pochwalić kręgosłup ideologiczny posłanki – w tle leci „jedynie słuszna” telewizja.

 3. Waldemar mówi

  Niski intelektualny tej posłanki

 4. Rafal mówi

  Ładna ta dziewczyna, ale w głowie, co ma, to nie ma co gadać 😀

 5. Rafal mówi

  Ale zapomniała dodać, że to niezależna sędzina posłała Go na 3 miesiące za kratki, a nie Ziobro czy Kaczyński.

 6. Iwona mówi

  Przecież ta Gajewska jest córką komuchów, więc nie dziwią mnie jej lewackie, antypolskie poglądy. Mam nadzieję, że wcześniej niż później ktoś tej szmacie ogoli łeb na łyso.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.