To ma być integracja? Muzułmańscy imigranci o Niemcach: „Są odrażający. Nikt by nie zauważył, gdyby zniknęli”. VIDEO

fot. twitter
1

Politycy partii CDU i CSU ustalili, że Niemcy będą przyjmować 200 tysięcy uchodźców i imigrantów rocznie. Suma ta ma wynikać z liczby osób przyjeżdżających i opuszczających kraj. Pojęcie „górnej granicy uchodźców” w osiągniętym kompromisie nie występuje. Dopuszcza on natomiast wyjątki dla tzw. szczególnych sytuacji: o ile ze względu na rozwój wypadków na arenie międzynarodowej lub w polityce wewnętrznej Niemiec nie będzie możliwe dotrzymanie przyjętej liczby uchodźców, rząd lub Bundestag mają uzgodnić „dopasowanie jej w górę lub w dół”. Ustalona liczba nie dotyczy imigracji fachowców i obywateli krajów unijnych.

A teraz zobaczcie, jak wygląda integracja islamskich imigrantów w Niemczech. Oto rozmowa z młodymi muzułmanami, którzy już znają język i ewidentnie czują się jak u siebie.

„Czy znacie słowo integracja? Co ono oznacza?”

„Oznacza wyłączenie innych, tak?”

„Nie, oznacza coś zupełnie przeciwnego. Czy macie niemieckich przyjaciół?”

SKLEP-WPRAWO.PL

„Niemieckich przyjaciół? (śmiech) „Nie, nie mamy żadnych niemieckich przyjaciół.”

„Dlaczego żadne z was nie ma niemieckich przyjaciół?”

„Bo oni nie należą do nas. A ja nie mogę być taka jak oni.”

„Nie lubisz Niemców?”

„Nie zadajemy się z Niemcami, bo oni robią inne rzeczy niż my, np. jedzą wieprzowinę. To jest obrzydliwe, odrażające. Jest mi niedobrze, gdy to widzę. Gdyby wszyscy imigranci zostali w Niemczech i gdyby wszyscy Niemcy zniknęli chociaż na jeden dzień, nikt by ich zniknięcia nie zauważył.”

Źródło: dw.com, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. aaawwwsssaaawww mówi

    jak niemiaszki znikną to mimo wszystko szybko zobaczą różnicę bo nie będzie miał już kto zapierdalać na tych darmozjadów

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.