To już prawdziwy upadek! Gazeta Wyborcza notuje najniższą sprzedaż w historii!

Fot. Twitter
1

Z miesiąca na miesiąc Gazeta Wyborcza bije nowe rekordy. Kilka tygodni temu informowaliśmy o stratach jakie gazeta Michnika przynosi spółce Agora, dziś z radością obwieszczamy, że Wyborcza zanotowała najniższą sprzedaż w historii.

Jak wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl, najlepiej sprzedającym się dziennikiem jest Fakt. To dziennik wydawany od 2003 roku przez niemiecko-szwajcarskie wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska. W kwietniu 2018 roku średnia sprzedaż Faktu wyniosła 244 344 egzemplarze. To o ponad 8 procent mniej niż w kwietniu ubiegłego roku. Na drugim miejscu znajduje się Super Express, który zanotował średnią sprzedaż 118 120 egzemplarzy. Na trzecim miejscu uplasowała się Gazeta Wyborcza, która zanotowała najniższy wynik w historii. Średnia sprzedaż Gazety Adama Michnika wyniosła 96 603 egzemplarzy, czyli 19,87 proc. mniej niż w kwietniu ubiegłego roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wszystko wskazuje na to, że Adam Michnik zaplanuje kolejne tournée po Polsce, podczas którego będzie rozpaczał nad ciężkim losem prowadzonej przez niego „fabryki kłamstwa”. Cóż, tak właśnie kończy się rozpasanie, którym Michnik mógł się cieszyć przez 25 lat rządów postkomunistów. Teraz nadeszły lata posuchy, daj Boże totalnego upadku, przed którym Wyborczą nie uchroni nawet “wujek” Soros.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Przeczytaj:

Katarzyna TS: Czerwcowy „łyk wolności”, czyli opozycja totalna wielbi Kuklinowskiego, a Polska Kmicica

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Alex. mówi

    Jeszcze prawie 100 tys. wiernych czytelników i jak wiem nie tylko są to post komuchy ale wielu z PO’ jeszcze im daleko do plajty, której oczekuję z utęsknieniem.Alex.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.