„To jest Knesejm”. Mocne słowa posła Rzymkowskiego po zdjęciu z obrad Sejmu ustawy anty-447

Tomasz Rzymkowski/ fot. screen
18

„To nie jest już Sejm, to jest już Knesejm” – powiedział poseł Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15 komentując decyzję PiS o zdjęciu z porządku obrad Sejmu projektu ustawy anty-447. Rzymkowski podkreślił, że to czarny dzień polskiego parlamentaryzmu.

„Polski Sejm wczoraj swoimi organami decyduje się, aby wpisać do porządku dziennego 15 maja na godzinę 16.30 nasz projekt ustawy anty-447, a dzisiaj nie wiadomo z jakie powodu, znaczy wiadomo z jakiego powodu, był najprawdopodobniej telefon z Tel-Awiwu, który jednoznacznie nakazał, aby wycofać się z tego projektu ustawy. To jest absolutny skandal. My już nie klęczymy, my już leżymy plackiem” – oświadczył Rzymkowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Polska już nie na kolanach, tylko leży plackiem przed Przedsiębiorstwem Holokaust” – napisał Rzymkowski na Twitterze.

Źródło cytatów: Radio Maryja

Przeczytaj KONIECZNIE!

Katarzyna TS: Mega hucpa, czyli jak Żydzi wyliczyli gigantyczną kwotę roszczeń wobec Polski

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. CC mówi

  SZANOWNY PANIE POŚLE RZYMKOWSKI -OD KIEDY A.DUDA ZWANY PREZYDENTEM ZAWETOWAŁ USTAWY SĄDOWE JUŻ WTEDY BYŁO JASNE, ZE PREZYDENT I RZĄD W POLSCE LEŻĄ KRZYZEM PRZED ZYDOSTWEM!

  1. Ada mówi

   Mój BOŻE, co się wyprawia – art. „PiS blokuje w Sejmie blokadę żydowskich roszczeń ” i nagranie z Kuchcińskim wyrzucającym z mównicy sejmowej kogo? Posła Winnickiego! na: Wolna Polska,
   a poniżej komentarz emeryta!

  2. Janusz I mówi

   Być może, że PiS nie chciał procedować ustawy, bo wiadomo, że prezydent by ją i tak zawetował.

 2. Greg mówi

  panie Tomku! Niech Pan przejdzie do Konfederacji i w imie Boże!

  1. Janusz I mówi

   Do Korwina?????!!!!!

 3. XYZ mówi

  Czy ktos z Panstwa moze udzielic kompetentnej odpowiedzi w sprawie glosowania Polakow mieszkajacych zagranica 26 maja? Jakies dziwne milczenie ambasady RP – informacje powinny juz dotrzec do nas droga e-mailowa. Po dzisiejszym zagraniu sejmowym bedzie nas wiecej z Konfederacja,na pewno !
  Z gory dziekuje za informacje.

  1. Ada mówi

   Głosowanie poza granicami kraju nie mają jednakowej daty. I tak np. 23 maja mają się odbyć w Wielkiej Brytanii i Holandii, 24 maja w Irlandii, 25 maja na Łotwie, Słowacji i Malcie, w Czechach ( jeżeli dobrze rozpoznałam po kolorach) wybory są dwudniowe 25-26 maja, natomiast 26 maja są w Polsce, Szwecji, Finlandii, Estonii, na Litwie, w Danii, Niemczech, Belgii, Luksemburgu, Francji, Austrii, na Węgrzech, w Słowenii, Rumunii, Chorwacji, we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii i Grecji.
   Dalej, trzeba sobie wystukać temat główny
   :1. głosowanie do europarlamentu przez polonie – zasady
   i po pojawieniu się kilku podtematów proszę nacisnąć na ten o treści :
   wybory do europarlamentu, jak i gdzie głosować,, głosowanie…
   lub inny jeszcze temat posiłkowo:
   Wybory do europarlamentu. Jak głosować w kraju, a jak za granicą.

   Z części o głosowaniu w kraju wynika informacja o ważności uzyskania ewentualnego zaświadczenia, o które należy się ubiegać do określonej daty i odebrać osobiście lub przez upoważnioną pisemnie osobę ( raczej należy to upoważnienie urzędowo potwierdzić).
   Nieco na innych zasadach głosują osoby o stałym pobycie za granica.
   Można przeczytać dokładnie i szybciutko zadziałać.

   Nie jest to skomplikowane, jakkolwiek info nieco zakamuflowane.

 4. Hammurabi mówi

  Bolesne to dla każdego Polaka ale tego można się było spodziewać. Czas ucieka, propaganda w mediach się rozkręca a Polakom bliższe są wyborcze obietnice od pomyślunku. Jeśli nie „Konfederacja” to kto do ciężkiej … Wciąż te same zapasione i zblazowane gęby? Wciąż z plakatów wyborczych patrzą na nas te same kaprawe ślepia zdrajców i sprzedawczyków. A oni sami pewni swego już się poklepują po plecach.
  A sejm… To już nie jest nawet „Knesejm”. To moralne szambo.

  1. sten mówi

   Hammurabi …. Od tysięcy lat rządzący są niezmiennie tacy sami .
   Chciwi egoistyczni kradną oszukują popadają w pyche, zdeprawowani – bo taka jest ludzka natura -mówią o tym wszystkie najstarsze zachowane pisma !
   Nawet święty po pewnym czasie zacznie , jak nie to go wrobią szantarzem podstępem , dla mniejszego zła , ze strachu , z obawy utraty władzy .
   Wszystkie systemy władzy zawodzą, Szwajcaria i Islandia- powiedzieli dość stop i wprowadzili Demokracje Bezpośrednią . Ważne decyzje dotyczące spraw państwa podejmują WYBORCY NIE POLITYCY kilka razy do roku w obowiązkowych referendach +-10 pytań .
   Politycy tam chcieli wprowadzenia dochodu gwarantowanego- wyborcy powiedzieli absolutnie nie!
   W Polsce dawno już by nie było problemu z 447 i z szabesgojami .

 5. Irena mówi

  A jak palili swiece hanukowe w Sejmie i w Palacu Prezydenckim to co to bylo? A jak palaszowali zydowskie kolacje to co to bylo? A jak wszystkie swieta obchodza w zydowskich myckach to co to jest? Won z POi PIS

 6. krzysiek mówi

  to tak nas Naród Polski niby reprezentują pisiaki ?! poczekajcie judasze przy urnach wyborczych !!! zakłamane typy !! graja przeciwko Polsce i Polakom !!

  1. Ada mówi

   Ciekawe, czy oni wszyscy mają polskie paszporty?

 7. Robert mówi

  To ze knesejm wiem od dawna,obecnie nurtuje mnie głównie,jako przeciętnego goja,czy sztuczny inteligent mieszkający w czterech pokojach świata,ponad głowami szaraków lata ,z obrzezaną fają pokoju,jako wybrany nadzorca roju..?Też ma taką,czy raczej musi?Jedyny,wyjątkowy,krystaliczny algorytm jak krzem?Tyle wiem ile zjem,z rąk pana

  1. Janusz I mówi

   Najadłeś się mirabelek?

 8. Robert mówi

  Ale co ty tam pijesz..Radlera?

 9. Wiesława mówi

  czasami lepiej zaczekać i przeczekać burzę. Na wszystko pomału przyjdzie czas, jestem optymistką

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.