SKLEP-WPRAWO.PL

„To jest Knesejm”. Mocne słowa posła Rzymkowskiego po zdjęciu z obrad Sejmu ustawy anty-447

Tomasz Rzymkowski/ fot. screen
18

„To nie jest już Sejm, to jest już Knesejm” – powiedział poseł Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15 komentując decyzję PiS o zdjęciu z porządku obrad Sejmu projektu ustawy anty-447. Rzymkowski podkreślił, że to czarny dzień polskiego parlamentaryzmu.

„Polski Sejm wczoraj swoimi organami decyduje się, aby wpisać do porządku dziennego 15 maja na godzinę 16.30 nasz projekt ustawy anty-447, a dzisiaj nie wiadomo z jakie powodu, znaczy wiadomo z jakiego powodu, był najprawdopodobniej telefon z Tel-Awiwu, który jednoznacznie nakazał, aby wycofać się z tego projektu ustawy. To jest absolutny skandal. My już nie klęczymy, my już leżymy plackiem” – oświadczył Rzymkowski.

„Polska już nie na kolanach, tylko leży plackiem przed Przedsiębiorstwem Holokaust” – napisał Rzymkowski na Twitterze.

Źródło cytatów: Radio Maryja

Przeczytaj KONIECZNIE!

Katarzyna TS: Mega hucpa, czyli jak Żydzi wyliczyli gigantyczną kwotę roszczeń wobec Polski

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. CC mówi

  SZANOWNY PANIE POŚLE RZYMKOWSKI -OD KIEDY A.DUDA ZWANY PREZYDENTEM ZAWETOWAŁ USTAWY SĄDOWE JUŻ WTEDY BYŁO JASNE, ZE PREZYDENT I RZĄD W POLSCE LEŻĄ KRZYZEM PRZED ZYDOSTWEM!

  1. Ada mówi

   Mój BOŻE, co się wyprawia – art. „PiS blokuje w Sejmie blokadę żydowskich roszczeń ” i nagranie z Kuchcińskim wyrzucającym z mównicy sejmowej kogo? Posła Winnickiego! na: Wolna Polska,
   a poniżej komentarz emeryta!

  2. Janusz I mówi

   Być może, że PiS nie chciał procedować ustawy, bo wiadomo, że prezydent by ją i tak zawetował.

 3. Greg mówi

  panie Tomku! Niech Pan przejdzie do Konfederacji i w imie Boże!

 4. XYZ mówi

  Czy ktos z Panstwa moze udzielic kompetentnej odpowiedzi w sprawie glosowania Polakow mieszkajacych zagranica 26 maja? Jakies dziwne milczenie ambasady RP – informacje powinny juz dotrzec do nas droga e-mailowa. Po dzisiejszym zagraniu sejmowym bedzie nas wiecej z Konfederacja,na pewno !
  Z gory dziekuje za informacje.

  1. Ada mówi

   Głosowanie poza granicami kraju nie mają jednakowej daty. I tak np. 23 maja mają się odbyć w Wielkiej Brytanii i Holandii, 24 maja w Irlandii, 25 maja na Łotwie, Słowacji i Malcie, w Czechach ( jeżeli dobrze rozpoznałam po kolorach) wybory są dwudniowe 25-26 maja, natomiast 26 maja są w Polsce, Szwecji, Finlandii, Estonii, na Litwie, w Danii, Niemczech, Belgii, Luksemburgu, Francji, Austrii, na Węgrzech, w Słowenii, Rumunii, Chorwacji, we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii i Grecji.
   Dalej, trzeba sobie wystukać temat główny
   :1. głosowanie do europarlamentu przez polonie – zasady
   i po pojawieniu się kilku podtematów proszę nacisnąć na ten o treści :
   wybory do europarlamentu, jak i gdzie głosować,, głosowanie…
   lub inny jeszcze temat posiłkowo:
   Wybory do europarlamentu. Jak głosować w kraju, a jak za granicą.

   Z części o głosowaniu w kraju wynika informacja o ważności uzyskania ewentualnego zaświadczenia, o które należy się ubiegać do określonej daty i odebrać osobiście lub przez upoważnioną pisemnie osobę ( raczej należy to upoważnienie urzędowo potwierdzić).
   Nieco na innych zasadach głosują osoby o stałym pobycie za granica.
   Można przeczytać dokładnie i szybciutko zadziałać.

   Nie jest to skomplikowane, jakkolwiek info nieco zakamuflowane.

 5. Hammurabi mówi

  Bolesne to dla każdego Polaka ale tego można się było spodziewać. Czas ucieka, propaganda w mediach się rozkręca a Polakom bliższe są wyborcze obietnice od pomyślunku. Jeśli nie „Konfederacja” to kto do ciężkiej … Wciąż te same zapasione i zblazowane gęby? Wciąż z plakatów wyborczych patrzą na nas te same kaprawe ślepia zdrajców i sprzedawczyków. A oni sami pewni swego już się poklepują po plecach.
  A sejm… To już nie jest nawet „Knesejm”. To moralne szambo.

  1. sten mówi

   Hammurabi …. Od tysięcy lat rządzący są niezmiennie tacy sami .
   Chciwi egoistyczni kradną oszukują popadają w pyche, zdeprawowani – bo taka jest ludzka natura -mówią o tym wszystkie najstarsze zachowane pisma !
   Nawet święty po pewnym czasie zacznie , jak nie to go wrobią szantarzem podstępem , dla mniejszego zła , ze strachu , z obawy utraty władzy .
   Wszystkie systemy władzy zawodzą, Szwajcaria i Islandia- powiedzieli dość stop i wprowadzili Demokracje Bezpośrednią . Ważne decyzje dotyczące spraw państwa podejmują WYBORCY NIE POLITYCY kilka razy do roku w obowiązkowych referendach +-10 pytań .
   Politycy tam chcieli wprowadzenia dochodu gwarantowanego- wyborcy powiedzieli absolutnie nie!
   W Polsce dawno już by nie było problemu z 447 i z szabesgojami .

 6. Irena mówi

  A jak palili swiece hanukowe w Sejmie i w Palacu Prezydenckim to co to bylo? A jak palaszowali zydowskie kolacje to co to bylo? A jak wszystkie swieta obchodza w zydowskich myckach to co to jest? Won z POi PIS

 7. krzysiek mówi

  to tak nas Naród Polski niby reprezentują pisiaki ?! poczekajcie judasze przy urnach wyborczych !!! zakłamane typy !! graja przeciwko Polsce i Polakom !!

  1. Ada mówi

   Ciekawe, czy oni wszyscy mają polskie paszporty?

 8. Robert mówi

  To ze knesejm wiem od dawna,obecnie nurtuje mnie głównie,jako przeciętnego goja,czy sztuczny inteligent mieszkający w czterech pokojach świata,ponad głowami szaraków lata ,z obrzezaną fają pokoju,jako wybrany nadzorca roju..?Też ma taką,czy raczej musi?Jedyny,wyjątkowy,krystaliczny algorytm jak krzem?Tyle wiem ile zjem,z rąk pana

 9. Robert mówi

  Ale co ty tam pijesz..Radlera?

 10. Wiesława mówi

  czasami lepiej zaczekać i przeczekać burzę. Na wszystko pomału przyjdzie czas, jestem optymistką

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.