To ich uratowali polscy komandosi! Zdjęcia zakładników

1

Polscy komandosi przeprowadzili skuteczną akcję odbicia grupy Afgańczyków, którzy byli więzieni i torturowani przez talibów o czym wczesnym rankiem poinformował opinię publiczną wiceminister obrony narodowej Michał Dworczyk. O godzinie 11 odbyła się konferencja prasowa, podczas której Antoni Macierewicz skomentował akcję polskich komandosów.

PRZECZYTAJ: Polscy komandosi uratowali grupę zakładników, których ciała miały służyć za eksponaty! Macierewicz: „To operacja bez precedensu”

– W ostatnich dniach w Afganistanie w prowincji Helmand, jednostki specjalne afgańskich sił, tzw. trzy czwórki, przy współudziale, wsparciu, i po długim szkoleniu przez polskie wojska specjalne, uwolniły 11 więźniów przetrzymywanych przez talibów – powiedział Antoni Macierewicz. Uwolnieni to 4 policjantów, 2 żołnierzy i 5 cywili, którzy przez ten czas byli tam torturowani.

W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia tych, którzy Polakom zawdzięczają życie.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Robert mówi

    To miło z ich strony,ale lepiej by wyglądało,gdyby ci majstrowie bedący na żołdzie służb daleko od Polski za wielką wodą,bo przecież ten spektakularny czyn nie mugł był zaistnieć bez ich zatwierdzenia,uwolnili od tortur i prześladowań wlasnych obywateli,tresowanych dzięki technologi remote neural monitoring,o czym donoszą uprzejmie sami torturowani na stronie Stopzet org

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.