Timmermans weźmie udział w kampanii wyborczej w Polsce! Pojawi się na mityngach SLD i Wiosny

Frans Timmermans/fot. twitter
4

Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans zapowiedział na spotkaniu z dziennikarzami w Berlinie, że zaangażuje się w kampanię wyborczą w Polsce. Timmermans ma zamiar wziąć udział nie tylko w spotkaniach wyborczych należącego do Europejskiej Partii Socjalistów SLD, lecz także w co najmniej kilku mityngach Wiosny Roberta Biedronia. – Nikt nie może powiedzieć, że jestem w Polsce osobą nieznaną – stwierdził.

Pytany o przyczyny sukcesów PiS, Timmermans przyznał, że Komisja popełniła w minionych latach szereg błędów. Stwierdził też, że rząd PiS miał rację kładąc akcent na politykę socjalną. – To było konieczne. Poprzedni rząd zaniedbał ten obszar – powiedział Timmermans.

Mój komentarz: Skoro unijny Breżniew postanowił pojawić się na politycznych mityngach w Polsce, to znaczy, że sytuacja jest poważna. Eurokołchoz nogami przebiera i nie może się już doczekać właściwego wdrożenia ideologii multikulti i gender ze szczególnym uwzględnieniem homopropagandy od przedszkola, a nawet żłobka. Polacy wciąż opierają się temu eksperymentowi, a więc trzeba ich odpowiednio zmotywować przybywając na odsiecz partiom postępu. I Timmermans przybywa. A jeśli kogoś dziwi wygłoszona przez niego pochwała pod adresem PiS, to wyjaśniam, że Wiosna i PiS licytują się w kwestii oferty socjalnej, więc chwaląc rządzących za socjal Timmermans pokazuje, że ludzki z niego pan i nic Polakom zabierać nie zamierza. Wprost przeciwnie. Niech bez lęku głosują na partie postępu, a socjal też będzie, bo socjal fajny jest.

Źródło informacji: dw.com

Zobacz też:

Eurokołchoz w pigułce! Timmermans oświadcza, że jedzie DO MOSKWY na rozmowy z polskim rządem [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. janusz mówi

    co to „mityngach” ? bo nie slyszalem wczesniej. Czyzby chodzilo o slowo spotkania?

  3. sten mówi

    Szubrawiec powinien z tąd wyjechać szybciej niż wjechał … na kopach !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.