Teksas podtrzymuje „zakaz dla homoseksualizmu”! Lewica dostała białej gorączki

Anty-sodomia w Teksasie wciąż obowiązuje. Lewica dostaje szału
10

W Teksasie środowiska lewicowe zostały potraktowane tak jak należy. Ustawodawca potwierdził, że w ich stanie nie ma zgody dla homoseksualizmu. W Teksasie odrzucono możliwość zniesienia „zakazu zachowań homoseksualnych”, który w kodeksie karnym jest obecny od 16 lat.

Co dokładnie mówi kodeks ws. „zakazu dla sodomii”? Stwierdza, że odbywanie stosunków seksualnych z osobą tej samej płci oraz publiczne obnoszenie się z homoseksualizmem jest karane grzywną w wysokości nawet 500 dolarów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas sesji ustawodawców, Demokraci próbowali przekonać Republikanów do zmiany prawa, odwołując się do orzecznictwa Sądu Najwyższego sprzed 16 lat, który w konkretnym przypadku uchylił prawo anty-sodomii. Sprawa tyczyła się mieszkających ze sobą dwóch homoseksualistów, których oskarżył miejscowy zastępca szeryfa. Republikanie, mimo ogromnych nacisków ze strony lewicowych polityków, Sądu Najwyższego i organizacji LGBT, okazali się nieugięci i nie zgodzili się na narzucane korekty w kodeksie karnym, a w statucie stanowym wciąż widnieje zapis: „małżeństwo lub związek partnerski między osobami tej samej płci są sprzeczne z polityką społeczną tego stanu i są w tym stanie nieważne”. Normalność zwyciężyła.

Źródło informacji: The Guardian

Przeczytaj także:

Prezes fundacji „Nie lękajcie się” wyłudził pieniądze od ofiary księdza pedofila

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. narodowiec mówi

  Teksas górą, Żydy WON !!!!!!!!!!!!!!

 2. Jan mówi

  Martwe prawo ktore w zaden sposob nie moze byc egzekwowane. W 2003 Sad Najwyzszy(Supreme Court) uznal przepis za niezgodny z konstytucja. Zapis w kodeksie trzymany jest tylko przez upor republikanow. Zaden policjant, ani zaden urzednik nie moze sie na niego powolywac, ani interweniowac w przypadku jego naruszenia.

  1. Marcin mówi

   Tu się zgodzę ja bardziej bym się skupił na zakazie promocji.

 3. Christopher Anthony mówi

  BRAVO TEXAS !!!. POLAND SHOULD ATTACH TO TEXAS THE MORE THAT HAS A SIMILAR SIZE AREA OF SQUARE KILOMETRES AS THE STATE OF THE LONELY STAR. POLES JUDGES LET YOU GET TO WORK !!!

 4. TseaveStalin mówi

  Tekst to manipulacja. Awantura dotyczyła nie sodomy law a uznania związków partnerskich. Homoseksualizm jest legalny w całych stanach. Następnym razem zanim się zesracie, doczytajcie dobrze lub zmieńcie źródła bo jak widać foliarskie media kopiują od siebie fejki

  1. Jacek Międlar mówi

   Drogi Panie proszę nie szerzyć dezinformacji. Jak widać nie doczytał Pan opinii prawników tej kwestii jakie konsekwencje niesie ze sobą ten wyrok. Pozdrawiamy

 5. Tomasz mówi

  Symboliczna sprawa, paru obłudników chciało się pokazać .Ciotki i tak są w USA nie do ruszenia, ten kraj jest stracony (jak każdy kraj, w którym biali dali się zdominować pod każdym względem).

 6. Filip mówi

  Ten przepis jest martwy, nikt homoseksualistów w Teksasie nie ściga, prawaczki nie macie się czym podniecać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.