Tęczowe rondo w Szczecinie! Czy ofensywa ideologii LGBT ma jakieś granice?

tęczowe rondo w Szczecinie/ fot. Twitter
4

Trwa zmasowana ofensywa ideologii LGBT. Pod pretekstem tolerancji homopropagandziści usiłują zawłaszczać przestrzeń publiczną oznaczając ją swoimi barwami, czyli sześciokolorową tęczą. Czy są jakieś granice tego ataku? Najwyraźniej nie ma i lobby LGBT nie spocznie dopóki nie naznaczy każdej ławki, chodnika i ulicy. W Szczecinie postanowili agitować na rzecz tęczowego ronda przy zbiegu ul. Wąskiej i Niedziałkowskiego i przez dwa dni (23.11 i 24.11) zbierali podpisy pod projektem uchwały, która chcą złożyć podczas sesji Rady Miasta we worek (26.11.2019)

Tęcza to symbol radości, pokoju, otwartości i tolerancji. Szczecin potrzebuje znaku, wokół którego będzie można się jednoczyć – mówi organizator akcji. – Rondo stanie się najbardziej rozpoznawalnym punktem w Szczecinie, przyciągnie rzesze turystów oraz umili codzienność wielu mieszkańców mijających go na co dzień. Radosna, kolorowa przestrzeń ożywi miasto. Stanie się miejscem spotkań, zachęci do fotografowania – dodaje.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Grupa mieszkańców Szczecina, oburzona homopropagandową ofensywą, zbiera podpisy pod petycją „Nie dla tęczy w Szczecinie”. Piszą w niej, że nie zgadzają się na powstanie tęczowego ronda w swoim mieście. „Rondo nie ma nic wspólnego z tolerancją. Tolerować to nie znaczy afirmować i propagować. Tęcza została ukradziona dzieciom. Pod jej płaszczykiem kryje się propagowanie ideologii LGBT. Trzeba bronić mieszkańców przez wyznawcami tej ideologii. To atak na związek kobiety i mężczyzny. Nasz protest jest organizowany w obronie tradycyjnych wartości. Inicjatorzy tęczowego ronda zapowiadają „prowadzenie lekcji edukacyjnych o tolerancji” w Teatrze Lalek Pleciuga. To skandal! Szczecin powinien być wolny od ideologii LGBT” – czytamy w petycji. Link TUTAJ.

Źródło informacji: Głos Szczeciński, avaaz.org

Zobacz też:

Płonący kościół na koszulkach, torbach i kubkach. W ofercie szczecińskiej firmy jest też Marks i sprofanowana Matka Boska

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Alek mówi

  Pan Bóg odpowiedział już na pytanie z tytułu artykułu.
  Brzmi ona: deszcz ognia i siarki z nieba. To był koniec ich ofensywy.

 2. Ziutek mówi

  Szczecin to skomunizowane , lewackie miasto. Wystarczy spojrzeć na wyniki wyborów od `89 r. Nie ma na to rady. Tamtejsza ludność polskojęzyczna w referendum głosowała by za przyłączeniem do Niemiec. Taki mamy klimat.

 3. Robert mówi

  Bardziej bym to widział w kolei, jako znak informujący maszynistę o zbliżaniu się do ciemnego tunelu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.