Teatr absurdu! Europosłowie żądają potępienia Polski za „prześladowanie komunistów, antyfaszystów i innych demokratów”

fot. twitter
4

W Parlamencie Europejskim odbyła się kolejna debata o Polsce. Czy jednak to, co działo się na sali, można w ogóle nazwać debatą? Nie można. To raczej teatr absurdu z udziałem obłąkanych aktorów takich jak Guy Verhofstadt nazywający uczestników Marszu Niepodległości nazistami i faszystami oraz bredzący o „reakcyjnym programie polskiego rządu”. Do tego człowieka nie trafia żadne rozsądne słowo. Jak zatem można z nim debatować?

Ale ględzenie Verhofstadta to jeszcze mały pikuś. Znalazła się grupa eurodeputowanych, którzy przebili nawet tego obłąkańca. Do dyskutowanej rezolucji o „sytuacji w zakresie praworządności i demokracji w Polsce” zgłosili oni poprawkę, w której domagają się, aby Parlament Europejski potępił „środki represji i akty prześladowania politycznego ze strony władz Polski, wymierzone przeciwko komunistom, antyfaszystom i innym demokratom”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po lekturze tej poprawki nie powinniśmy mieć już żadnych złudzeń, co do tego, czym obecnie jest Unia Europejska. To jest komunistyczny eurokołchoz rządzony przez neomarksistów, którzy nawet już tego nie kryją. Zrównanie komunizmu z demokracją jest tego ostatecznym dowodem. To dlatego tak szaleją, gdy słyszą „Precz z komuną!” i „Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę!”. To dlatego Polacy manifestujący swoje przywiązanie do Ojczyzny są dla nich faszystami i nazistami. To jest po prostu komunistyczna retoryka, którą w Polsce znamy aż za dobrze. Europa Zachodnia nie ma już nic wspólnego z demokracją. To jest komuna!

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wanda mówi

  Chyba czas najwyższy wyjść z Eurokołchozu

 2. Teresa mówi

  Czego można oczekiwać od masonerii…hołd składają szatanowi,ofiary z dzieci,pedofilia i homoseksualizm kwitnie…więc czego się można po takich ludziach spodziewać…

 3. Anonim mówi

  Do wszystkich którzy się dziwią. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale to zaskoczenie jest wynikiem niewiedzy. A wiedza o otaczającej nas rzeczywistości jest przecież łatwo dostępna. Wystarczy odrobina chęci aby zapoznać się np. z programem ideowym Unii Europejskiej, czyli z tzw. Białą Księgą, lub z ideologią założeniową Unii Europejskiej (proszę nie mylić ze Wspólnotą Europejską do której wstępowaliśmy, a której działalność zakończył Traktat Lizboński) czyli z Manifestem z Ventotene inaczej nazywanym Manifestem Spinellego. Wszystko łatwo wyszukać w internecie. No chyba że ktoś woli lekko i przyjemnie żyć w nieświadomości. Każdy ma wolny wybór, tylko już nie piszcie że jesteście tymi działaniami zaskoczeni. Oni, wrogowie Polski są wszędzie, w każdej partii i frakcji. Zniszczą każdą szlachetna ideę. Tu nie ma co dzielić na komuchów, PO, PiS, Nowoczesna…. to bez znaczenia. Wróg polski podstępnie przenika wszystkie szeregi polityczne by niszczyć kraj. Gdy np. do Rosyjskiej Dumy czy Kongresu USA, dostaną się wrodzy agenci CIA, FSB zniszczą to państwo i nie będzie to wina Dumy czy Kongresu tylko elementu obcego. Dziś z Polski korzystają i wyciskają jak cytrynę żydzi, lobbyści USA (też w większości żydzi), Ukraińcy(banderowcy, też w większości żydzi-chasydzi). To nie jest antysemityzm, gdy żąda się usunięcia żydów z polskiego rządu. Postawa patriotyczna Polaków zaskoczyła żydów. Zabolało ich, zagroziło misternie tworzonym planom eksodusu na tereny Europy wschodniej. Teraz usiłują dążenia Polaków do samostanowienia o losach Polski, przekuć z nacjonalizmu i patriotyzmu w faszyzm i antysemityzm. Nikogo nie powinno dziwić, że Polacy chcą rządzić w swoim kraju. Żadne państwo nie pozwoliło by aby obcy przejęli władzę w ich parlamencie. Czy jest to wyobrażenia by Polacy rządzili w Izraelskim Knesecie, Rosjanie w USA a Turcy w Chinach. Już wielokrotnie pisałem, że prezydent Duda jest prezydentem żydów i Ukraińców! I obrona żydów i Ukraińców jest jego najważniejszym celem jego prezydentury ! Obroną Polaków się nie przejmuje ! Dowód ? Proszę bardzo ! Niejaki rzecznik praw obywatelskich żydolewak Bodnar powiedział w TVP info [ naród polski współuczestniczył w Holokauście ] i co ? ten żydowski bandyta zrównał nas Polaków ze zbrodniarzami niemieckimi ?! Co na to prezydent Duda Andrzej ? NIC NUL ! i to dowód, że Duda to obcy nam Polakom człowiek ! On z Polską ma tylko do czynienia jak co miesiąc pobiera pensję z naszych podatków ! A żydolewak Bodnar dalej jest na stanowisku !!!! Piotr Rybak o Marszu Niepodległości 2017 we Wrocławiu i skandalicznej wypowiedzi prezydenta Dudy.

  https://www.youtube.com/watch?v=CEjnX6tx1ek

 4. test24 mówi

  Czyli lewaki bronią Konstytycji potępiającej komunizm i Polska ma przestać łapać zwolenników komunizmu, żeby złamać Konstytucję. Fuck logic!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.